Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(valpurgija @ 2013 02 26, 15:47)
neradau grikutes nuoruodos  unsure.gif

Kartoju lotuliukas.gif
http://www.youtube.c...h?v=MJbiDpVciWg
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 14:29)
Atitrauksiu visas nuo peštynių. Pasižiūrėkite į mano vonios nevykusį sprendimą. Reikia spintelių į tą plyšį. Visa bėda, kad jis asimetriškas. Taip jau išėjo, nes patraukėm tą stalviršį nuo durų gal 20 cm, nes būtume šonais mėlynais vaikščioję. Spintelės pakabinamos bus,be kojyčių, dešinėj pusėj ištraukiama skalbinių dėžė, per vidurį ištraukiamas stalčius su išpjova sifonui. O kairė pusė?????. Jei platūs 3 stalčiai? Ar 2 eilės siaurų stalčių. Ir taip, ir šiaip dėlioju ant popieriaus, na nesižiūri. Beje, o spalva? Durys dešinėj kamputy matosi, balintas uosis. Ar tokios uosinės, ar baltai dažyti???


Kad jam stalviršį ant plytelių naują uždėjus, g.gif gal nagingas meistrelis rėmą sukaltų asimetrijai paslėpt ir dureles sumontuotų, nes realiai neįžiūriu tos kreivos problemos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 26 vasario 2013 - 15:57
QUOTE(katee @ 2013 02 26, 15:34)
Prasau nuomoniu.. Nes is salies visada kitaip atrodo. Suseveliau del tapetu.  Noriu miegamajam viena siena klijuoti bordiniais tapetais su ornamentais (foto nr.1) o kitas 3 sienas dryzuotais tapetais (su bordiniais dryziais) is foto nr.2. Ar nebus makaline g.gif

Man siu spalvu derinys, kaip dominuoja daugiau bordo, yra gana sunkus, taciau primakaluot vien dvieju rusiu tapetais nesigaus niekaip, cia tik ko gero klausimas daugiau kaip kam tas sunkumas patinka. Va klausimas kitame - ka jus dar darysite tame miegamajame - kokia lova, uzuolaidos, kita tekstile, sviestuvai bus kambaryje, kokie dar baldai numatyti. Jei jau norisi tokio spalvu derinio ant sienu, tada gal rinkciausi ta antra varianta, kai labiau dominuoja sviesi spalva. Ir reikia suvokti, kad daugiau spalvu ivesti i toki miegamaji jau sunku, tam jau reikia gyslele tureti tas spalvas sugebeti derinti. todel spalviskai jis bus gana monotoniskas,

gal verta vien tais antrais dryzuotais isklijuoti? bus paprasciau irengiant visa kita, parenkant tekstile, apsvietima, kilimuka. Dar gal ir koki samanu ar melsva foteliuka visai ipaisytumete g.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2013 02 26, 14:46)
Taip, suderinti. Mielai imciau tuos smulkiais dryziukais, bet bijau, kad tamsus kambarys labai gausis g.gif

Kodel gi ne - dar tamsios sunkios bordo uzuolaidos ir bus panasus i pikantiska privatu buduara. cool.gif Be to, miegamajame juk miegama, o ne gyvenama, todel sviesumas ir tamsumas taps reliatyviais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 15:40)
g.gif  bet su tuo, kas dabar yra, tai visiska klasika niekaip nesigaus.

kodel leidot plyteliu meistrui naudoti tas kampines juosteles ?  g.gif

Kiti klientai už gėrimą konfiskavo pripjovimo stakles tam meistreliui. Nors šiaip klijavo gerai lotuliukas.gif
Gerai sako femme, gal spjauti į tą asimetriją viršuje ir apačioje ir tokia truputį klasika?
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 26, 15:48)
klijuoti į rėmus...

kai pasako kas nors apie vienos sienos klijavima, tada man visada norisi i remus ikisti ta tapeta - gelbeti siena norisi biggrin.gif
Atsakyti
Veidrodis bigsmile.gif

http://www. skelbiu .lt/skelbimai/labai-ispudingas-medinis-vintazinis-veidrodis-15229722.html

kaina verta dėmesio, nerealus akcentas būtų, užsivarvolinčiau tokį ant židinio, jei man spalviškai ir pagal išmatavimus tiktų cool.gif

Cobre, yra ir pas mane toks "promachas" - viena svečių kambario siena lelijomis išklijuota lotuliukas.gif bet retai užeinu į tą kambarį, tai labai nervų negadina hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 26 vasario 2013 - 16:10
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 15:57)
Kiti klientai už gėrimą konfiskavo pripjovimo stakles tam meistreliui. Nors šiaip klijavo gerai lotuliukas.gif
Gerai sako femme, gal spjauti į tą asimetriją viršuje ir apačioje ir tokia truputį klasika?

biggrin.gif
blogai nesako mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 16:57)
Man siu spalvu derinys, kaip dominuoja daugiau bordo, yra gana sunkus, taciau primakaluot vien dvieju rusiu tapetais nesigaus niekaip, cia tik ko gero klausimas daugiau kaip kam tas sunkumas patinka. Va klausimas kitame - ka jus dar darysite tame miegamajame - kokia lova, uzuolaidos, kita tekstile, sviestuvai bus kambaryje, kokie dar baldai numatyti. Jei jau norisi tokio spalvu derinio ant sienu, tada gal rinkciausi ta antra varianta, kai labiau dominuoja sviesi spalva. Ir reikia suvokti, kad daugiau spalvu ivesti i toki miegamaji jau sunku, tam jau reikia gyslele tureti tas spalvas sugebeti derinti.  todel spalviskai jis bus gana monotoniskas,

gal verta vien tais antrais dryzuotais isklijuoti? bus paprasciau irengiant visa kita, parenkant tekstile, apsvietima, kilimuka. Dar gal ir koki samanu ar melsva foteliuka visai ipaisytumete  g.gif

Dekui 4u.gif
As gal esu prisirysus prie siu atspalviu. Nes ir dabar pas mus miegamajam viena siena bordo (tik be ornamentu, o horizontaliais keliais dryziais), o kitos sienos persikines (be jokio rasto, bet tokiom kaip demem, ale sendinti tapetai). Baldai tamsus, masyvus gan. Uzuolaidos irgi bordines, smulkiais persikiniais dryziukais).
Kambary: lova, 2 spinteles prie jos, 6 duru spinta ir staliukas su veidrodziu.
As jau galvoju, gal reikia prie kitu atspalviu pereiti (sienas turiu omeny) g.gif Arba viena siena klijuoti ornamentais, o kitas 3 dazyti viena splava.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 vasario 2013 - 16:26
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 15:57)
Kiti klientai už gėrimą konfiskavo pripjovimo stakles tam meistreliui. Nors šiaip klijavo gerai lotuliukas.gif
Gerai sako femme, gal spjauti į tą asimetriją viršuje ir apačioje ir tokia truputį klasika?

su tomis plytelemis ir tomis juostelemis ten jau klasika niekaip nesigaus biggrin.gif pamirskite ta termina ir darykite, kaip jums grazu, ir kad deretu prie visumos biggrin.gif
As necentravau siuo atveju. Is pirmo zvilgsnio yra ispudis, kad kriaukle centruota dureliu atzvilgiu, nes ji pas mus pastumta i kaire. Desineje puseje stalciukai. Kadangi spintele stovi sonu i iejima, o tamsi dureliu ir stalciuku visuma susilieja tarsi, tai centravimas greiztas man nebutinas. Jusu atveju gal kiek kitaip.

Aplamai tai liudesi man kelia tas visas jusu irenginys. Neiscentruota kriaukle stalvirsio atzviliu visiskas menkniekis, va jei butu tarkim tokio tipo spintele, kur griezta simetrija ir patraukta kriaukle, tada jau beda

user posted image

Jusu atveju dar nepadaryta apacioje nieko, tai galima palaviruoti. taciau plyteles va isklijuotos bet kaip, kriaukle irgi ileista neziurint i plyteliu isdestyma, o dar tos juosteles (jei meistras negali padaryti normaliai, tai reiktu paieskoti kito juk).. Tai visa laika gadins vaizda, kaip besistengtumete sutvarkyti kitus reikalus. Bet yra, kaip yra, teks susitaikyti. As nepastovejau, tai irgi kliurku padare pora.
Galite imti kriaukle, kaip centra, ir jos atzvilgiu padaryti stalcius. ir tada kaireje puseje irgi galima stalciukus. gyvenat kaime, tai gal imanoma kisti du sviesius, pintus krepsius po spintele (kaimas leidzia ir kazkiek to kaimietiskumo i interjera inesti), jei jau kojyciu nebus ir deti ten skalbinius - ventiliuosis biggrin.gif Tik tokiu atveju as pirma rasciau tuos krepsius, paskui jau pagal ju auksti ir tuos stalcius sumatuociau.
Arba po kriaukle daryciau viena stalciu - dureliu imitacija, stalciaus vidurys sutaptu su kriaukles viduriu, o kaireje daryciau stalciukus. stalciu po kriaukle prikisciau krepsiuku, nereiktu jokiu skirstymu, butu patogu laikyti fena, sepecius, plauku laka, kremus, skutimosi reikmenis, netgi ranksluostukus nedidelius galima i kokia dezute sudeti.
Siaip centras visada yra, tik reikia rasti ji biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(katee @ 2013 02 26, 16:24)
Dekui 4u.gif
As gal esu prisirysus prie siu atspalviu. Nes ir dabar pas mus miegamajam viena siena bordo (tik be ornamentu, o horizontaliais keliais dryziais), o kitos sienos persikines (be jokio rasto, bet tokiom kaip demem, ale sendinti tapetai). Baldai tamsus, masyvus gan. Uzuolaidos irgi bordines, smulkiais persikiniais dryziukais).
Kambary: lova, 2 spinteles prie jos, 6 duru spinta ir staliukas su veidrodziu.
As jau galvoju, gal reikia prie kitu atspalviu pereiti (sienas turiu omeny) g.gif Arba viena siena klijuoti ornamentais, o kitas 3 dazyti viena splava.

Jei jau gyvenote su tomis spalvomis, tada turetumete nesunkiai apsispreti pati smile.gif O nenorite reminti, kaip femme siule? Man tai graziausias variantas ir labai tinkamas tam damasko rasto tapetui. Dryzuotam tai nelabai gal.
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 02 26, 15:55)

aciuks, perziurejau 4u.gif tik ten man asmeniskai per daug atvira, as noreciau atsiskirt arkom g.gif

tai neturi nieks foto savo arhyvuose? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 02 26, 15:31)
va ka turiu omenyj su trim arkom  ax.gif  virtuve zadu nuo svetaines atskirt, padarant tokio pat dydzio  arka per viduri kaip ir anos dvi  g.gif (nemoku pabrezt ant brezinio  blush2.gif )   ka manot??? 4u.gif

nezinau, kokio dydzio anos dvi arkos - is planelio atrodo, kad tiesiog praejimai g.gif tai tiek tikrai nesiaurinciau. sumazes sviesos jums svetaineje. Erdves irgi.

Daryciau va tokiu principu. Sonuose suformuociau kaip kolonas ir daryciau ta zema sienele, palei kuria is virtuves puses butu galima uzlenkti virtuvini - pasidejimo niekada nebus per daug virtuveje, o is kambario puses butu galima statyti balda - komoda, ar zema indauja, ar baldeli knygoms, albumams, o gal tiesiog konsole kazkokia - tokie baldai tikrai puosia ir funkcija kazkokia atlieka. Aplamai, tai tokie sprendimai padaro erdve idomesne, sudetingesne - asmeniskai man graziau, prabangiau atrodo, nei viena erdve - kaip sporto sale kokia blush2.gif

user posted image

jei jau tos sieneles nesinori, tada bent jau toki atskyrima pasidaryciau (tokio plocio, kad saldytuvas i kampa pasisleptu ax.gif ), na patinka man zonavimas, nors tu ka biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 26 vasario 2013 - 17:07