Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

Prasau nuomoniu.. Nes is salies visada kitaip atrodo. Suseveliau del tapetu. Noriu miegamajam viena siena klijuoti bordiniais tapetais su ornamentais (foto nr.1) o kitas 3 sienas dryzuotais tapetais (su bordiniais dryziais) is foto nr.2. Ar nebus makaline g.gif Siaip, maciau saituose tokius derinimus, gan neblogai atrodo g.gif O kaip jums atrodo?
Foto nr.1
user posted image
Foto nr.2
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 vasario 2013 - 15:35
QUOTE(femme @ 2013 02 26, 15:16)
jei nesinori kažko įmantraus (man asmeniškai plytelės daugiau į moderną "neša"), tai aš tiesiog padaryčiau dvi lentynas apie 20-30 cm nuo žemės ir jose išdėliočiau vienodus krepšius, nemažai tokių pavyzdžių internete, tvarkingai ir nepretenzingai atrodo... Nors aišku, daug paprasčiau (prasčiau?), nei baldinis sprendimas, bet man žiūrint į visumą labai kažko "tokio" su raižiniais, paraitymais ir nesinori, kad neiškristų iš konteksto g.gif arba jei jau baldai - tai tuomet baltų paprastų filinguotų durelių pavidalu - ar tai bus spintelės, ar stalčiai...

Kur jau ten išraitymai..Jiems erdvės reikia, iš toliau gražiai žiūrisi. Vonia nedidelė, nes iš vienos didelės padarėm dvi, prie kiekvieno miegamojo. Iš pradžių norėjau tokios pusiau klasikos, dabar dasigyvenau iki visiškos klasikos biggrin.gif Vonios liks nepakeistos, deja...Mane labiau neramina, kad kairėje pusėje stalčiai bus platesni nei dešinėje spintelės durys{ kur slėpsis skalbinių dėžė}. Asimetrija labai ryški.Dešinėje iki sifono 85 cm, kairėje tik 50 cm. Jei dešinėje daryti stalčių bloką 85 cm pločio, gerokai per daug... Du blokus po 42?
Atsakyti
[quote=katee,2013 02 26, 15:34]Prasau nuomoniu.. Nes is salies visada kitaip atrodo. Suseveliau del tapetu.  Noriu miegamajam viena siena klijuoti bordiniais tapetais su ornamentais (foto nr.1) o kitas 3 sienas dryzuotais tapetais (su bordiniais dryziais) is foto nr.2. Ar nebus makaline g.gif  Siaip, maciau saituose tokius derinimus, gan neblogai atrodo g.gif  O kaip jums atrodo?
man grazu, tik tapetu su dryziais ieskociau kur vienodais plociais eina abi spalvos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 26 vasario 2013 - 15:48
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 15:37)
dabar dasigyvenau iki visiškos klasikos biggrin.gif

g.gif bet su tuo, kas dabar yra, tai visiska klasika niekaip nesigaus.

kodel leidot plyteliu meistrui naudoti tas kampines juosteles ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2013 02 26, 14:34)
Noriu miegamajam viena siena klijuoti bordiniais tapetais su ornamentais (foto nr.1) o kitas 3 sienas dryzuotais tapetais (su bordiniais dryziais) is foto nr.2. Ar nebus makaline g.gif 

Taip, bus makalyne, nes sviesenis abieju tapetu fonas visiskai skirtingas. Pirmoj ir antroj nuotraukoj visi tapetai jau yra suderinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 26, 12:57)
*EljaRo*, kriauklės spintelė nereali wub.gif Seniena ar naujiena? tongue.gif

Naujiena buvo Dubingiuose,pirkau pries 6m-tai jau seniena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 16:37)
Asimetrija labai ryški.Dešinėje iki sifono 85 cm, kairėje tik 50 cm. Jei dešinėje daryti stalčių bloką 85 cm pločio, gerokai per daug... Du blokus po 42?

bet asimetrija jau dabar yra? g.gif juk kriauklė ne per vidurį, todėl ir spintelių simetrija nereikalinga (mano akimis).

Pas mus irgi nėra simetrijos, kriauklė labiau patraukta į kairę pusę, o dešinėje laisvas stalviršis, šiuo metu naudojamas vystymo lentai padėti arba lyginimui užmetus vilnonį pleduką blush2.gif

Dėl tapetų - jei viena siena bus ryški, kitas dvi klijuočiau kuo ramesniais dryželiais (man visai dera tie auksiniai dryželiai iš pirmos foto), nes jau dabar akys apraibo nuo juostų, manau ilgainiui vargins...
Atsakyti
QUOTE(tutele @ 2013 02 26, 16:43)
Taip, bus makalyne, nes sviesenis abieju tapetu fonas visiskai skirtingas. Pirmoj ir antroj nuotraukoj visi tapetai jau yra suderinti. mirksiukas.gif

Taip, suderinti. Mielai imciau tuos smulkiais dryziukais, bet bijau, kad tamsus kambarys labai gausis g.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2013 02 26, 16:44)
Dėl tapetų - jei viena siena bus ryški, kitas dvi klijuočiau kuo ramesniais dryželiais (man visai dera tie auksiniai dryželiai iš pirmos foto), nes jau dabar akys apraibo nuo juostų, manau ilgainiui vargins...

Dekui. Ir taip galvojau. Bet galvoju, gal tie smulkus dryziai neatsibos g.gif
Niu visiskai susiveliau.
Idomiai vyksta. Atrodo, zinai ka pirkti jau, o kai po keliu dienu lauki meistru, prasideda abejones doh.gif
Atsakyti
neradau grikutes nuoruodos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*EljaRo* @ 2013 02 26, 16:43)
Naujiena buvo Dubingiuose,pirkau pries 6m-tai jau seniena lotuliukas.gif

bet Dubingiuose lyg būna ir senienų restauruotų, ar ten tiesiog taip natūraliai pasendintos naujienos tongue.gif

Dar dėl RYŠKIŲ klasikinių raštų tapetų - man asmeniškai jie vat taip tiesiog išklijuoti per visą sieną nesižiūri, norisi arba zonuoti, arba klijuoti į rėmus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 26 vasario 2013 - 15:49
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 15:37)
Vonia nedidelė, nes iš vienos didelės padarėm dvi, prie kiekvieno miegamojo. Iš pradžių norėjau tokios pusiau klasikos, dabar dasigyvenau iki visiškos klasikos biggrin.gif Vonios liks nepakeistos, deja...

Tai gal pagalvokit ar dabar verta investuoti į spinteles, nes laikui einant manau norėsis ten perdaryti g.gif o dabar, kad pagerinti vaizdą būtų galima pakabinti užuolaidėlę bigsmile.gif o ir belaukiant spintelių ji ten visai tiktų.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 26, 15:48)
bet Dubingiuose lyg būna ir senienų restauruotų, ar ten tiesiog taip natūraliai pasendintos naujienos tongue.gif



Taip ispiaustyti ornamentai ir dazymas pasendinant.Brangi ji buvo ziauriai,vos ne kaip vonia kainavo,ale uzsigeidziau ir kvit,teko pirkti,nes nesimiegojo per ja. ax.gif
Atsakyti