Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(TuDa @ 2013 02 26, 15:32)

O dabar viena senbuvė forumietė susireikšmino " aš dizainerė ir neklystu ir šiukštu nė žodžio prieš, nes visi sako, kad matau tris žingsnius į priekį".


Uii, žiauriai čia blink.gif Kaip kažkuri anksčiau čia buvo rašiusi, kad gėda ir skaityti...

Čia kaip ir kolektyve, kuo daugiau bobų, tuo daugiau intrigų ir visokių kalbųdoh.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2013 02 26, 14:17)

Cobre, jei bus įkvėpimas kada ir užmatysi mano klausimą kažkur paklydusį apie nišoje skalbyklę ar pan., ar kažką ne taip supratau, ačiū smile.gif

Klausimo nemaciau. Salia vonios kambariuko eina laiptai i antra auksta. Kadangi jau sakiau kad isnaudojam kiekviena cm, tai ir erdve po laiptais irgi isnaudojom. Pradzioje mastem ten daryti wc kamputi, taciau nutarem, kad bus patogiau ir estetiskiau ten ikurti skalbimo masina ir kitus rakandelius. Veliau dar uzuolada stora ir placia ten suklostuosiu ir zemai parisiu. kazkiek matysis ta skalbimo masina, bet man si iseitis priimtiniausia. Bet jei kas stato nauja nama, tai vargu ar det tokiu niuansu kvarsina sau galva - juk patogiau tureti atskira skalbyklos patalpa wub.gif kazko kompas uzsioziavo ir korteles nemato, negaliu nuotraukos ikelti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 14:48)
Nerandu ebalduose. Gražus daikčiukas. Patikslinkit, jei nesunku.

http://www.baldai-e....id_product=1799
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 14:29)
Atitrauksiu visas nuo peštynių. Pasižiūrėkite į mano vonios nevykusį sprendimą. Reikia spintelių į tą plyšį.


Man visai normaliai atrodo tas sprendimas g.gif
O nebutu geriau skalbiniu deze kairej pusej padaryt? ir tada desinej stalcius (desiniarankiam ir patogiau turetu buti). Nebent perdaug didele gautusi deze unsure.gif

As kogero daryciau baltas spinteles kairej pusej skalbiniu krepsys, desinej stalciai. Ir daryciau turbut iki zemes tik vidurine spintele (ta kuri su ispjova sifonui) "pakeliant". Tada tas murinis plytelem apklijuotas "ireminimas" atrodytu kaip spinteles dalis.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 15:29)
Atitrauksiu visas nuo peštynių. Pasižiūrėkite į mano vonios nevykusį sprendimą. Reikia spintelių į tą plyšį. Visa bėda, kad jis asimetriškas. Taip jau išėjo, nes patraukėm tą stalviršį nuo durų gal 20 cm, nes būtume šonais mėlynais vaikščioję. Spintelės pakabinamos bus,be kojyčių, dešinėj pusėj ištraukiama skalbinių dėžė, per vidurį ištraukiamas stalčius su išpjova sifonui. O kairė pusė?????. Jei platūs 3 stalčiai? Ar 2 eilės siaurų stalčių. Ir taip, ir šiaip dėlioju ant popieriaus, na nesižiūri. Beje, o spalva? Durys dešinėj kamputy matosi, balintas uosis. Ar tokios uosinės, ar baltai dažyti???
P.S Nakibkit prie gėlėtų plytelių kas antra išdėstytų. Norėjom visą viršų tokiomis kloti. Ilgai delsėm su šia vonia, tuo tarpu grindų klojėjai plytelių dėžėm pasinaudojo kaip svoriu lentoms prispausti ir aišku, sudaužė doh.gif Kai išklijavo visą vonią, praplėšė poką ir tik pusę rado. O dasipirkti nebebuvo kur, parduotuvė buvo išnykusi.Kitose tokių neradau.


kažin ar ne tie patys atbularankiai ir pas mus grindis dėjo doh.gif nes irgi pusė vonios dekoratyvinių plytelių sudaužė, ir negana to, dar ir paslėpė, tipo kai jau pastebėsim tai bus šaukštai po pietų doh.gif
Grįžtant prie temos, o neišeitų tos dalies, kur bus skalbinių dėžė, fasade atkartoti stalčiukų motyvų? Na, ta prasme, fasadas vientisas, bet ant jo išfrezuotas veidrodinis, tos dalies kur bus stalčiukai, vaizdas? gal taip gautumėt norimą simetriją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2013 02 26, 14:55)
Man visai normaliai atrodo tas sprendimas  g.gif
O nebutu geriau skalbiniu deze kairej pusej padaryt? ir tada desinej stalcius (desiniarankiam ir patogiau turetu buti). Nebent perdaug didele gautusi deze  unsure.gif

As kogero daryciau baltas spinteles kairej pusej skalbiniu krepsys, desinej stalciai. Ir daryciau turbut iki zemes tik vidurine spintele (ta kuri su ispjova sifonui) "pakeliant". Tada tas murinis plytelem apklijuotas "ireminimas" atrodytu kaip spinteles dalis.

Nenoriu iki žemės. gal per sunkiai atrodytų. Be to, ten šildomos grindys, kažin kaip medis jaustųsi? O jei ant kojyčių, tai reiks pilvu šliaužti, kad išplovus. Jei skalbinių dėžė į kairę, tai platu ten labai.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 14:50)
negaliu nuotraukos ikelti  g.gif

kelk, kelk - nuo šiol spausiu tik wub.gif
O jei rimtai, man prie dūšios jūsų namučiai( kiek mačiau mirksiukas.gif) Smagu, kad namai kuriami remiantis kūrybingumu ir išradingumu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 16:50)
Klausimo nemaciau. Salia vonios kambariuko eina laiptai i antra auksta. Kadangi jau sakiau kad isnaudojam kiekviena cm, tai ir erdve po laiptais irgi isnaudojom. Pradzioje mastem ten daryti wc kamputi, taciau nutarem, kad bus patogiau ir estetiskiau ten ikurti skalbimo masina ir kitus rakandelius. Veliau dar uzuolada stora ir placia ten suklostuosiu ir zemai parisiu. kazkiek matysis ta skalbimo masina, bet man si iseitis priimtiniausia. Bet jei kas stato nauja nama, tai vargu ar det tokiu niuansu kvarsina sau galva - juk patogiau tureti atskira skalbyklos patalpa  wub.gif kazko kompas uzsioziavo ir korteles nemato, negaliu nuotraukos ikelti  g.gif

Aišku, ačiū. Man patinka jūsų minčių eiga (apie išskaičiavimus, apgalvojimus iš anksto, o ne belenkaip, kad tik baldas stovėtų).. Aš kol kas mažam butelyje ieškau erdvių (nors čia daug kas visai gerai vyriškio apgalvota iki manęs smile.gif). O labai ateičiai tai, kaip sakėt, dedu į stalčiuką idėjas.. o ką gali žinot, gal ir prireiks tokių sprendimų. Įdomu, nes net neįtariau, kas ten.. anapus smile.gif
Ačiū.. jei kada pavyks įkelt foto irgi būt įdomu pamatyti. Bet jau geriau įsivaizduoju.

Ai, tam pačiam Mano namai numeryje 13 įdėjų kai panaudoti draperiją.. matėt turbūt. Šiaip, labai vykęs numeris paskutinis, akims paganyti, vaziduotei palavinti ax.gif

-----
Iš Kaimo.. nelabai supratau, kuri ten plokštuma ne taisyklinga stačiapampė? Bet šiaip baldžiai viską padaro.. mūsų baldžius mūsų spintą pradžioj buvo kaip trapecinę nusipaišęs (dėl praėjimo).. Nu čiūdnai atrodė, bet atsisakė tos minties tik dėl plokščių pjovimo augančios kainos, tik dėl to.. Taip, kad gali būt ten bet kokios formos apytiksliai keturkampis, mano galva, tas baldas smile.gif O dureles nežinau.. didelių stalčių gal nereik daryt visų trijų, nes viršutinis stalčiukas turbūt būtų patogiau siauresnis šepetėliams, 2as, 3as gali būti platesni.. jei aišku..

Ai, dar.. man sprendimas toks nelabai dėl spalvos (nedraugauju su riužavumais), bet gal jum tiktų ant fanieros paklijuotų tų pačių plytelių durelės.. Pas mus taip padaryta ir visai žaviai atrodo man.. ekonomiška. Tik nedarykit kokio natūraliai ar tamsiai medinio paviršiaus.. Ir taip tų spalvų, atspalvių daug smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 26 vasario 2013 - 15:10
Jungiuosi prie nuorodu kelimo. mirksiukas.gif

Pirmas video (tiesa, prancuzu kalba cool.gif ) su dviem senu provansalisku pastatu (fermos ir maluno) renovuotais interjerais - senienu arba moderno megejams:

Style provençal

Skirtingu stiliu suderinimas kaimiskoje autentikoje:

http://www.cotemaiso...tml?p=diaporama

O cia ivairios dekoracines idejos:

Dekoracija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tutele: 26 vasario 2013 - 15:15
QUOTE(TuDa @ 2013 02 26, 15:04)
kelk, kelk - nuo šiol spausiu tik wub.gif
O jei rimtai, man prie dūšios jūsų namučiai( kiek mačiau mirksiukas.gif) Smagu, kad namai kuriami remiantis kūrybingumu ir išradingumu.

negaliu kelti - supyko kompas ant manes g.gif

Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 15:59)
Nenoriu iki žemės. gal per sunkiai atrodytų. Be to, ten šildomos grindys, kažin kaip medis jaustųsi? O jei ant kojyčių, tai reiks pilvu šliaužti, kad išplovus. Jei skalbinių dėžė į kairę, tai platu ten labai.


jei nesinori kažko įmantraus (man asmeniškai plytelės daugiau į moderną "neša"), tai aš tiesiog padaryčiau dvi lentynas apie 20-30 cm nuo žemės ir jose išdėliočiau vienodus krepšius, nemažai tokių pavyzdžių internete, tvarkingai ir nepretenzingai atrodo... Nors aišku, daug paprasčiau (prasčiau?), nei baldinis sprendimas, bet man žiūrint į visumą labai kažko "tokio" su raižiniais, paraitymais ir nesinori, kad neiškristų iš konteksto g.gif arba jei jau baldai - tai tuomet baltų paprastų filinguotų durelių pavidalu - ar tai bus spintelės, ar stalčiai...
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 02 26, 14:38)
Vakar GRIKUTĖ buvo įkėlusi video, kur patalpos išplanavimas lyg ir panašus į Jūsų. Pasižiūrėkit yra ko pasimokyti, kaip apjungti tas tris erdves bigsmile.gif ir nestatant arkų.


va ka turiu omenyj su trim arkom ax.gif virtuve zadu nuo svetaines atskirt, padarant tokio pat dydzio arka per viduri kaip ir anos dvi g.gif (nemoku pabrezt ant brezinio blush2.gif ) ka manot??? 4u.gif
user posted image

einu susirast grikutes video smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 26 vasario 2013 - 15:36