Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(*MiLi* @ 2013 02 26, 13:11)
Ojei... du puslapiai kažkokio migloto santykių aiškinimosi...  biggrin.gif
Keliam foto, galim tikėtis visokių reakcijų, bet juk nesistengiam savo skoniu įtikti visiems aplinkui, tai ir nereikia tikėtis, kad tas bus čia, šioje temoje, net jei ir renkasi prijaučiančios tam pačiam namų stiliui. Jei sveikai tą suprantam, tai kam dar čia tos paklodės to paties apie tą patį...  4u.gif


Tas aiskinimasis kyla del to, kad vieni gali nutylet, o kitiem sunku tai padaryt. As pvz nepratus nutylet jei man pripaiso kazkokias fobijas, ypac kai jos visai nebutos doh.gif Jei jau kazka rasai, tai reikia faktais ir paremti, pasiskaityt ka anksciau zmogus rase, o ne is pirsto lauzti. O apie mamagabi gavosi diskusija, nes ji tikrai gerai patarineja, ir ne as viena taip manau, pilna liaupsiu jai. Nesinoretu, kad po tokiu uzsipuolimu mamagabi nusprestu nebediskutuoti ir nebepadetu savo puikiais iliustruotais pavyzdziais

Kazin, kaip reiketu ikelti pdf faila? Noreciau nuomoniu apie namo projekta kol dar ne velu, bandau klaidu isvengt nuo pat pradzios

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 16:03)
neirodysi, tokiu atveju geriau nekomentuoti. nes ir jaucia, ir zino, ir aplamai tavo psichologinis portretas ir seimynine padetis jau buna nupiesti  biggrin.gif

ACiprašau.. Ir Mamosgabi atsiprašau.. et, nu ir kas tempė už liežuvio 000189.gif:

Cobre, jei bus įkvėpimas kada ir užmatysi mano klausimą kažkur paklydusį apie nišoje skalbyklę ar pan., ar kažką ne taip supratau, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 26, 14:04)
iliustracijų neįkelsiu


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 25, 19:51)



o liuks, kaip tik kaupiu foto kur svetaine ir virtuve vos ne kartu, nes pas mane skirs svetaine ir virtuve tik arka, dar is svetaines arkos dvi nueis i hola ir i kolidoriuka link miegamojo , wc. ir dar si foto man patiko, nes nera prideta karnizu,plintusu, apvadu - nesupraskit klaidingai, man tai labai grazu wub.gif bet pradedu abejot ar juos itrauksiu pas save, nes tai sunkoka dizainiskai suvest i grazia visuma, pakelia kainele, prailgina darbu laika.... blush2.gif o sitoj foto taip jauku ir be ju wub.gif
gal dar kas turi ka panasaus savo arhyve? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir del vonios man tiko diskusija, panasiai planuoju kabint veidrodi dideli, tai delioju kas kaip vonioj desis g.gif
gal kas turi foto vonioj su uzdaroka vonia ar paaukstinta dusine kuo daugiau imontuota aplink su siena? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 26 vasario 2013 - 14:31
Atitrauksiu visas nuo peštynių. Pasižiūrėkite į mano vonios nevykusį sprendimą. Reikia spintelių į tą plyšį. Visa bėda, kad jis asimetriškas. Taip jau išėjo, nes patraukėm tą stalviršį nuo durų gal 20 cm, nes būtume šonais mėlynais vaikščioję. Spintelės pakabinamos bus,be kojyčių, dešinėj pusėj ištraukiama skalbinių dėžė, per vidurį ištraukiamas stalčius su išpjova sifonui. O kairė pusė?????. Jei platūs 3 stalčiai? Ar 2 eilės siaurų stalčių. Ir taip, ir šiaip dėlioju ant popieriaus, na nesižiūri. Beje, o spalva? Durys dešinėj kamputy matosi, balintas uosis. Ar tokios uosinės, ar baltai dažyti???
P.S Nakibkit prie gėlėtų plytelių kas antra išdėstytų. Norėjom visą viršų tokiomis kloti. Ilgai delsėm su šia vonia, tuo tarpu grindų klojėjai plytelių dėžėm pasinaudojo kaip svoriu lentoms prispausti ir aišku, sudaužė doh.gif Kai išklijavo visą vonią, praplėšė poką ir tik pusę rado. O dasipirkti nebebuvo kur, parduotuvė buvo išnykusi.Kitose tokių neradau. Klijavom iš likučių verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 26, 12:17)
Tas aiskinimasis kyla del to, kad vieni gali nutylet, o kitiem sunku tai padaryt. As pvz nepratus nutylet jei man pripaiso kazkokias fobijas, ypac kai jos visai nebutos  doh.gif Jei jau kazka rasai, tai reikia faktais ir paremti, pasiskaityt ka anksciau zmogus rase, o ne is pirsto lauzti. O apie mamagabi gavosi diskusija, nes ji tikrai gerai patarineja, ir ne as viena taip manau, pilna liaupsiu jai. Nesinoretu, kad po tokiu uzsipuolimu mamagabi nusprestu nebediskutuoti ir nebepadetu savo puikiais iliustruotais pavyzdziais


Skaitau as Namu skyreli mamose ir galiu pasakyti tik viena, kad konfliktai kyla ne del to, kad kazkas negali patyleti, o del to kad yra zmogus sioje temoje kuris yra daznai teisus del daugelio dalyku, taciau nemoka issakyti savo komentaru nebudama "nagla kaip tankas". As pvz irgi esu uz kad tam kam grazu pasako kad grazu, jei kazkam kazkas nelabai patinka ir turi ka patarti, tapasako, o ne tyli. Taciau yra tikras menas, issakyti savo neigiama nuomone graziai, neizeidziant zmogaus, kuris ikele nuotrauka pasitarti ar pasidziaugti cia su Jumis. Jei taip ir toliau tai niekas nebekels cia nuotrauku, nes paprasciausiai nera zmoniskai issakoma neigiama nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 26, 13:53)
Bendrai apie mano,,jūsų,mūsų,kaip ''interjerisčių'' darbus, mėgstu tikslumą,supratimą,orentavimąsi įvairiuose stiliuose, šaunu,kada žmogus turi menininko gyslelę, įdirbį dar puikiau, bet neužtenka ant ištrauktos foto pamarmaliot Paintu ir tą fiksuot kaip tinkantį patarimą. Gal mano  vaizduotė kitokia ,man programos nereikia,kad įsivaizduočiau,kas ir kaip. Kurios to neišmano,choru šaukia VALIO,na ne,nevalio. Kas tikrai ką nors realybėj esat bandę,ne ir vienus metus vertins kitaip. Todėl vėliau dirbant prie projekto gaunasi,ne tas rezultatas kokio tikėjaisi. Beje tai mano nuomonė,nebūtina į ją labai reaguot. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif pasakei viską apie ką galvojau lotuliukas.gif o kitiems tai pavydu kvepia doh.gif tai kelkit visos nuotraukas, perskaitytus straipsnius- žodžiu viską. Plėskim savo akiračius ir nuo to tik bus geriau ir smagiau užeiti čia. Juk aptarinėjam kas ir kaip, kaip nederėtų daryti ar atvirksčiai. O dabar viena senbuvė forumietė susireikšmino " aš dizainerė ir neklystu ir šiukštu nė žodžio prieš, nes visi sako, kad matau tris žingsnius į priekį". Kam to reikia- juk niekas duonos nesiruošia atimti. Vieniems pelai ir yra tik pelai, o kitam pasakysi, kad grūdai- ir patikės biggrin.gif Čia mano toks nukrypimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 02 26, 14:32)
Kam to reikia- juk niekas duonos nesiruošia atimti. Vieniems pelai ir yra tik pelai, o kitam pasakysi, kad grūdai- ir patikės biggrin.gif Čia mano toks nukrypimas lotuliukas.gif

gathering.gif g.gif vat linksma būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 26 vasario 2013 - 14:38
QUOTE(valpurgija @ 2013 02 26, 14:26)
o liuks, kaip tik kaupiu foto kur svetaine ir virtuve vos ne kartu,

Vakar GRIKUTĖ buvo įkėlusi video, kur patalpos išplanavimas lyg ir panašus į Jūsų. Pasižiūrėkit yra ko pasimokyti, kaip apjungti tas tris erdves bigsmile.gif ir nestatant arkų.
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 02 26, 13:32)
drinks_cheers.gif pasakei viską apie ką galvojau lotuliukas.gif o kitiems tai pavydu kvepia doh.gif tai kelkit visos nuotraukas, perskaitytus straipsnius- žodžiu viską. Plėskim savo akiračius ir nuo to tik bus geriau ir smagiau užeiti čia. Juk aptarinėjam kas ir kaip, kaip nederėtų daryti ar atvirksčiai. O dabar viena senbuvė forumietė susireikšmino " aš dizainerė ir neklystu ir šiukštu nė žodžio prieš, nes visi sako, kad matau tris žingsnius į priekį". Kam to reikia- juk niekas duonos nesiruošia atimti. Vieniems pelai ir yra tik pelai, o kitam pasakysi, kad grūdai- ir patikės biggrin.gif Čia mano toks nukrypimas lotuliukas.gif


Gal nereikia taip izedineti.. Ar kada tiesiai i akis galetumet taip zmogui pasakyt? blink.gif Kodel ji susireiksminus? Niekad to nepastebejau. Be to, turbut ne veltui mamagabi tiek zmoniu giria, kai kitos liaupsiu savo patarimams nelabai isgirsta? Matyt savo atsakymais pataiko i desimtuka? Ji ne tik puikiai iliustruoja, bet ir argumentuoja savo patarimus, kai kitos kartais tiesiog pasako - pvz spalva netinka, nors neaisku nei ar atspalvis netinka, ar intensyvumas, kodel netinka ir pan. Gal baigiam cia tas pestynes, labai viliuosi jog mamagabi nepabegs is sitos temos. Kas turit puikia vaizduote tai praleiskit paveiksliukus jei jum ju nereikia. Yra kam tai labai naudinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 26, 11:54)
man tai schmoll.gif metalo.

Cobre 4u.gif
nors jūsų vonios schmoll.gif nemačius.

neįkeliu g.gif baldai e
pažiūrėkit,ten tokie kaip stovai,kaip siauri aukšti staleliai.
user posted image
brangus ir gali pas jus nepilt,bet jei aš sau pirkčiau,tai po juo šiukšlinė tilptų,pinta,tamsi,o viršų okupuočiau kosmetikai.

Nerandu ebalduose. Gražus daikčiukas. Patikslinkit, jei nesunku.
Atsiprašau. Jau radau. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 26 vasario 2013 - 14:55
QUOTE
Taciau yra tikras menas, issakyti savo neigiama nuomone graziai, neizeidziant zmogaus, kuris ikele nuotrauka pasitarti ar pasidziaugti cia su Jumis. Jei taip ir toliau tai niekas nebekels cia nuotrauku, nes paprasciausiai nera zmoniskai issakoma neigiama nuomone.


drinks_cheers.gif
Atsakyti