Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(mamagabi @ 2013 02 26, 12:41)
Taip - piesti beasmenes idejas ir patarti man ir tebera lengva (kaip ir dirbti/kurti), o nuo ju susilaikyti beje dar lengviau smile.gif
Taip sakant isvis O pastangu mirksiukas.gif


Mamagabi, labai prasom nesusilaikyti ir toliau patarineti 4u.gif Pripiestos idejos, pailiustruoti pavydziai manau ne viena isgelbejo ir palengvino apsisprendima. Man asmeniskai tai geriausias budas isivaizduoti, o pati, deja, nemoku to padaryti... blush2.gif

Apskritai tai mamagabi uzsipuolimas kvepia pavydu schmoll.gif
Atsakyti
Bendrai apie mano,,jūsų,mūsų,kaip ''interjerisčių'' darbus, mėgstu tikslumą,supratimą,orentavimąsi įvairiuose stiliuose, šaunu,kada žmogus turi menininko gyslelę, įdirbį dar puikiau, bet neužtenka ant ištrauktos foto pamarmaliot Paintu ir tą fiksuot kaip tinkantį patarimą. Gal mano vaizduotė kitokia ,man programos nereikia,kad įsivaizduočiau,kas ir kaip. Kurios to neišmano,choru šaukia VALIO,na ne,nevalio. Kas tikrai ką nors realybėj esat bandę,ne ir vienus metus vertins kitaip. Todėl vėliau dirbant prie projekto gaunasi,ne tas rezultatas kokio tikėjaisi. Beje tai mano nuomonė,nebūtina į ją labai reaguot. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 26, 13:42)
Kas juokingiausia, kad ir arsiai kritikuojanciu namuose pilna ne itin vykusiu sprendimu  doh.gif

O kas cia juokingo. Darai - mokaisi, domiesi - mokaisi, su laiku vis daugiau patirties, ziniu ateina. Svarbu pripazinti kur tikrai klaidos. Kitas dalykas, kai skoniai nesutampa. Va cia, kaip Femme tarkim del tos spinteles dideles pasisake. Jei jau negrazu, tai net jei atrodys, jog sprendimas, kaip ir vykes, bet juk nedarysi to, jei negrazu ir viskas. Velgi, ne visada kitokia nuomone yra kritika. Kuo daugiau nuomoniu bus issakyta, tuo naudingiau bus kazkam, kas dar tik kuriasi. Juk jis gal ir nepagalvojo apie tokia galimybe.
Tarkim pamenu, kai Liniuxxx imete savo svetaines nuotrauka ir mamagabi jai patare deti dar ir rozete, kad sviestuvas daugiau apimties igautu. As anksciau apie tai nepamastydavau. O va isidejau sita minti sau i stalciuka - nauda kokia smile.gif Kada nors gerai apmastysiu, pasifotografuosiu savo lubas ir gal irgi panaudosiu sia ideja, jei matysiu, kad kazkas man nepatinka su sviestuvais.
Manau, kad is tokiu nuomoniu-kritikos, galima sau labai daug geru ir naudingu dalyku suzinoti, o tai niekada nepamaisys.
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2013 02 26, 14:48)
Nu, atsiprašau, bet pati pasakėt, kad prašysit žmonių nesigirti, nesidžiaugti, nesidalinti.. nu, nejau man dabar reikia jūsų citatą čia atnešti  ax.gif  ?
O šiaip jaučiasi/jautėsi, kad skaudinatės.. dėl pastabų.
Kad ir paskutinis sakinys apie tai liudija. O be reikalo ax.gif


Prasysiu to nedaryti CIA - o i savo puslapi tai dar ir labai prasysiu smile.gif
Kad zinotumet kiek laiko to nekantriai laukiu ax.gif

Na vaje kaip sunku zmogui kartais irodyti, kad taip nera "kaip kazkas jaucia" doh.gif Nebegaliu... sorry surrender.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 26 vasario 2013 - 13:58
QUOTE(Liolio @ 2013 02 26, 13:49)

Apskritai tai mamagabi uzsipuolimas kvepia pavydu  schmoll.gif

jums vis tas pavydas vaidenasi visur biggrin.gif ir jau ne pirma karta smile.gif pamirskite gal, o tai kazkokiom fobijom kvepia.
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 26, 14:53)
Bendrai apie mano,,jūsų,mūsų,kaip ''interjerisčių'' darbus, mėgstu tikslumą,supratimą,orentavimąsi įvairiuose stiliuose, šaunu,kada žmogus turi menininko gyslelę, įdirbį dar puikiau, bet neužtenka ant ištrauktos foto pamarmaliot Paintu ir tą fiksuot kaip tinkantį patarimą. Gal mano  vaizduotė kitokia ,man programos nereikia,kad įsivaizduočiau,kas ir kaip. Kurios to neišmano,choru šaukia VALIO,na ne,nevalio. Kas tikrai ką nors realybėj esat bandę,ne ir vienus metus vertins kitaip. Todėl vėliau dirbant prie projekto gaunasi,ne tas rezultatas kokio tikėjaisi. Beje tai mano nuomonė,nebūtina į ją labai reaguot. mirksiukas.gif


perskaičiau kelis kartus šį pasisakymą, bet taip ir nesupratau, kokia čia pagrindinė mintis g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2013 02 26, 13:54)
Na vaje kaip sunku zmogui kartais irodyti, kad taip nera "kaip kazkas jaucia"  doh.gif Nebegaliu... sorry surrender.gif

neirodysi, tokiu atveju geriau nekomentuoti. nes ir jaucia, ir zino, ir aplamai tavo psichologinis portretas ir seimynine padetis jau buna nupiesti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 12:59)
jums vis tas pavydas vaidenasi visur  biggrin.gif  ir jau ne pirma karta  smile.gif  pamirskite gal, o tai kazkokiom fobijom kvepia.


??? Rodos pirma karta si zodi paminejau, o pasirodo jau vaidenasi ir dar ne pirma karta doh.gif Nesu apie tai net pagalvojus
Atsakyti
QUOTE(NerBog @ 2013 02 26, 14:03)
perskaičiau kelis kartus šį pasisakymą, bet taip ir nesupratau, kokia čia pagrindinė mintis g.gif

iliustracijų neįkelsiu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 26 vasario 2013 - 14:07
man atrodo šiuo atveju čia paprastas "interesų konfliktas" tongue.gif nes kai vienoje temoje ir klientas, ir dizaineris, ir būrys savo nuomonę turinčių mėgėjų - lauk bėdos lotuliukas.gif
manau Mamagabi nei vienas veido raumenukas nuo išsakytų pastabų nesudrebėtų, jei čia būtų jos pačios namai... bet vat prisideda atsakomybė dar ir už kitą, už jo pasitenkinimą/nepasitenkinimą sukurtu interjeru, kurį gali tos pastabos įtakoti. tuomet natūraliai kyla noras ginti savo sprendimus, pasirinkimus, už kuriuos klientas sumokėjo...

Žinau labai realų pavyzdį, kuris nutiko mūsų dizainerei - gamino vienai užsakovei baldus, moderno stiliaus su juodo stiklo dekorais. Sumontavo tuos baldus, šeimininkė džiaugiasi, žiūrinėja, glostinėja ir (kas ją tempė už liežuvio??? doh.gif ), klausia baldininko: "na kaip jums?" bigsmile.gif
O anas toks su guminiais kaliošais: "ką aš žinau, įdomiai, "biški" laidojimo namus primena" blink.gif

Na ir to užteko - moteriškei nebepatinka jos baldai, dizainerė, žinoma, kalta unsure.gif
Atsakyti
Ojei... du puslapiai kažkokio migloto santykių aiškinimosi... biggrin.gif
Keliam foto, galim tikėtis visokių reakcijų, bet juk nesistengiam savo skoniu įtikti visiems aplinkui, tai ir nereikia tikėtis, kad tas bus čia, šioje temoje, net jei ir renkasi prijaučiančios tam pačiam namų stiliui. Jei sveikai tą suprantam, tai kam dar čia tos paklodės to paties apie tą patį... 4u.gif

Grikute, pritarsiu merginai, pasisakiusiai dėl spintos ir durų vienodo aukščio. Nes spinta šalia durų, būtų proporcingiau.
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2013 02 26, 15:06)
Žinau labai realų pavyzdį, kuris nutiko mūsų dizainerei - gamino vienai užsakovei baldus, moderno stiliaus su juodo stiklo dekorais. Sumontavo tuos baldus, šeimininkė džiaugiasi, žiūrinėja, glostinėja ir (kas ją tempė už liežuvio??? doh.gif ), klausia baldininko: "na kaip jums?" bigsmile.gif
O anas toks su guminiais kaliošais: "ką aš žinau, įdomiai, "biški" laidojimo namus primena" blink.gif

Na ir to užteko - moteriškei nebepatinka jos baldai, dizainerė, žinoma, kalta  unsure.gif


labai jau lengvai "lankstoma" šeimininkės nuomonė ir norai ax.gif

Kai užsakinėjau vidaus duris, mano kelios draugės sakė "siaubas, kaimas, pas mano močiutę taip buvo". Pasijuokiau ir tiek... aš jų labai noriu, man labai gražu.
Atsakyti
Gal jau gana pesiotis doh.gif


QUOTE(Liolio @ 2013 02 26, 13:42)
drinks_cheers.gif Man vis kyla mintis kas butu jei ikelciau siaip kokia grazia foto is interneto, kurta kokio zymaus ivertinto dizainerio. Turbut irgi visos sudirbtu  tongue.gif Kas juokingiausia, kad ir arsiai kritikuojanciu namuose pilna ne itin vykusiu sprendimu  doh.gif


Kiekvienas namus kuriames taip kaip mums grazu. Neabejoju kad praktiskai bet kuriam interjere rasime kazka ko pas save nedarytume. Tai nereiskia kad jis blogas (niekas juk taip ir nesake). Tai reiskia kad visi esam skirtingi ir ta pati dizaineri pasokdintume pagal savo dudele. Nesvarbu ar jis zymus ar nezymus.

Is tos kritikos ir pasisakymu/pakomentavimu juk ir pasisemiam kartais "perliuku" kuriuos panaudojam kurdamos savo interjera. Ir kas vieniems atrodo nevykes sprendimas kitam gali buti tikras atradimas.

Atsakyti