Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

Mamagabi, pala, bet tai vienus galim kritikuoti, kitus ne? g.gif Femme buvo galima, net ir pati voliojai dizainere, o del kitu jau patyleti reikia. Juolab, kad ji pati sake, kad komentuoti galima g.gif Bent jau as nesijauciu kazka asmeniskai izeidziamo pasakiusi. Imete nuotraukas - pasakiau savo nuomone.

Gal tada tikrai sakom, kad nekritikuojam viena kitos interjeru ir tiek. Tikslas imestu interjeru vienas - uzlipt ant scenos, susirinkti aplodismentus, o visi kiti, kas plot nenori, tai tylim sau. Dedam si susitarima i prima puslapi ir ramu bus. Nes tiesa sakant jau pabodo del kiekvieno zodzio bijoti, kas ka pagalvos ir ar raudos kampe, ar ne. As idejau fotkes ir lai kalba kas ka nori. Klaidu yra, gaila, bet ka jau darysi. Jei kiti tas klaidas pastebes ir aptarus viska, tai pades kitiems ju isvegti, tada valio. O jei aplamai kazkam viskas nepatiks, tai juk naturalu - kitu atveju butu klonuoti interjerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2013 02 26, 13:50)
Ar cia manes klausi g.gif , nes nebezinau katros tau grazios ir katroje virtuveje smile.gif
P.S.  Kongulesj viesai apgailestauju - tikiuosi esi stipri ir komentarai labai taves neuzgavo console.gif
Tavo "pasimete erdveje" sviestuvai zymiai grazesni ir jaukesni nei pas "kazka" sviesioje erdveje niurus ir sunkus "juoduliai" mirksiukas.gif

Yra zmoniu, pavadinimu "Lietuvisko Kaimo Kirviai", kurie mesdami akmeni i vieno darza, pakeliui uzgauna ir kita zmogu... schmoll.gif

Oj ne, man jokiu labai jau neigiamu emociju tokie komentarai nesuteikia. Juk esam visos suaugusios/suauge ir puikiai suprantam, kad cia viesa erdve ir visi turi teise reiksti savo nuomone, tiek teigiama tiek ir neigiama, juk "Dlia vkus ir cvet tavariscia net" (ar kazkaip panasiai) mirksiukas.gif Man viskas tinka siai dienai o ir patinka. O kitu nuomone isgirsti visai smagu.

As pavyzdziui negaleciau miegoti Cobres miegamajame, na nelimpa jis man nors tu ka... turbut lygiai taip pat kaip ji negaletu gyventi mano namuos, bet juk tai kaip tik ir yra saunu, kad mes visos/visi tokie skirtingi. Taip kad "peace, people" drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kangurelesj: 26 vasario 2013 - 13:14
QUOTE(mamagabi @ 2013 02 26, 12:54)
Ar patogiai telpa "sedimoje" tokiame tarpe tarp spinteliu g.gif
Kiek ten cm bigsmile.gif

Aha, patogiai ir dar is sonu vietos yra smile.gif Be abejo, visada smagiau, kai erdviau, bet rekonstruotas namas - nieko nepadarysi, teko kovoti del kiekvieno cm. O toje vietoje ju nedaug - 57. Net pati nustebau biggrin.gif Uosviene mano labai stambi, bet ir ji visai nesiskundzia, tikrai vietos uztenka ramiausiai. is principo tai galejau spintele su lentynom daryti siauresne. Bet jos kiekvienas cm labai kruopsciai buvo numatytas. Pirmiau dariau kriaukles spintele, jos daryti mazesnes nebuvo prasmes. Kuo maziau daiktu spinteleje, tuo daugiau ant pavirsiu, rezultate chaosas, kurio as nemegstu. Todel nutariau ja maksimalaus dydzio daryti. Nuo spinteles iki klozeto tarpas yra, ten wc sepetys stovi. Auksta spinetele dariau veliau. Todel turejau laikto ten statyti visokius statinius, kad galeciau nuspresti, kaip cia bus su tupejimu, erdve ir pan. Kai ismastytas variantas jau tenkino, tada uzsakiau balda. Uz tos spinteles yra nisa su skalbimo masina, ir visais kitais buitiniais rakandais. Tik ji be galo mazyte, todel spinteles reikejo, nes reikia juk ir dali visokiu buitiniu dalyku, kurie netelpa toje nisoje, kazkur sudeti.

QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 13:01)
bet vistiek kazkaip nejaukiai atrodo  g.gif

jei nejaukiai del grozio, tada cia jau asmeninis reikalas mirksiukas.gif o jei atrodo, kad nepatogu sedeti, tai realiai viskas ten gerai. Daugiau erdves nepamaisytu ir net labai dziugintu. Tada aplamai kitas sprendimas butu vonios. Bet va ploto tai neisgimdysi niekaip smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kangurelesj @ 2013 02 26, 13:11)

As pavyzdziui negaleciau miegoti Cobres miegamajame, na nelimpa jis man nors tu ka... turbut lygiai taip pat kaip ji negaletu gyventi mano namuos, bet juk tai kaip tik ir yra saunu, kad mes visos/visi tokie skirtingi.  Taip kad "peace, people"  drinks_cheers.gif


Aha, specifinis mano miegamasis mirksiukas.gif biggrin.gif Kai kada nors baigsim, tai gal pasidemonstruosiu. Nes iki siol tai tik sienas ir buvau ikelusi juk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 12:41)
Barboraaaa, manau, kad maciusi, bent jau tavo postai tuo laikotarpiu yra ir virtuves stala tu pastebejai  biggrin.gif Kaip jau sakiau, grynos klasikos nerasta.


a,pamenu,pamenu blush2.gif

vat prieisim prie to,kad kas dieną nauji pažystami lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kangurelesj @ 2013 02 26, 13:11)
Oj ne, man jokiu labai jau neigiamu emociju tokie komentarai nesuteikia.  Juk esam visos suaugusios/suauge ir puikiai suprantam, kad cia viesa erdve ir visi turi teise reiksti savo nuomone, tiek teigiama tiek ir neigiama, juk "Dlia vkus ir cvet tavariscia net" (ar kazkaip panasiai)  mirksiukas.gif Man viskas tinka siai dienai o ir patinka.  O kitu nuomone isgirsti visai smagu.

As pavyzdziui negaleciau miegoti Cobres miegamajame, na nelimpa jis man nors tu ka... turbut lygiai taip pat kaip ji negaletu gyventi mano namuos, bet juk tai kaip tik ir yra saunu, kad mes visos/visi tokie skirtingi.  Taip kad "peace, people"  drinks_cheers.gif


man jusu virtuve ir valgomasis patiko smile.gif svelnus toks, gaivus, lengvas ispudis 4u.gif
o ir maniskis gyvenamasis kambarys, kuris cia pasirode daug kam "total kosmar" man kazkaip nekliuva ir sau jaukiai smagiai gyvenam bunam jame doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2013 02 26, 12:58)
Vakar tuo jau suebejojau ax.gif Negerai...oi negerai..., bus matyt 4u.gif
Arba teks prasyt zmoniu, kad nesirodytu ir nesidziaugtu viesai cool.gif

tai ji pati is karto tuoj pasake, kad cia jau viskas ir niekas daugiau nebesikeis bigsmile.gif , o iki visko, panasu, kad dar toli, uztat ir kilo tokia reakcija.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 02 26, 13:38)
tai ji pati is karto tuoj pasake, kad cia jau viskas ir niekas daugiau nebesikeis  bigsmile.gif , o iki visko, panasu, kad dar toli, uztat ir kilo tokia reakcija.

man uzkliuve dalykai tikrai nemanau, kad keisis. Nebent tolimoje ateityje.
Atsakyti
[quote=tyli upė,2013 02 26, 14:02]
Su laiku išmoksit apginti savo darbus neįsiskaudindama mirksiukas.gif

Bet iš šalies, vienok, įdomiai atrodo.. vat piešti beasmenes idėjas, patarti lyg ir lengva buvo, o savo darbą, [B]kūrybą norisi paslėpti, nesirodyti, paslėpti.. g.gif be reikalo.

Kas sake, kad as skaudinuosi arba noriu kazka paslepti - kai ateis laikas viskas matysis mano asmenineje svetaineje mirksiukas.gif
Nejaukiai pasijutau del kito zmogaus... ir tai man atrodo zmogiska...

Taip - piesti beasmenes (kaip ir asmenines) idejas ir patarti man ir tebera lengva (kaip ir dirbti/kurti), o nuo ju susilaikyti beje dar lengviau smile.gif - taip sakant isvis O pastangu mirksiukas.gif
Susilaikymas - doryyybe!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 26 vasario 2013 - 13:49
QUOTE(vakare @ 2013 02 25, 21:29)
Na bet kaip jus cia ziauriai kritikuojat, as kartais net zagteliu lotuliukas.gif  Zmogus dziaugesi savo namais, o po situ visu pasisakymu kazin, ar abejone i sirdi neisimete. Man kartais atrodo, kad ryskiai perlenkiama lazda su ta kritika. Kazin ar gyvenime zmonems i akis kuri taip rezia. Juk visi skirtingi, skirtingi poziuriai, nuomones, nera vienos tiesos. Gal reiketu matyti kas grazu, o ne atvirksciai.


drinks_cheers.gif Man vis kyla mintis kas butu jei ikelciau siaip kokia grazia foto is interneto, kurta kokio zymaus ivertinto dizainerio. Turbut irgi visos sudirbtu tongue.gif Kas juokingiausia, kad ir arsiai kritikuojanciu namuose pilna ne itin vykusiu sprendimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 15:21)
Papildyta:
Aha, specifinis mano miegamasis  mirksiukas.gif  biggrin.gif  Kai kada nors baigsim, tai gal pasidemonstruosiu. Nes iki siol tai tik sienas ir buvau ikelusi juk  biggrin.gif

Juodas, raudonas? bigsmile.gif ax.gif

Cobre, gerai supratau, kad už tos aukštos spintelės yra dar niša skalbyklei, dar kažkam.. tai ji, ta aukštoji, ant ratukų, mobili? mastau.gif
Man irgi įspūdis kilo, kad labai siaura tarp spintelių.. bet gal jums geriau jausti, ar patogu (nu tikrai geriau savo kūnu biggrin.gif).. Dar įspūdį siaurumo gal sustiprina tamsūs nesmulkūs baldai ax.gif Bet man įdomiau buvo būtent techniniai išmąstymai, tad labai vertinu pavyzdį, kaip reikia apgalvoti ir skaičiuoti ir dėlioti/projektuoti kiekvieną erdvės cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 02 25, 22:10)
As prasysiu kritikos dabar, kol dar uzsakymo procesas, nes paskui bus visai baisu Jums pasirodyt;)



Man truputi kliuna, kad durys i kambari gaunasi zymiai mazesnes nei spintos durys, tarpusavyje kazkaip nesiderina. Nenorit sudalinimo ant spintos duru daryt lygiai tokio pacio kaip ant kambario duru? Virsuje tik atsirastu papildomas "gabalas", nezinau ar cia aiskiai parasiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2013 02 26, 15:41)
Kas sake, kad as skaudinuosi arba noriu kazka paslepti - kai ateis laikas viskas matysis mano asmenineje svetaineje mirksiukas.gif
Nejaukiai pasijutau del kito zmogaus... ir tai man atrodo zmogiska...

Taip - piesti beasmenes idejas ir patarti man ir tebera lengva (kaip ir dirbti/kurti), o nuo ju susilaikyti beje dar lengviau smile.gif

Nu, atsiprašau, bet pati pasakėt, kad prašysit žmonių nesigirti, nesidžiaugti, nesidalinti.. nu, nejau man dabar reikia jūsų citatą čia atnešti ax.gif ?
O šiaip jaučiasi/jautėsi, kad skaudinatės.. dėl pastabų.
Kad ir paskutinis sakinys apie tai liudija. O be reikalo ax.gif
Atsakyti