Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

QUOTE(Agne1983 @ 2013 03 15, 14:44)
Vargsiuke ilsekis gal jau neuzilgo pageres! O man išvis neatsirado jokios juostos…

tkiuosi...kai magni geriau tai savijauta buvo kaifas, bet ji gerti tereikejo desimt dienu, tam kad tonusus gimdos sumazintu....o dabar visi skausmai gryzta, net nugaros tepalas nepadeda...visa diena juosmeni ir pilva skauda, bijau,kad vel tonusai nebutu sukile verysad.gif per daug nieko blogo nemisliju, pirma reik pas gine eiti, antradieni app bus, tai apziures, gal vel echo darys ir pasakys nuo ko man cia taip viskas skauda: ar nestuminiai skausmai tie normalus, ar visgi vel tonusiukai gimdos sukile ir vel gresme aysiradus persileidimo. ilsiuosi kiek tik isgaliu, bet jug ir vaika patysinti tenka, pakilnoti, jau net stengiuosi i joki stresa nereaguoti, tai mb sako ignora uzmeciau ant visko rolleyes.gif nu ziuresim, gal viskas tvarkoj:) o gal vel magnio israsys.
tikiuosi tie gimdos tonusai apsiramins nes visa nestumo nenoreciau pergyvent, kad neduok D prasides prieslaikinis gimdymas, o su nugaros skausmais net nesuprasciau kad cia jau saremiai ir reik reaguoti rimtai, o ne eiti vel tepala teptis ir tiketis kad praeis. doh.gif
del juostos, tai skaiciau, kad kai krioms net neatsiranda g.gif

QUOTE(Amore @ 2013 03 15, 14:59)
mazyle per menesi kilograma priaugo, 5.22 dabar

sauniai pupa auga wub.gif

QUOTE(tunisa @ 2013 03 15, 16:34)
ErikaJura,o kada su Maksiuku judesius pajautei?siaip anksti dar,as pamenu gal 22 sav tik supratau,kad judesiai,o ne siaip burbuliavimai.o ta juosta tamsi man dar veliau atsirado,na kai pilvas gerokai issoko


su Maksiuku irgi apie 19-20 sav pajutau pabaksnojimus, o apie 22, jau gerus spyriukus. kadangi nestumas antras, judesiukus tureciau pajausti anksciau, net 3-4 sav, nes jau atseit moku juos atskirti nuo duju burbuliuku biggrin.gif cia taip straipsniukai raso, o kaip is tikruju bus, tai ziuresim. teorija yra teorija, ziuresiu kaip praktika parodys biggrin.gif gi ir gimdymas mano tip top attitiko teorija (truko 12 val), tai pagal teorija , antras gimdymas, su nedideliu tarpu, turetu trukti iki 6-8 val. tikiuosi daugiau netruks, ilgiau nenoriu biggrin.gif biggrin.gif
o ta tamsi juosta pas mane buvo baiiiisiai ryski...ir kuo toliau i nestuma tuo tamsesne...ir isnyko gal tik po beveik metu, net nervas pamenu paemes buvo,kodel nenyksta biggrin.gif

QUOTE(Amore @ 2013 03 15, 22:43)
As deni Irgi tuo paciu pasveriau, tai nedidelis 11.40 jis dar Kai kuriuos drabuzius 12-18 men nesioja

Maksas irgi nedaug sveria ir rubeliai kai kurie iki 18 men (jau po truputi i mazaja puse, bet dar tinka), bet gydytoja sake vaikas sveikas judrus, tai viska pralaksto. paskutiniu metu ir yra tapes padykes biggrin.gif



regejimas biski atsigavo, nebereikia tiek artinti teksto, tai biski pasitaskiau smile.gif

beje, kaip Matukas jauciasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaJura: 16 kovo 2013 - 12:25
Labas rytas smile.gif

Sian tokia betvarke namie buvo kad kol iskuopiau ja tai doh.gif Tik dabar baigiau (o nuo pat ryto tvarkiausi jau...).
Dar nupirkau vakar oxtail'o, sriuba virsiu smile.gif

ErikaJura - Matukas jau geriau, aciu kad klausi smile.gif Vis judina zaizda tik nezinau ar dar paskaudena jam ar tiesiog is idomumo g.gif Ir nieko nepaaiskino ligonineje kaip zaizda priziureti, nezinau ar jau galiu pleistriukus nuklijuoti ar ne g.gif O is to soko ligonineje pati pamirsau pasiklausti...

QUOTE(Amore @ 2013 03 15, 13:59)
Labas dienas
Matukui 4u.gif
Mes buvom pasisverti, tai mazyle per menesi kilograma priaugo, 5.22 dabar smile.gif


Saunuole Daisie kaip puikiai auga smile.gif
Mes tai manem kad musiske jau netoli 7-iu kg svers, bet namie matyt blogai pasvereme, nes kai HV pasvere ne 6.3 nebuvo... Bet visvien gerai auga jau, bent nebekrenta zemyn lenteleje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2013 03 16, 15:06)
Labas rytas  smile.gif

Sian tokia betvarke namie buvo kad kol iskuopiau ja tai  doh.gif Tik dabar baigiau (o nuo pat ryto tvarkiausi jau...).
Dar nupirkau vakar oxtail'o, sriuba virsiu  smile.gif

ErikaJura - Matukas jau geriau, aciu kad klausi  smile.gif Vis judina zaizda tik nezinau ar dar paskaudena jam ar tiesiog is idomumo  g.gif Ir nieko nepaaiskino ligonineje kaip zaizda priziureti, nezinau ar jau galiu pleistriukus nuklijuoti ar ne  g.gif  O is to soko ligonineje pati pamirsau pasiklausti...
Saunuole Daisie kaip puikiai auga  smile.gif
Mes tai manem kad musiske jau netoli 7-iu kg svers, bet namie matyt blogai pasvereme, nes kai HV pasvere ne 6.3 nebuvo... Bet visvien gerai auga jau, bent nebekrenta zemyn lenteleje  smile.gif

Saunuole ir Amelyte 4u.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Pas mane tvarkymosi diena! Vakar viriau, kepiau o siandien tvarkau smile.gif vakarienei buvo caneloni su ricotta ir špinatsis net mano mesaedziui vyrui patiko toks vegetarinis patiekalas smile.gif dar padariau tingini, isviraiu 'slapianka', padariau du pastetus, iskepiau duona! Zodziu tingejau tingejau bet dabar per viena diena issiliejau biggrin.gif

Dar pasigirsiu blush2.gif vakar nusipirkom bilietus i USA thumbup.gif tai puske sake jau laukia o ir nedaug laiko iko nepilnos 4 sav bigsmile.gif


QUOTE(zhiu @ 2013 03 16, 13:06)
Labas rytas  smile.gif

Sian tokia betvarke namie buvo kad kol iskuopiau ja tai  doh.gif Tik dabar baigiau (o nuo pat ryto tvarkiausi jau...).
Dar nupirkau vakar oxtail'o, sriuba virsiu  smile.gif

ErikaJura - Matukas jau geriau, aciu kad klausi  smile.gif Vis judina zaizda tik nezinau ar dar paskaudena jam ar tiesiog is idomumo  g.gif Ir nieko nepaaiskino ligonineje kaip zaizda priziureti, nezinau ar jau galiu pleistriukus nuklijuoti ar ne  g.gif  O is to soko ligonineje pati pamirsau pasiklausti...
Saunuole Daisie kaip puikiai auga  smile.gif
Mes tai manem kad musiske jau netoli 7-iu kg svers, bet namie matyt blogai pasvereme, nes kai HV pasvere ne 6.3 nebuvo... Bet visvien gerai auga jau, bent nebekrenta zemyn lenteleje  smile.gif


Gal taip jam idomu ta zaizda ant kaktos del to ir liecia. Svarbu kad nieko rimciau nera! O tu pasuk Gp ar i ligonine gal patars ka daryt su tuo pleistriuku g.gif

ErikaJura tikuosi viskas bus gerai ir nereiks visa nestuma taip pergyvent 4u.gif
Atsakyti
Labas, mamukai ir nestukai 4u.gif
seniai seniai cia besilankiau blush2.gif
smagu skaityt, kad vaikiukai ir mazi leliukai gerai auga, o uz visas popas ir bedeles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as irgi jau laukiu geguzes greiciau, sunku dideli pilva tasytis darosi ax.gif paskui Gabriuka sunku suspet darosi lotuliukas.gif
o dar vakar scanas parode, kad lelius didelis, nors data gerai paskaiciuota, pilvas atitinka 32 sav, o leliuko matmenys atitinka 35 sav... todel ir sunku ji man nesiotis rolleyes.gif mw paskui juokesi, kad uzgims galvyte, o po 10 min sakys, kad sveikinam, jau gime ir kojytes... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Agne thumbup.gif del bilietu! Kokia oro linija skrisit?
Kokius pastetus darei? bigsmile.gif Canelioni su spinatais ir man patinka smile.gif
Norute jau pradejo jungti du zodelius wub.gif - baby sleep, more water( jos vandens indelis buvo tuscias), ant koses sako ose.
Atsakyti
QUOTE(Ferretti @ 2013 03 16, 20:56)
Labas, mamukai ir nestukai 4u.gif
seniai seniai cia besilankiau blush2.gif 
smagu skaityt, kad vaikiukai ir mazi leliukai gerai auga, o uz visas popas ir bedeles  4u.gif  4u.gif  4u.gif
as irgi jau laukiu geguzes greiciau, sunku dideli pilva tasytis darosi ax.gif  paskui Gabriuka sunku suspet darosi lotuliukas.gif
o dar vakar scanas parode, kad lelius didelis, nors data gerai paskaiciuota, pilvas atitinka 32 sav, o leliuko matmenys atitinka 35 sav... todel ir sunku ji man nesiotis rolleyes.gif  mw paskui juokesi, kad uzgims galvyte, o po 10 min sakys, kad sveikinam, jau gime ir kojytes... doh.gif  lotuliukas.gif

Tai ka turesi gal zinai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2013 03 16, 13:06)

ErikaJura - Matukas jau geriau, aciu kad klausi  smile.gif Vis judina zaizda tik nezinau ar dar paskaudena jam ar tiesiog is idomumo  g.gif Ir nieko nepaaiskino ligonineje kaip zaizda priziureti, nezinau ar jau galiu pleistriukus nuklijuoti ar ne  g.gif  O is to soko ligonineje pati pamirsau pasiklausti...

gal is idomumo krapsto:) o gali ir niezeti, buna, kad gyjant zaizda niezti rolleyes.gif susizinojai kaip zaizdele rupintis? as manau jei ten nieko baisaus ir siuliu nera, tai gal pavalyt su kokiu tirpaliuku aplink ir viskas, bintuka pakeist jei yra. o seip manau uzgis ir taip.

QUOTE(Agne1983 @ 2013 03 16, 15:18)

ErikaJura tikuosi viskas bus gerai ir nereiks visa nestuma taip pergyvent  4u.gif


ir as tikiuosi 4u.gif
QUOTE(Ferretti @ 2013 03 16, 18:56)

as irgi jau laukiu geguzes greiciau, sunku dideli pilva tasytis darosi ax.gif  paskui Gabriuka sunku suspet darosi lotuliukas.gif
o dar vakar scanas parode, kad lelius didelis, nors data gerai paskaiciuota, pilvas atitinka 32 sav, o leliuko matmenys atitinka 35 sav...

biggrin.gif thumbup.gif
jau tiek beliko laukti wub.gif
as tai vis sapnuoju , kad pagimdau, bet ka tai nzn biggrin.gif o tu lyti zzinai, ar siurpriziukas? ax.gif




sveikos,
ka tik gryzom is skulpturu parko visa seima, pavaikstinejom, pazaidem thumbup.gif man teko pora sykiu pritupti, nes jau nebeisnesu ilgu pasivaiksciojimu. galiausiai teko skubet i masina, galva susisuko ir akyse aptemo, bet pasedejus praejo smile.gif dabar mb issiunciau i turgu mesos ir bulviu, maksiuka paguldziau miego, o pati pas jus:) dar ka tik skambino mb sese, tai sake gal noriu testa kur lyti nustato, mes jai preitais metais is uk keleta atsiuntem, tai sake viena dar turi:) jai sake nesamones parode, bet gal man ka gero parodys biggrin.gif
beje, kadangi prasidejo vadinamosios augimo savaites, kai vaikutis jau auga i mase ir ugi, tai man pilvas atrodo pernakti paaugo biggrin.gif reiks koki syki vel nusifotkint, isiamzinsiu kaip auga.
Atsakyti
labas panos


nera upo kazkaip cia lysti blush2.gif soriuks.

erikajura daug sveikatos,saugok zirniuka 4u.gif

agne saunu del keliones thumbup.gif 4u.gif



o mes ka,ar daugiau kalbam.siand panele ivare strioko mums atsikele pirma nuejo pas broli i kamb o jis miega antrame lovos a.,uzlipi kopeciomis ir aisku nuslydo jai koja ir ji treskesi ant zemes ant nugaros,mes su mb kaip sokom is lovu atsinesem ja o ji be garso verkia unsure.gif tai ilgai laikiau o ji atsigule i lova susiriete i kamuoliuka ir pradejo sausti.man panika fear.gif sakau pastebim 10 min jei ji nesikeicia varom i ligonine.,ziurim rankas ,kojas judina,lb issigandom kad nebutu pazeidusi stuburo slankstelio kokio.na ir po 10 min as atsikeliau sakau einam pusryciu,tai ji strikt is lovos ir vsio,nuotaika vel puiki.zodziu pilnos kelnes baimes buvo karsta.gif .db visa mano xebra isvare su reikalais eisiu as duona uzmaisysiu ir kambarius apsikuopsiu.


o geroji naujiena ta kad mano panele jau pradejo prasyti dideliam reikalaui ant klozeto rolleyes.gif ir jau 3 dienas is eiles darom be jokiu zviegimu,verkimu wub.gif .o as taip jaudinausi kad ilgai dar neisaugsime tos kakojimo baimes.


tai tiek musu fronte.


amore tavo maziukei 4u.gif sauniai augat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(disa @ 2013 03 17, 15:02)
labas panos
nera upo kazkaip cia lysti blush2.gif soriuks.

erikajura daug sveikatos,saugok zirniuka 4u.gif

agne saunu del keliones thumbup.gif  4u.gif
o mes ka,ar daugiau kalbam.siand panele ivare strioko mums atsikele pirma nuejo pas broli i kamb o jis miega antrame lovos a.,uzlipi kopeciomis ir aisku nuslydo jai koja ir ji treskesi ant zemes ant nugaros,mes su mb kaip sokom is lovu atsinesem ja o ji be garso verkia unsure.gif tai ilgai laikiau o ji atsigule i lova susiriete i kamuoliuka ir pradejo sausti.man panika fear.gif sakau pastebim 10 min jei ji nesikeicia varom i ligonine.,ziurim rankas ,kojas judina,lb issigandom kad nebutu pazeidusi stuburo slankstelio kokio.na ir po 10 min as atsikeliau sakau einam pusryciu,tai ji strikt is lovos ir vsio,nuotaika vel puiki.zodziu pilnos kelnes baimes buvo karsta.gif .db visa mano xebra isvare su reikalais eisiu as duona uzmaisysiu ir kambarius apsikuopsiu.
o geroji naujiena ta kad mano panele jau pradejo prasyti dideliam reikalaui ant klozeto rolleyes.gif ir jau 3 dienas is eiles darom be jokiu zviegimu,verkimu wub.gif .o as taip jaudinausi kad ilgai dar neisaugsime tos kakojimo baimes.
tai tiek musu fronte.
amore tavo maziukei 4u.gif sauniai augat mirksiukas.gif

Eina sau Kiek baimes ivare,as isivaizduoju...
O perliuke tikra saunuole, didele mergyte jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 03 16, 21:09)
Agne  thumbup.gif del bilietu! Kokia oro linija skrisit?
Kokius pastetus darei? bigsmile.gif Canelioni su spinatais ir man patinka  smile.gif
Norute jau pradejo jungti du zodelius  wub.gif - baby sleep, more water( jos vandens indelis buvo tuscias), ant koses sako ose.


Virgin Atlantic skrisim biggrin.gif o pastetus is vistos kepeneliu dariau viena tik vistos kita su vista ir grybais. labai skanus gavos thumbup.gif

Saunuole Nora thumbup.gif

QUOTE(disa @ 2013 03 17, 13:02)
labas panos
nera upo kazkaip cia lysti blush2.gif soriuks.

erikajura daug sveikatos,saugok zirniuka 4u.gif

agne saunu del keliones thumbup.gif  4u.gif
o mes ka,ar daugiau kalbam.siand panele ivare strioko mums atsikele pirma nuejo pas broli i kamb o jis miega antrame lovos a.,uzlipi kopeciomis ir aisku nuslydo jai koja ir ji treskesi ant zemes ant nugaros,mes su mb kaip sokom is lovu atsinesem ja o ji be garso verkia unsure.gif tai ilgai laikiau o ji atsigule i lova susiriete i kamuoliuka ir pradejo sausti.man panika fear.gif sakau pastebim 10 min jei ji nesikeicia varom i ligonine.,ziurim rankas ,kojas judina,lb issigandom kad nebutu pazeidusi stuburo slankstelio kokio.na ir po 10 min as atsikeliau sakau einam pusryciu,tai ji strikt is lovos ir vsio,nuotaika vel puiki.zodziu pilnos kelnes baimes buvo karsta.gif .db visa mano xebra isvare su reikalais eisiu as duona uzmaisysiu ir kambarius apsikuopsiu.
o geroji naujiena ta kad mano panele jau pradejo prasyti dideliam reikalaui ant klozeto rolleyes.gif ir jau 3 dienas is eiles darom be jokiu zviegimu,verkimu wub.gif .o as taip jaudinausi kad ilgai dar neisaugsime tos kakojimo baimes.
tai tiek musu fronte.
amore tavo maziukei 4u.gif sauniai augat mirksiukas.gif


O dieve jauciu prazilus buciau blink.gif visa laime kad viskas gerai!!!
Atsakyti
QUOTE(disa @ 2013 03 17, 13:02)
labas panos
nera upo kazkaip cia lysti blush2.gif soriuks.

erikajura daug sveikatos,saugok zirniuka 4u.gif

agne saunu del keliones thumbup.gif  4u.gif
o mes ka,ar daugiau kalbam.siand panele ivare strioko mums atsikele pirma nuejo pas broli i kamb o jis miega antrame lovos a.,uzlipi kopeciomis ir aisku nuslydo jai koja ir ji treskesi ant zemes ant nugaros,mes su mb kaip sokom is lovu atsinesem ja o ji be garso verkia unsure.gif tai ilgai laikiau o ji atsigule i lova susiriete i kamuoliuka ir pradejo sausti.man panika fear.gif sakau pastebim 10 min jei ji nesikeicia varom i ligonine.,ziurim rankas ,kojas judina,lb issigandom kad nebutu pazeidusi stuburo slankstelio kokio.na ir po 10 min as atsikeliau sakau einam pusryciu,tai ji strikt is lovos ir vsio,nuotaika vel puiki.zodziu pilnos kelnes baimes buvo karsta.gif .db visa mano xebra isvare su reikalais eisiu as duona uzmaisysiu ir kambarius apsikuopsiu.
o geroji naujiena ta kad mano panele jau pradejo prasyti dideliam reikalaui ant klozeto rolleyes.gif ir jau 3 dienas is eiles darom be jokiu zviegimu,verkimu wub.gif .o as taip jaudinausi kad ilgai dar neisaugsime tos kakojimo baimes.
tai tiek musu fronte.
amore tavo maziukei 4u.gif sauniai augat mirksiukas.gif

tfu ty...aciu d , kad viskas gerai!! 4u.gif 4u.gif
saugosiu 4u.gif
beje, dziaugiuosi, kad pagaliau didelio reikalo baime jau iveikta drinks_cheers.gif thumbup.gif , nes gaila mazytes buvo, saunu kad viskas jau tvarkoj 4u.gif



sveikos, nu ka pasidariau as ta lyties nustatymo testa, ir nesuprantu ka ten rodo...spalva lyg berniukui skirta, bet ir mergaitei gali buti doh.gif aij, echo parodys, vistiek tik ant bajerio testas darytas biggrin.gif
Atsakyti