Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

pirmiausia daug daug balioneliu Matukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif unsure.gif


QUOTE(disa @ 2013 03 14, 19:02)


ei panos darom grand meeta ar ne?pas katra dideli namai biggrin.gif nu as cia nepasikuklinau


pas ka , pas ka.... aisku kad pas mane lotuliukas.gif bigsmile.gif


mane nekalbadieniai uzpuole, kazkoks ziaurus pms uzejas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
zhiu, aciu d kad viskas gerai. gykit greitai 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz balionus Matukui, paguldziau jau miegoti, tikiuosi ryt jau jis geriau jausis nes dabar tik ant keliu sedejo ir galvyte trindamas popa kartojo, matyt skauda dar kazkiek...


As tai pas save nedristu siulyti meet'o daryti, visgi toli gyvenu (nors jei noresite kada mielai prasom smile.gif ) pati jei Matukas pasveiks iki to laiko noreciau taippat sudalyvauti susitikime smile.gif
Atsakyti
Vargsiukas unsure.gif Daug balioneliu ir greito pasveikimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2013 03 14, 12:04)
Labas rytas  smile.gif
Pas mus jis istiesu nelabai labas nes ir Matui sloga baisi, ir tokia tirsta bei stipri labai, juros vandenukas nebepadeda, valyti nosytes nesileidzia, sugebu isvalyti tik kai mb ji laiko stipriai o as valau... Dar ir koseti pradejo ir jis toks jau visa savaite, naktimis miegoti negali normaliai vargsiukas net  verysad.gif
Amelia nuo vakar irgi jau sloguoja, tikiuosi neuzsikres nuo Mato...

Padariau vistienos ir butternut squash risotto, einu pavalgysiu kol Matas su Amelia miega  smile.gif

abiem igoniukam, ir plius papildomai Matukui uz popa 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif unsure.gif



as tai retai tesneku, nes skauda galva nuo kompo, akims per didelis darbas, tai iskart galva kaip plyta, gausiu akinius pasivysiu unsure.gif


nestuke.gif juostele rodo, kad tureciau jau jausti spyrius....niek nejauciu.... schmoll.gif unsure.gif o kada ta ruda juosta nuo bambos zemyn turi atsirasti??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaJura: 15 kovo 2013 - 11:53
Laba diena biggrin.gif

Miega mano mazoji tai as prie TV sedziu ilsiuosi biggrin.gif


QUOTE(zhiu @ 2013 03 14, 22:29)

Mes jau A&E spejom pabuvoti  verysad.gif



4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif dievuleliau vargsas Matukas! Kaip siandien jaucias?

QUOTE(ErikaJura @ 2013 03 15, 10:50)
abiem igoniukam, ir plius papildomai Matukui uz popa 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  unsure.gif
as tai retai tesneku, nes skauda galva nuo kompo, akims per didelis darbas, tai iskart galva kaip plyta, gausiu akinius pasivysiu unsure.gif
nestuke.gif  juostele rodo, kad tureciau jau jausti spyrius....niek nejauciu.... schmoll.gif  unsure.gif  o kada ta ruda juosta nuo bambos zemyn turi atsirasti??? g.gif


Vargsiuke ilsekis gal jau neuzilgo pageres! O man išvis neatsirado jokios juostos…
Atsakyti
Labas dienas
Matukui 4u.gif
Mes buvom pasisverti, tai mazyle per menesi kilograma priaugo, 5.22 dabar smile.gif
Atsakyti
laba diena,

seniai buvau,galvoju reikia uzbegt pasilabint.Mazoji auga gerai,didune tirka,buvom siandien pas Eduke sveciuose,pasikavinom,tortu privaisino biggrin.gif dabar miega mano razbainike blush2.gif

ErikaJura,o kada su Maksiuku judesius pajautei?siaip anksti dar,as pamenu gal 22 sav tik supratau,kad judesiai,o ne siaip burbuliavimai.o ta juosta tamsi man dar veliau atsirado,na kai pilvas gerokai issoko smile.gif

ech apie atostogas kalbat,taip noreciau kur,bet mb darboholikas,tai sunkiai ji kur beistemciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaJura @ 2013 03 15, 10:50)
nestuke.gif  juostele rodo, kad tureciau jau jausti spyrius....niek nejauciu.... schmoll.gif  unsure.gif  o kada ta ruda juosta nuo bambos zemyn turi atsirasti??? g.gif

erika, labai anskti dar viskas o jau tiek daug nori !!! ta juosta is vis labai belai atsiranda, ne apie kokia 30 sav???bent man tai tikrai velai atsirado

QUOTE(tunisa @ 2013 03 15, 16:34)
ech apie atostogas kalbat,taip noreciau kur,bet mb darboholikas,tai sunkiai ji kur beistemciau ax.gif

varom kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amore @ 2013 03 15, 16:59)
Labas dienas
Matukui 4u.gif
Mes buvom pasisverti, tai mazyle per menesi kilograma priaugo, 5.22 dabar smile.gif


Saunuole kokia 4u.gif Kaip sekasi su pasivaiksciojimais? Nors dabar tokie orai kad tie pasivaiksciojimai turbut daugiau is butinumo nei is malonumo unsure.gif


Atsakyti
QUOTE(Amore @ 2013 03 15, 14:59)
Labas dienas
Matukui 4u.gif
Mes buvom pasisverti, tai mazyle per menesi kilograma priaugo, 5.22 dabar smile.gif


Oi kokia gera mergaite puikiai svori augina! As vis pamirstu antradieniais savo zuiki nuvest pasverti gal priaugo ka g.gif

QUOTE(tunisa @ 2013 03 15, 16:34)
laba diena,

seniai buvau,galvoju reikia uzbegt pasilabint.Mazoji auga gerai,didune tirka,buvom siandien pas Eduke sveciuose,pasikavinom,tortu privaisino biggrin.gif  dabar miega mano razbainike blush2.gif

ErikaJura,o kada su Maksiuku judesius pajautei?siaip anksti dar,as pamenu gal 22 sav tik supratau,kad judesiai,o ne siaip burbuliavimai.o ta juosta tamsi man dar veliau atsirado,na kai pilvas gerokai issoko smile.gif

ech apie atostogas kalbat,taip noreciau kur,bet mb darboholikas,tai sunkiai ji kur beistemciau ax.gif


Atostogos yra gerai! Mano vyras megsta darba bet zino kad atostogu reikia tai bandom bent 2 kartus islekti kurnors smile.gif

QUOTE(eduke @ 2013 03 15, 20:07)
erika, labai anskti dar viskas o jau tiek daug nori !!! ta juosta is vis labai belai atsiranda, ne apie kokia 30 sav???bent man tai tikrai velai atsirado
varom kartu smile.gif


Kaip tavo pupai sekas su kalba einas?
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 03 15, 23:21)
Saunuole kokia  4u.gif Kaip sekasi su pasivaiksciojimais? Nors dabar tokie orai kad tie pasivaiksciojimai turbut daugiau is butinumo nei is malonumo  unsure.gif

Oi zinok kad jei ir einam kur tai tik su masina,praeita savaitgali I shopingus varem, tai vyras Daisie su boba nesiojo, patiko jam smile.gif laukiam geresniu oru, tada daugiau kur islysim...
Papildyta:
QUOTE(Agne1983 @ 2013 03 16, 00:22)
Oi kokia gera mergaite puikiai svori augina! As vis pamirstu antradieniais savo zuiki nuvest pasverti gal priaugo ka  g.gif

As deni Irgi tuo paciu pasveriau, tai nedidelis 11.40 smile.gif jis dar Kai kuriuos drabuzius 12-18 men nesioja smile.gif
Atsakyti