Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

QUOTE(zhiu @ 2013 03 06, 16:25)
O ka plajuoji jos gimtadieniui? smile.gif Man idomu nes ir apie Matuko gimtadieni galvoti po truputeli pradedu  smile.gif



kadangi Enola zuvyciu gerbeja pasidare, tai gimtadienis bus juros tema ax.gif jau turiu nemazai namu papuosimo ideju ir keliatas stalo papuosimo ideju, bereikia tik jas igyvendinti biggrin.gif

QUOTE(northstar @ 2013 03 06, 21:03)

Siandien darau naminius burgerius, mano mamos megstamiausia patiekala  rolleyes.gif  Pragyveno visa amziu neragavus jokiu burgeriu, dabar atsigriebia  biggrin.gif


biggrin.gif mano mama irgi tik cia atvaziavus macdonaldo paragavo, bet jai nelabai patiko, jei labiau chiken and chips patiko biggrin.gif

QUOTE(disa @ 2013 03 07, 10:55)


arba darom grand meeta visu mamyciu ka manot? bigsmile.gif


aha darom VELYKINI bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif


labas merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(disa @ 2013 03 07, 12:55)

bigsmile.gif jetus kaip faina sakes.gal kada ir mes nuleksim.nes dbv visi pinigeliai tauposi ant namuko,noresis iki ziemosisikurti bent 1 a. ax.gif
labas damos 4u.gif

labai nemuskit,gryztu blush2.gif

northstar lb butu faina susibegt,pamenu kvietei i svecius,sakau kai vaikams bus Velyku atostogos gal susimatom? mirksiukas.gif

arba darom grand meeta visu mamyciu ka manot? bigsmile.gif


Patys statotes namuka? Tai jau iki ziemos aisku turi buti irengtas (svarbiausia pecius biggrin.gif prie jo ir pasisildyt gerai ir skania duona issikept)

I svecius prasom, bet ne per Velyku atostogas nes busiu isvaziavus.

Meetukas butu laaabai thumbup.gif Jei pries Velykas tai ir as prisijungsiu, kovo 29d isvaziuojam ax.gif

Gedvy, kokia grazi gimtadienio tema, zuvytes, delfinai ir undines 4u.gif

Siandien darysiu mesos kukuliuku padaze ir pirma kart bandysiu daryt italiska focaccia, Nora megsta tokias duonas, gal patiks smile.gif Jos nosyte uzsikimsus, negali uzmigt, bandem purksti juros vandens, nesiduoda nei per kur doh.gif Reiks vakare dar bandyti.


Atsakyti
Tai kur visos prapuole???? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 03 08, 19:31)
Tai kur visos prapuole???? g.gif  biggrin.gif



lens.gif Svencia kovo 8-aja matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 03 08, 21:39)
lens.gif Svencia kovo 8-aja matyt  biggrin.gif

Oi mes tai ne, vyras grizo is darbo , sakau tai kur màni geles? Sako, motinos diena gi sekmadieni, ne siandien doh.gif net nesuprato kas ta kovo 8 biggrin.gif tai va likau be geliu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amore @ 2013 03 08, 21:42)
Oi mes tai ne, vyras grizo is darbo , sakau tai kur màni geles? Sako, motinos diena gi sekmadieni, ne siandien  doh.gif net nesuprato kas ta kovo 8 biggrin.gif tai va likau be geliu... verysad.gif


Tai kad cia niekas ir nesvencia ax.gif Kas turi lietuvius vyrus gal ir gaus puokste, o mums be sansu irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 03 08, 20:00)
Tai kad cia niekas ir nesvencia  ax.gif Kas turi lietuvius vyrus gal ir gaus puokste, o mums be sansu  irnesakyk.gif


bet as nuo menedzerio gavau sveikinima , jis ispanas ax.gif ir mb broliai parase man zinute is Kolumbijos, tai vadinasi ne tik lietuviai zino ta data bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos. na kas liecia sia diena, tai cia turbut pagal zmogu...ar kas svencia knygnesio diena??ne smile.gif na bet ji international, tai ir si diena. tik ems linke susireiksminti ir visa laika gauti geliu. girdejau per radija sveikinimus, tai ir airijoj jau svencia. tik atsirado zmoniu kurie paie sia diena negirdeje irgi. kaip visur. na geliu gavom, viskas tvrakoj smile.gif

Atsakyti
Labas rytas smile.gif
MB vakar atnese geliu ryte, galvojau tikrai neprisimins jokios kovo 8-os bet is darbo su tulpiu puokste atejo smile.gif

Nepamenu rasiau ar ne kad kruopa mano jau visai nebe kruopa smile.gif Svoris neaugo neaugo jai (vienu metu per daugiau nei dvi padalas jau buvo nusileidusi augimo lenteleje ir net 9-os percentiles linijos nesieke), o dabar kai sove jis i virsu kad jau grizo i lenteles viduriuka ir man rodos toliau sekmingai kyla smile.gif Paskutines pora savaiciu vos ne po puse kg i savaite priaugo ir jau 6.5 jei nedaugiau sveria smile.gif

Tik kad baisiai nerami pasidare ir viena nei sekundes nebenori pabuti, bet tikiuosi cia tik laikinai ji tokia pasidare ax.gif

Orai subjuro vel... Pasidziaugem pavasariu dvi dienas vadinasi rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eduke @ 2013 03 09, 02:10)
sveikos. na kas liecia sia diena, tai cia turbut pagal zmogu...ar kas svencia knygnesio diena??ne smile.gif na bet ji international, tai ir si diena. tik ems linke susireiksminti ir visa laika gauti geliu. girdejau per radija sveikinimus, tai ir airijoj jau svencia. tik atsirado zmoniu kurie paie sia diena negirdeje irgi. kaip visur. na geliu gavom, viskas tvrakoj smile.gif


biggrin.gif Taigi moteros esam tongue.gif

Zhiu, saunu kad Amelyte pradejo augti 4u.gif

Aha pavasario vel kaip nebuta, bet pavasarinius batus vistiek uzsispyriau nesiot, nusibodo tie zieminiai skudurai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gedvy @ 2013 03 09, 01:02)
bet as nuo menedzerio gavau sveikinima , jis ispanas ax.gif ir mb broliai parase man zinute is Kolumbijos, tai vadinasi ne tik lietuviai zino ta data bigsmile.gif


Kokie demesingi svogeriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 03 09, 16:18)
:
Kokie demesingi svogeriai  smile.gif


aha, ju visa seimyna tokie labai , net nezinau kaip cia pasakyti, na tokie "saldus" biggrin.gif


Zhiu, smagu, kad maziuke pradejo svorio priaugineti wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Su angliska mamyciu diena visas mamytes 4u.gif
Atsakyti