Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

QUOTE(eduke @ 2013 08 13, 08:43)
northstar, nika pasikeitei???

labas rytas smile.gif


Labas rytas!

Prisiejo is naujo uzsiregistruot, mano senukas laptopas uzsikaprizino ir nuslave mano beveik visus failus, o slaptazodziu neatsimenu doh.gif Taip kad tapau northstar 1 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar 1 @ 2013 08 12, 16:49)
Sveikutes visos!

Erikajura - 4u.gif Ar LT karsciai jau atslugo?

Nora nuo pat mano gimtadienio ismiega visa nakti be prabudimu  thumbup.gif Maniau kad tik bus pora nakteliu, bet laime vis tesiasi... biggrin.gif

Gal kas norit pasikavinti pas mane? Kvieciu  4u.gif


aga, jau pagaliau atslugo:) dabar prasidejo lietaus ir skvalu sezonas biggrin.gif bet vistiek nakti man karsta miegot apsiklojus, net su praviru langu doh.gif

Nora saunuole thumbup.gif ir tu pagaliau issimiegosi kaip zmogus thumbup.gif as tai ta malonuma vel patirsiu po kokiu poros metu turbut biggrin.gif
Atsakyti
sveikos!

niekad nebeuzsuku i SM blush2.gif ... o dabar isijungiu, ziuriu, yra dar temute bigsmile.gif
Atsakyti
O masn zinokit gaila kad niekas cia nebeuzsuka blush2.gif
Zinau, visos fb bendrauja, bet toks ir bendravimas juk ten - niekas temos nekuria vien tam kad papasakotu kaip diena praejo blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif
Tikra ramu cia... unsure.gif
Atsakyti
labas mamos smile.gif
kaip isilaike visos? kaip pilvukai, kaip vaikiukai visu?as visai prazuvele pasidariau blush2.gif blush2.gif nebebuvo kada uzsukt pasjus, bet jusu NEPAMIRSAU smile.gif
tik buvo be galo uzimtas laikotarpis buvo..smile.gif
Atsakyti
labas, matau as vel atejau viena smile.gif
nu nieko- ateis laikas ir jus sugrysit
mes laikomes gerai, vasara praejo neblogai, buvo atvziave b broliai ir mama, siiap viskas gerai, bet buvo ir pykciu su b mama, labai panasiai kaip kazkuri is jusu cia pasakojo, aisku dirzu auklejimo kalbos nebuvo bet siaip apie bendra vaiko auginima , prieziura tai BUVO KALBOS, ypac mityba.. tai gavau ''velniu'' kad dar tiek ilgai maitinu mp ir del to vaikas nevalgo! cia dauguma man taip sneka.. doh.gif b del mp neutraliai, sako nori maitink, juk tavo gyvenimas tavo kunas, o as ir sakau- maitinisu kiek vaikas nores, juk visi mato kad maziuikui pieno nustot gert dar toli grazu...buna geria maziau buna daugiau, bet man tai netrukdo.iir dar , pastebejau ant kiek dauguma kabina kad nustok maitint, ant tiek as kovoju kad nenustot biggrin.gif pradejau nebijot maitint viesai, -jeigu vaikas nori cia ir dabar negi as kaukinsiu ji?nera zmoniu, vyru ar dar ko, ir maitinu. tai kiek komentaru buvo is b mamos... doh.gif o as sakau- kas cia tokio kad viesai maitinu? juk ne rodau visiem atsisedus va ziurekit, kaip valgo, nueinu nuosaliau, prisidengiu, . galu gale kavos arbatos ar valgyt viesai tai jau galima,ane? o maitint vaiko tai jau ne?? nezinau gal as per drasiai taip resikaiusi bet nebeistveriau, sakau nepatinka - neziurekit tongue.gif
bet matyt visuomet yra ir bus zmoniu kurie bus senamadiski ir nepritars tokiekm daykam.o man kas tongue.gif vaikas pavalges ramus as ir rami
siaip kas naujo pas musu maziuka kaip ir nieko ipatingo, dar nekalba, bet savo kalba oi kaip pasneka kartais biggrin.gif bet mama jau nebesaukia unsure.gif pasibaige su b mamos atvaziavimu, dabar baba saukia doh.gif moka teti sakyt, pazysta gyvunus tiksliau visur juos pazytsta, pvz mato ekrane tv suni kate ar dar ka, cypia is laimes ir rodo pirstuku,kai sis dingsta is ekrano sako- baba smile.gif bet taip juokingai nuskamba smile.gif , kasdien nori eiit i lauka, bet kokiu oru, tai jei tik nelyja, ir einam, tai parko ciuozykla jam megstamiausia vieta, dar negali praeit masinu visu pakeliui neapziurejes, nepaciuopinejes, dabar kai lapu prikrite, tai mesgat juos rinkt smile.gif jau supranta kai pasakai kad eisim i laukuti, tai iskart nesa savo guminukus ar batukus man, ir tada leidziasi normaliai aprengiamas.kitaip tik su pampiu namie laksto ir jokiu rubu jam ''neiskisi''.labai padeda man virtuvej, tikraja to zodzzio prasme vsika kartu daro iki smulkmenu- jei reikia siuksles isnest tai kaip moka taip bando idet siuksliu maisa nauja, o konteinerio dangti atidaro ir padeda imest siuksliu maisa smile.gif tas liecia visas siuksles, maistas: jau zino kur verdama sriuba kur kepami blynai ar milkshake daromi, kai nori kokteilio, sako bbrrrrrrr ir rodo i kokteiline, tada viska man padeda sudet i ja jei laikau dubeni pvz blynu teslos , tai padeda laikyt kai tesla maisau, laiko kartu keptuve, ir zino kaip laikyt kad neapsidengintu, nes zino kad karsta.kas liecia jo maista, jau zino kad cia jo o cia mano , bet mielai kartais kabina mano maista, nors jis buna toks pats kaip ir jo tik kitam inde.viena naujove ismoko pats- kai tik kas nors pavalgo- ar mes su b ar sveciai iskart lekste ar dubeni nunesa i virtuve ir mano padedamas sudeda i indaplove:) kai nori maudytis, tempia saukia bet veda mane i vonia ir rodo - atsuk vandeni biggrin.gif kai baigia, atsistoja ir rankas iskelia- trauka mane jau biggrin.gif . na ir dar daug daug dalyku jis daro smile.gif tikra maza miela bezdzionele wub.gif
va keik prirasiau smile.gif laukiu dabar jusu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes smile.gif

Busiu pirmoji siai metais, su naujaisiais jus ir jusu seimas!!!

Kaip gaila kad si tema jau nebegyvuoja... O taip buvo fainai cia uzsukti ir paplepeti smile.gif
Atsakyti
ahoi 4u.gif

ar yra gyvu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(disa @ 2014 01 14, 15:07)
ahoi 4u.gif

ar yra gyvu? g.gif



yra smile.gif tik kur kitos ? g.gif
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti