Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

norhstar, ar bandei ta rafaelo pagal naujai rasta recepta?gal gali nuoroda i mest smile.gif aciu

na va meetinates, faina, orai megaujates. o aps mus jau vesu smile.gif na paie 20, bet nebekarsta jau. ir daznai lyja. vakar isejom i parke, tai lindom po medziu, siandien tas pats. reiks jau sketi nesiotis ir guminisu batus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eduke @ 2013 07 29, 18:02)
norhstar, ar bandei ta rafaelo pagal naujai rasta recepta?gal gali nuoroda i mest smile.gif aciu

na va meetinates, faina, orai megaujates. o aps mus jau vesu smile.gif na paie 20, bet nebekarsta jau. ir daznai lyja. vakar isejom i parke, tai lindom po medziu, siandien tas pats. reiks jau sketi nesiotis ir guminisu batus smile.gif


Pas mus irgi jau po truputi vesta nors dar tikiuosi neilgam, juk pries akis dar visas rugpjutis rolleyes.gif

Buvau pamirsus doh.gif Recepto nuorodos neturiu, drauge man buvo isvertus is italu kalbos, tik vertimas pas mane ir likes. Biskvita as darau standartini - pan di spagna - jei daug laistysi gali kepti be riebalu ir kepimo milteliu tik is miltu, daug kiausiniu ir cukraus, nors man nedidele stiklinaite aliejaus nemaiso, biskvitas buna dregnesnis ir pjaunasi geriau. Idesiu recepta i SM saldumynus. Zinai, kaip ir buvai pastebejus, vafliu kreme nelabai jautesi, bet ta traskuma pridave migdolu skilteles, o siaip as ji kita kart dengsiu smulkintais vafliais sumaisytais su kokoso drozlem, tada tikrai turetu tas vaflinis traskumas islikti smile.gif

Siandien pirma kart po daugelio menesiu Nora pasiprase eiti i lauka su vezimu. Tuo paciu isejus apsipirkau kad vezimas net braskejo, isnaudojau proga taip sakant thumbup.gif



Atsakyti
Labuka mamytes smile.gif

Kaip gyvenat? Kad geresnio?

Norejau paklausti kaip pakeisti nicka cia sm?

Man jau prasidejo mm tai jausmas ne koks po tokio ilgo laiko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne1983 @ 2013 08 06, 16:11)

Man jau prasidejo mm tai jausmas ne koks po tokio ilgo laiko sad.gif

uzjauciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Agne - as nezinau kaip smile.gif o kodel nori keisti jei nepaslaptis? smile.gif

Beje kaip atostogos Lietuvoje praejo? smile.gif


Kaip visos kitos laikotes? smile.gif


As tai nusprendziau nebetempti gumos ir nupirkusi neperslampamu patiesaliuku I lovyte pradejau be pamperso isvis laikyti ir migdyti, nes tik painiojom vaika, namie nededam, jei kur vaziuojam dedam ir t.t... Tad vakar be pampio migdziau ir atsibudo sausas bigsmile.gif smile.gif ziuresim kaip sianakt bus bet pradzia Gera smile.gif jau net ir ilgesniam laikui vaziuojant kur be pamperso veduosi ji smile.gif gal pavyks atsikratyti jau ju smile.gif

Amelia jau ropineja, visur pilna jos, Mata erzina nes priropojusi ardo jo statinius is Lego ir t.t... biggrin.gif
Man siektiek palengvejo, kol ji savais reikalais uzsiemusi buna galiu apsitvarkyti ar kazka pasidaryti smile.gif


Atsakyti
Labas rytas :)

QUOTE(ErikaJura @ 2013 08 07, 10:39)
uzjauciu  :4u:  :4u:  :4u:


Aciu :4u:

Tu dar laikaisi?

QUOTE(zhiu @ 2013 08 07, 20:00)
Labas  :)
Agne - as nezinau kaip  :) o kodel nori keisti jei nepaslaptis? :)

Beje kaip atostogos Lietuvoje praejo?  :)
Kaip visos kitos laikotes? :)
As tai nusprendziau nebetempti gumos ir nupirkusi neperslampamu patiesaliuku I lovyte pradejau be pamperso isvis laikyti ir migdyti, nes tik painiojom vaika, namie nededam, jei kur vaziuojam dedam ir t.t... Tad vakar be pampio migdziau ir atsibudo sausas  :bigsmile:  :) ziuresim kaip sianakt bus bet pradzia Gera  :) jau net ir ilgesniam laikui vaziuojant kur be pamperso veduosi ji  :) gal pavyks atsikratyti jau ju  :)

Amelia jau ropineja, visur pilna jos, Mata erzina nes priropojusi ardo jo statinius is Lego ir t.t... :D
Man siektiek palengvejo, kol ji savais reikalais uzsiemusi buna galiu apsitvarkyti ar kazka pasidaryti  :)


Ai seip noriu linksmesnio nicko :)

Šaunuolis Matas as ir Danielei nebenaudiju pampiu jau pora men :) aisku buna nelaimiu bet dazniausiai viskas ok :)
Turiu neperslampanciu paklodziu ir jau kelis kart paryciais pasipraso per miegus saukia 'noriu sysiu' :D
Bet kartais tarkim geria daug vandens vakare ar valgo arbuza dar uzdedu nakciai bet jau laaabai retai :)

Faina kai jau gali uzsiimti biski patys vaikuciai ;)
Atsakyti
sveiki mirksiukas.gif

zhiu - AMELIA saunuole 4u.gif wub.gif ir Matukas maladec!!! bigsmile.gif

agne - dar dar laikausi:)

as tai dar bijau nakciai nemauti pampio, nes jis lb pilnas ryte buna, bet mes ir benaudojam tik naktiniam miegui, o seip su triusikiukais ir i ilgesnes keliones vykstam, ir dienini miega ramiai ismiegam, jei ka visada turiu atsargoj pora sortuku ir trusikeliu su savimi smile.gif nelaimiu dar nutinka, bet laaabai retai. nakciai dar nepasiryzau....o jusiskiu pampersai ryte sausi budavo,kad ryzotes nakciai nebedeti?
Atsakyti
QUOTE(ErikaJura @ 2013 08 08, 09:46)
sveiki mirksiukas.gif

zhiu  - AMELIA saunuole 4u.gif  wub.gif  ir Matukas maladec!!! bigsmile.gif

agne - dar dar laikausi:)

as tai dar bijau nakciai nemauti pampio, nes jis lb pilnas ryte buna, bet mes ir benaudojam tik naktiniam miegui, o seip su triusikiukais ir i ilgesnes keliones vykstam, ir dienini miega ramiai ismiegam, jei ka visada turiu atsargoj pora sortuku ir trusikeliu su savimi smile.gif nelaimiu dar nutinka, bet laaabai retai. nakciai dar nepasiryzau....o jusiskiu pampersai ryte sausi budavo,kad ryzotes nakciai nebedeti?

as nustojau deti kai sunaudojau pampius, ebt sausa budavo ryte, ens jei pampis slapias ryte, tai tikrai sysioja. arba anskciau duok gerti piena jei geria pries miega
Atsakyti
Labas visoms smile.gif

Pas mane ryt pussesere su seima is Airijos kelioms dienom atvaziuoja, laukiu smile.gif
Ryt atsikelus reikes eiti tvarkytis nes Sian patingejau blush2.gif tikiuosi spesiu issikuopti namus nes ryte atskrenda blush2.gif smile.gif

ErikaJura - kaip tu? smile.gif


QUOTE(eduke @ 2013 08 09, 12:29)
as nustojau deti kai sunaudojau pampius, ebt sausa budavo ryte, ens jei pampis slapias ryte, tai tikrai sysioja. arba anskciau duok gerti piena jei geria pries miega


Zinok Mato slapi pampersai budavo rytais, bet pradejau be ju guldyti ir jis nustojo sysioti naktimis, kolkas jokios avarijos nebuvo dar smile.gif tik pries pat miega tiek gerti Kiek anksciau nebeduodu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eduke @ 2013 08 09, 13:29)
as nustojau deti kai sunaudojau pampius, ebt sausa budavo ryte, ens jei pampis slapias ryte, tai tikrai sysioja. arba anskciau duok gerti piena jei geria pries miega

pienuka tai jau savaitele kaip nebegeriam isvis, bet vistiek kazka jis nori atsigerti, tai atsigeria arbatytes ir ka nors uzkanda, bet pampis buna prisysintas net jei nedaug atsigeria ir nueinam i tualeta pries miega.

QUOTE(zhiu @ 2013 08 09, 21:10)
Labas visoms  smile.gif

Pas mane ryt pussesere su seima is Airijos kelioms dienom atvaziuoja, laukiu  smile.gif
Ryt atsikelus reikes eiti tvarkytis nes Sian patingejau  blush2.gif tikiuosi spesiu issikuopti namus nes ryte atskrenda  blush2.gif  smile.gif

ErikaJura - kaip tu?  smile.gif
Zinok Mato slapi pampersai budavo rytais, bet pradejau be ju guldyti ir jis nustojo sysioti naktimis, kolkas jokios avarijos nebuvo dar  smile.gif tik pries pat miega tiek gerti Kiek anksciau nebeduodu  smile.gif

as normaliai:) sulaukiau siandien 37 savaites pradzios, tai as jau rami:) siandien issiskalbiau auto kedutes uzvalkaliuka ir dekliukus, ir seip blizginu visus namus ir negaliu sustoti...lizdelio sukimas konkretus....pries tai bijojau tvarkytis, kad netycia neisjudinciau sau gimdymo, bet dabar, kadangi jau sulaukiau 37 savaites pradzios, esu rami, tai po truputi darbuojuosi, su pertraukelem:) Maksiukas pas mano mamos atostogauja nuo vakar, keletui dienu, nes nebegaliu gerti magnio, kuris man apramina tonusus, tai jei netycia ir sukiltu veiksmas tai mazyliukas jau butu pas mociute:)
Atsakyti
Sveikutes visos!

Erikajura - 4u.gif Ar LT karsciai jau atslugo?

Nora nuo pat mano gimtadienio ismiega visa nakti be prabudimu thumbup.gif Maniau kad tik bus pora nakteliu, bet laime vis tesiasi... biggrin.gif

Gal kas norit pasikavinti pas mane? Kvieciu 4u.gif
Atsakyti
northstar, nika pasikeitei???

labas rytas smile.gif
Atsakyti