Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

Zhiu, neskubek dar su sirupu, gal Matuka karsciai taip veikia.

As kai karscio megeja tai man labai liuks toksai oras, aisku i dusa arba I baseina su Enola po kelis kartus per diena lendam, bet as kaifuoju biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Nezinau, dar kol atsius ta sirupiuka tai minimum savaite ar dvi praeis, karsciai jau gal bus pasibaige, bus matyt ar del ju ar ne jis taip nemiega, skubeti duoti neskubesiu bet tegu buna, jei matysiu kad reikalai nesikeicia tuomet gal ir pabandysiu ji...


Katik is kiemo mes, va dabar oras tai liuks bigsmile.gif silta, gaivu, pasaka smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, einam gerti kavos I kiema 4u.gif

Siandiena kieme darbuosios, reikia Enolos baseine vandeni pakeisti tuo paciu ir zole pasilaistys ax.gif Vezima isplauti, o tai visas nutepliotas su ledais doh.gif blush2.gif
Atsakyti
O as iki drauges keliausiu, gales Matas baseine turkstis su draugu savo o mes kavos pagersim smile.gif tik nenoriu galvot kaip iki jos per tokius karscius su dvigubu vezimu nusigauti reikes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 07 17, 11:43)
Labas visoms 4u.gif  Orai pasakiski tai ir cia jau visai tuscia  ax.gif
Northstar prasom susikurti Fb  biggrin.gif  ten bent jau veiksmas kazkoks vygsta mirksiukas.gif  Ir jei turi noro gal vel koki pasimatyma paplanuojam ax.gif  4u.gif


Orai tikrai pasakiski wub.gif Planuojam gal kitai savaitei?
Sveikutes visos smile.gif

Crazy Brain - Sveikinimai susilaukus dukrytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif Idomu kada gime ir koks vardas? smile.gif Zinau jai turbut ne iki SM dabar, gal kas zinot daugiau?
Atsakyti
Northstar kita penktadieni ( 26d.) pas mane renkasi mamytes mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 07 20, 01:51)
Northstar kita penktadieni ( 26d.) pas mane renkasi mamytes mirksiukas.gif  4u.gif


Oi ir as tada noriu prisijungti bigsmile.gif Kelinta valanda planuojat? As nuo kito ketvirtadienio jau atostogose, tai galiu bet kokiu laiku.
Mes siandien prabudom 10;30 blink.gif Pietu miegelio greiciausiai nebus siandien, turiu senos duonos, eisim sert pauksciu parke prie karalienes rumu biggrin.gif
Atsakyti
As taippat noreciau prisijungti blush2.gif smile.gif nesu 100% isitikinusi kad pavyks, bet tikiuos kad taip smile.gif
Atsakyti
Northstar, Zhiu pas mane renkames apie 11-12 val. mirksiukas.gif


ErikaJura kaip tavo sveikata, kaip pilvuziukas? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 07 24, 12:30)
Northstar, Zhiu pas mane renkames apie 11-12 val. mirksiukas.gif
ErikaJura kaip tavo sveikata, kaip pilvuziukas? g.gif  4u.gif


Gedvy gal gali parasyt kuriuo autobusu nuo stoties iki taves atvaziuoti? Jau seniai vaziavau pamirsau ax.gif Tiesa ir koks stoteles pavadinimas, vizualiai lygtai ir atsimenu, bet del visa ko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 07 24, 10:30)

ErikaJura kaip tavo sveikata, kaip pilvuziukas? g.gif  4u.gif

Jau zinokit gerai jauciuosi, atsigavau thumbup.gif aisku darbuotis ir vaiku rupintis dar negaliu, nes tik biski daugiau pavaikstau ar ka pakelt reikia, iskart pilva uzspazmuoja. tai liepe man kiek tik galiu ramiau ir be nervu, ir poilsio daug. bet bent jau fiziskai jauciuosi gerai ir kuo tolyn tikiuosi bus tik geriau:) saugom pilvinuka bent iki 37 savaites, tai jokiu darbeliu stipresniu nei maisto gamyba niu niu niu...Maksiukas dabar pas mama mano atostogauja, penktadieni vakare ji pasiimsim, o tada jau mb atostogos prasideda savaite, po jos vel tikriausiai pas mama vesim jei gales priziureti:)
Atsakyti
Gedvy, aciu uz smagu meetuka, vaises, Norai taip patiko smeliukas ir namelis, grizo nuvargusi, 10 val jau uzmigo thumbup.gif
Radau toki nediduka nameli toysrus, jai taip patiko taviskis, reikes pirkti ir statyti troba svetainej biggrin.gif
Atsakyti