Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

QUOTE(zhiu @ 2013 06 23, 00:06)
Agne - jei tik nori galim organizuotis smile.gif ar prie juros, ar pas mane  smile.gif as tik uz smile.gif

Siaip as manau kad mb mama jos sesuo pamokina jei taip galima issireiksti  ax.gif ji LT akusere daug metu dirbo, mate ir senaja sistema ir nauja, visada pasakoja kad kaip anksciau nesamoningai vaikus liepdavo priziureti ir aukleti, ji tokia siuolaikisku paziuru, uz prieraisuji auklejima vaiku pasisako tai ji mb mamai ir aiskina kad dabar nebe tie laikai Kai visas bedas dirzu sprendzia.
Del to mb mama ir ramesne tokia dar  smile.gif o tevui tai ka, sako CIA bobu ismyslai visa tai ir tiek...
Papildyta:
Agne - o Kiek laiko LT busit?
Papildyta:
O Matas kazkaip savo masinom apsestas, bandom su mb jau kuo kitkuo sudominti nes nuo ryto iki vakaro vien masinos ir masinos. Nesvarbu ka daro (ar kieme buna, ar piesia, ar plastelinu lipdo) visvien viskas I masinas orientuota buna...

Del snekejimo, tai jungia po du-tris zodelius, bet tie mini sakinukai dar paprasti labai, man idomu Kiek turetu tokio amziaus vaikas sneketi  g.gif


Lt busim 3 savaites biggrin.gif kaip tikiuosi kad orai bus vis ar geri!!! Jauciu nusisauciau jei lytu bash.gif
Mes grystam 27 Liepos tai po to reiks ka susiorganizuoti wink.gif

Del kalbos jauciu labai nuo vaiko priklauso vieni daugiau kiti maziau sneka smile.gif as Daniele prdejau mokinti pries kelias dienas skaiciuoti iki 10 siandien tetukui iki 9 suskaiciavo! Dar dainuoja Happy birthday to you smile.gif ai seip juokinga damute daros vakar sijona uzdejau tai sako nai nai nai biggrin.gif

Matas tikras berniukas masinom domis smile.gif Danielei lelytes labai patinka supa, myluoja, vezineja…
Atsakyti
Labas smile.gif
Agne - tuomet Kai grisi rastelk, susitarsim kada susitikti smile.gif

Matas nusikales griuvo miegoti o mes su MB eisim filmo kokio paziureti (Kiek mazoji leis ziureti hihihi.gif )

Buvau pas crazy brains, Matas ir Izius vienodo charakterio, kazkiek pasipese, kazkiek kartu pazaide smile.gif diena greitai prabego smile.gif smagu buvo smile.gif


ErikaJura - o as per Abu nestumus kavos atsigerdavau po puodeli I diena smile.gif be jos turbut akiu nebuciau sugebejusi atmerkti smile.gif man midwife sake kad iki poros puodeliu per diena galima isgerti, tai as viena visada isgerdavau blush2.gif smile.gif
Kaip tu laikaisi beja? Kaip pilvukas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2013 06 23, 00:06)

O Matas kazkaip savo masinom apsestas, bandom su mb jau kuo kitkuo sudominti nes nuo ryto iki vakaro vien masinos ir masinos. Nesvarbu ka daro (ar kieme buna, ar piesia, ar plastelinu lipdo) visvien viskas I masinas orientuota buna...

Del snekejimo, tai jungia po du-tris zodelius, bet tie mini sakinukai dar paprasti labai, man idomu Kiek turetu tokio amziaus vaikas sneketi  g.gif

Maksas irgi zinok masininis,,,jei ne lauke kiekviena masina apziuret, tai namie visas istyrineti, su visom pazaisti, pavazineti, ir nuo ryto iki vakaro:) ir ka tu jam padarysi....bandau kuo kitu sudominti, tai ta diena pazaidzia, o paskui vel prie masinu, ir gal koki syki kita pazaidzia kazka kitko biggrin.gif aij, bernas yra, tai jiem tik masinos ir tecnika galvoj, tai matosi. tetuko elgesi kopijuoja masinoj...savo ''bolidui'' padangas tikrina, signalizacija vis atseit pajungia, koki tualeto duru raktuka vis bando pritaikyt kaip savo masinos rakta, ir taip visa diena.... lotuliukas.gif

QUOTE(zhiu @ 2013 06 23, 20:40)

ErikaJura - o as per Abu nestumus kavos atsigerdavau po puodeli I diena  smile.gif be jos turbut akiu nebuciau sugebejusi atmerkti  smile.gif man midwife sake kad iki poros puodeliu per diena galima isgerti, tai as viena visada isgerdavau  blush2.gif  smile.gif
Kaip tu laikaisi beja? Kaip pilvukas? smile.gif

normaliai as, aciu,kad domiesi:) pilvinukas vis auga, siandien ko tais ramus nuo pat vakar pietu. o mane nemiga vargina, vat uzmigau vakar 11val vakaro, atsibudau 6 ryto ir tik viena galvoj..kaip is vieno kambario buto su holu nebrangiai ir graziai padaryti dvieju kambariu buta, kur igrusti dviaukste lova, irt.t..... lotuliukas.gif jau nuo 6:30 sedziu intike ir ziuriu pakabinamu slankiojanciu duru sistemas ir dviaukstes lovas, ir rasomaji stala kur imontuoti ...ziuriu matmenis,. jei mb nebutu matavimo metra i masina nusineses tai jau buciau ir ismatavus visus pakampius , kur ka galima padaryt doh.gif oij...lizdasukis prasidejo..... doh.gif lotuliukas.gif gaila lt saituose ne visada imanoma rasti kainas, tai jau ir biudzeta buciau paskaiciavus..vat as tokia...man iskart turi but aisku kiek tas kainuos doh.gif doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif

einu sumustiaku su kava darytis, jau 7:30 o Maksiuta dar parpia thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Agne1983 visada prašom 4u.gif aš tik trečiadienį pas northstar važiuoju , o kitos dienos kaip ir laisvos mirksiukas.gif


Enola tai lėlių nemėgsta unsure.gif ji minkštų žaislų megeja biggrin.gif meluoja juos, miegoti gal kokius 4 i lova nusitempia ir kol visu neisbuciuoja pries miega tol neuzmiega biggrin.gif


Northstar brukstelk savo adresą i az mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Agne, treciadieni Gedvy pas mane atvaziuoja, gal ir tu nori pasikavinti? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 06 24, 10:04)
Labas rytas,


Enola tai lėlių nemėgsta  unsure.gif ji minkštų žaislų megeja  biggrin.gif meluoja juos, miegoti gal kokius 4 i lova nusitempia ir kol visu neisbuciuoja pries miega tol neuzmiega biggrin.gif


lotuliukas.gif drinks_cheers.gif Maksiukas irgi myli pliusinukus wub.gif pas ji lovoj cieli 6 guli lotuliukas.gif ir visus tenka nubuciuoti ir man ir mb, ir pats nubuciuoja pries miega wub.gif ir neina ne vieno paslepti doh.gif bandem sumazinti ju kieki lovoj, bet tas prisimena visus, tai kaskart persiziuri ar tikrai visi yra, jei kurio truksta iskart akytes liudnos ir ciut ne i asaras biggrin.gif tai tik kai uzmiega juos nukeliu i kojugali, kad nakti galetu vartaliotis ramiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 06 24, 18:43)
Agne, treciadieni Gedvy pas mane atvaziuoja, gal ir tu nori pasikavinti? smile.gif


doh.gif nu as zioplas daiktas doh.gif buciau anksciau perskaicius buciau tikrai prisijungus. sad.gif kita karta…
Atsakyti
Gedvy negalejo atvaziuoti, nes susirgo Enola. O tu pasakyk kada gali ir atvaziuok kita savaite kuria diena 4u.gif
Buvau padarius jogurtini tortuka, suvalgem kelis gabaliukus o likusi teko nesti i darba, visiems labai patiko, gavau uzsakyma padaryti gimtadieniui thumbup.gif

Pasiguosiu - buvau padejus 30 svaru ant spinteles miegamajam, Nora ten zaide, pinigai dingo, man atrodo ji juos ismete pro langa doh.gif cry.gif Dabar jau kuris laikas ji vis bando viska metyt per langus mano kremus, tusus, sagucius plaukam., tetukas kiek kartu jau turejo begt i apacia surinkt viska. Pradejom uzdarinet langus, bet karsta, neiskenciu ir atidarau, ji matyt nutaike momenta doh.gif Vis tikiuosi kad gal kur paslepe ir rasiu ax.gif
Atsakyti
















































































labas diena.
ateinu pasicekavyt, kaip gyvenat.
pas mus viskas ok, tik lietaus per daug. Velsas negali issivaduot nuo jo schmoll.gif .
Sian nelijo, buvaom laukeli suptis, vazinejom su paspirtuku, geles laukuos skynem smile.gif .



Pasiguosiu - buvau padejus 30 svaru ant spinteles miegamajam, Nora ten zaide, pinigai dingo, man atrodo ji juos ismete pro langa doh.gif cry.gif


oi, kaip nefaina. sunku tuos judruolius suziuret.

pas mane panasus dalykai daros. is namu visi bulviu skustukai dingo, o turejau tris. tai, matyt, iskeliavo i siuksliadeze... dabar naujus nusipirkau ir jau kavoju, kad nepasiektu thumbup.gif . o pinigeliai gal tikrai dar atsiras unsure.gif
Atsakyti
Pinigu taip ir neradau, si menesi ir taip jau striuka, o cia kaip tycia doh.gif
Sveikutes visos mamytes ir vaikuciai smile.gif
Gedvy, kaip Enola, tikiuosi jau sveikute? 4u.gif Tiesa, ar Disa jau isvaziavo? Kaip jai sekasi idomu.
Angelomama, mes irgi visas pievas sienaujam biggrin.gif Kol nueinam iki parduotuves pilnos rankytes ir Noros "rankinukas" buna pilni mazu baltu gelyciu.

Pagaliau atradau tikraji Raffaello recepta bigsmile.gif sokiai.gif As taip ir maniau kad sviestas su kondensovke neatitinka Raffaello standartu biggrin.gif Darysiu si savaitgali.

Gero vakaro! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 07 01, 21:39)
Pinigu taip ir neradau, si menesi ir taip jau striuka, o cia kaip tycia  doh.gif
Sveikutes visos mamytes ir vaikuciai  smile.gif
Gedvy, kaip Enola, tikiuosi jau sveikute?  4u.gif Tiesa, ar Disa jau isvaziavo? Kaip jai sekasi idomu.
Angelomama, mes irgi visas pievas sienaujam  biggrin.gif Kol nueinam iki parduotuves pilnos rankytes ir Noros  "rankinukas" buna pilni mazu baltu gelyciu.

Pagaliau atradau tikraji Raffaello recepta  bigsmile.gif  sokiai.gif  As taip ir maniau kad sviestas su kondensovke neatitinka Raffaello standartu  biggrin.gif Darysiu si savaitgali.

Gero vakaro! smile.gif

jo, disa jau isvaziavo , vakar smile.gif
rodyk kokia cia dar kitoki rafaelo radai?kaip sveistas ir kondensuotas, o grietinele kur??
Atsakyti
As taippat noriu kokio skanaus torto recepto, gal galit pasiulyti koki? Ir kad nebutu sudetingas nes man su kepiniais nevisada sutart gaunasi blush2.gif biggrin.gif

Pamirsau pasisveikinti blush2.gif Labas vakaras smile.gif (buvau parasius rytas bet poto paziurejau kad jau 20val doh.gif biggrin.gif ) va ka miego truumas is zmoniu daro rolleyes.gif

Matas vel is ritmo normalaus issimuses, nezinau kas jam nutiko rolleyes.gif vakar tik pries pat vidurnakti sugebejau uzmigdyti, o 6.30 jau pabudes buvo doh.gif pietu nemiegojo, istvere iki 18.30, poto uzmigo ant sofos, nesant I lova reke, bet poto nurimo ir uzmigo... Tikiuos nepabus jau siandien...

Dabar laukiu kol Amelia miego uzinores, bet matyt kad miegot eis tik kai as eisiu, iki dabar nesugebu vienos jos uzmigdyti, ant ranku nuluzta o guldant I lovyte veeee pasigirsta ax.gif

Siaip savoj rutinoj sukames kaip visad, nieko labai naujo ax.gif smile.gif

Kaip jus visos laikotes? smile.gif
Atsakyti