Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

QUOTE(gedvy @ 2013 06 18, 10:46)
Labas rytas,

Zhiu, sveika sugryzus 4u.gif Tai ko dabar su uosviais nepasidalinai unsure.gif  smile.gif
Northstar man kita savaite irgi visos dienos tinka mirksiukas.gif

Vaidusia24 lipk I virsu ir pasakok kaip gyvenat bigsmile.gif



Tai gal kavinames kita savaite kuria diena? Pas mane gal atvaziuosi, padarysiu jogurtini torta smile.gif

Zhiu, sveika sugrizus. Kaip smagu prie Lietuvos ezeru, grozis... wub.gif Kuriam kraste buvot? Man Lietuvos gamta wub.gif Aha, kuo uosvius uzrustinai?

Vaidusia, juokingai kaip dukryte pasake thumbup.gif
Atsakyti
Puse laiko rokiskyje buvom, kita puse Vilniuje smile.gif

Man taippat LT gamta labai patinka, ypac vasara nerealu ten wub.gif tik kad Kai visi nori kad juos aplankytume mazai laiko kam kitam lieka smile.gif

Su mb tevais apsizodziavom neblogai.
Buvo taip kad su mb nuvaziavom draugo aplankyti jo. Taremes porai valandu nes ryte I vilniu jau turejom butinai vaziuoti (buvo Mano pussesere is Airijos tuo pat metu I lietuva atvaziavusi ir norejau susitikti o jai paskutine diena Lietuvoje buvo, poto isskristi atgal turejo).
Mb uzsisedejo pas drauga, padaugino, namo grizom tik ~2 ryto, kol miegot nuejom jau 3, Matas visa ta laika nemiegojes, o pabudo 6 ryto (tevai mb netycia prizadino nes I turgu ruosesi, jie ukininkai).
Matas nedamiegojes labai piktas buvo, o kas blogiausia nei vel uzmigdyti jo galejau, nei nuraminti. O mb tevai pradejo pamokslauti kad CIA delto kad mes vaiko neauklejam, kad matosi jog dirzo negaves nei karto, kad su tokiu vaiku pries kaimynus sarmata or t.t... Ispradziu tylejau (siaip panasias nesamones visa savaite lepteldavo, tik netaip rimtai), bet poto ruosiausi iki vaistines nubegti ir girdziu kitam kambary mb tevas jo motinai sako kad va lina iseis as isauklesiu vaika, dirzo gaus ir klausys kaip didelis (kad dvieju metu vaikas tris valandas miegojes pervarges niekam nerupi...). Man isgirdus ka kalba irgi kraujas uzvire, nebeistveriau ir nuejusi pas juos pasakiau kad tegu pabando man Mata paliesti, kad nemokintu manes kaip vaikus aukleti tureciau, o tada mb tevas jau vos nerekti pradejo kad jo namai, kad jei nores ir nelauks kol kur iseisiu, kad duos viena kita karta Matui dirzo ir vaikas klausys kaip didelis.
Dar pradejo pamokslauti kodel vyrui isgerti neleidziu doh.gif bet pasakiau kad CIA tik mano ir mb reikalas (nors as net mb nepamokslavau, tiesiog pyktelejus buvau kad su pussesere susitikti nebeiseis.).
As susipakavau daiktus, susirinkau vaikus ir paprasiau mamos kad atvaziuotu musu paimti... Tai taip ir gavosi....
Mb motina dar maziau karksejo, na bet tevas doh.gif Pagal ji dvieju metu vaikas naujoje aplinkoje ramus visa diena turi sedeti ant sofutes, nelakstyti, nieko nejudinti ir t.t...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhiu: 20 birželio 2013 - 13:57
QUOTE(zhiu @ 2013 06 20, 12:56)
Mb motina dar maziau karksejo, na bet tevas  doh.gif


Zhiu siaubas kazkoks blink.gif nebevaziuociau turbut niekada pas tokius schmoll.gif


Labukas 4u.gif

mazoji miega,as apsitvarkiau eisiu kavos gerti.Kazko miegas ima,lauke taip apsiniauke,kad noris sviesa isijungt biggrin.gif
Atsakyti
Zhiu, labai teisingai pasielgei, tai yra tavo vaikai ir ju auginimas ir auklejimas tik tavo ir vyro reikalas. Uosviai, tevai, draugai gali TIK patarti o sprendimai tik tau ir vyrui priklauso. O TB tevai manau is tu senuju kartu kur vaikai turejo buti tik matomi bet negirdimi, bet koks pasipriesinimas ar kaprizas buvo tramdomas su dirzu. Vaikai tokiu tevu bijo ir gerbia tik per prievarta, nors galvoja kad taip ir turi buti verysad.gif Tik veliau savo vaiku sulauke supranta kad pagarba, meile yra uzsitarnaujama ne dirzo ar grasinimu pagalba, o svelnumo, kantrybes ir demesingumo. Aisku yra ir tokiu kurie nuseka savo augintoju pavyzdziu ir taip pat "aukleja" savo vaikus dirzais ir t.t Liudna... As irgi kol kas pas juos nevaziuociau gan ilga laika, kad suprastu kad tokios kalbos nebus toleruojamos o tuo labiau tokie nesamoningi savivaliavimai schmoll.gif Netgi telefonu nekalbeciau.
O kokia buvo TB reakcija i tai?

MM atejo, savijauta tokia feee..
Atsakyti
Zhiu, nieko sau blink.gif oi ta senoji karta, sunku kai kuriems suprasti, kad ne viską diržu galima pasiekti verysad.gif


Northstar kaip tau trečiadienis ar tinka?
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif
zhiu - o tai ka tb i tai??? blink.gif blink.gif

as jau kelinta nakti padoirai neismiegu..... nueinu miegoti apie 11-11:30 miegoti, aisku nakti naturalu, kad pabundu azdaug kas kokia 45-50min i wc, bet blogiausia, kad pabundu 5 ryto ir akys stacios, nebeina uzmigti, tuo paciu metu uzeina skausmai kaip per mm, tai tenka keltis magnio tabletyte isgerti, ir 6 val jau vel miegu,,7 keliasi Maksiukas ir skamba mb zadintuvas....tad dar davusi sau 5min tysinimo keliuosi ir as.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif aisku savaitgaliais galiu ilgiau paguleti, nes mb laisvas, tai laukiu sestadienio jau.... bet tai palyginus niekis, su miego kiekiu kuri gausiu gimus mazyliui biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mb ta diena Kai su jo tevais apsibariau nieko nesake, is vakaro padaugines buvo tai vos gyvas lovoj gulejo.
O siaip tai sako kad tevas jo nelabai su Matuku bendrauti moka, mato kad ir Matas jo bijo, sako kad persistenge ta karta tevas, bet siaip taippat sake kad netiki jog realiai butu kazka Matui dares (nors ji pati dirzu auklejes tevas buvo) ta ryta jo tevas is turgaus isgeres grizo ir mb Mano kad CIA delto toks iskalbus jis ir buvo.
Nors mane ir siaip ju iskalbinejimai kad vaiko neaukejam (nes skuron neduodam) erzino jau iki viso to ivykio, panasiu repliku visa savaite lepteldavo.

Siaip atsiprase mb mama poto (ar bent bande tai padaryti) bet tik poto Kai mb liepe jai aprimti nes labai isijautusi jau buvo ir nesamones sneket pradejusi visiskas... Ir isvaziuojant atsisveikinau poto, visvien anukus myli, gaila ir man buvo taip imti ir net neleidus atsisveikinti juos issivesti, visgi neaisku kada kita karta juos pamatytu...

Ai zodziu, negraziai gavosi bet ir mano kantrybe negelezine. Kita karta gal galvos ka sako.


Atsakyti
[quote=ErikaJura,2013 06 17, 10:06]
uzvakar nuskynem ir su Maksu pasidalinom perpus biggrin.gif o skanumas !!!!!! bigsmile.gif nu neoalyginsi su turginem braskem! burnoj istirpo, tokia minkstute saldute,mmmmmmmmmm wub.gif o dar kai sava auginta, tai isvis faina biggrin.gif dabar dar 4 noksta thumbup.gif salotu turiu kruvas, reik petrusku prisisodinti ax.gif
kokias arbateles geria jusu mazyliai? as vat jam su vandeniu si menesi skiedziau vysniu uogiene, jam patiko, bet slovika dabaigem, o is mamos pamirsau parsivezt vakar doh.gif pas mamaos ragavo ramuneliu arbatos, tai patiko, bet girdejau daznai jos duoti negalima g.gif seip mes visada pirkdavom parduotuvej, tokios birios tirpios kr buna, nu bet baisiai brangios 15lt 100gr dezute tu grudeliu doh.gif kokias arbateles galoma vaikuciui naturalias padaryt??? g.gif savuju duot nenorim, nes musu kofeino turi, o ir skaiciau negalima vaikams ju.


Erika, paprasyk, kad vyras nuvaziuotu iki kioskelio H. Manto/ Daukanto gatviu sankryzoj. ten yra Karaliunaites gaminiu (zoleliu arbatos, naturalus kremai, aliejai ir pan.) prekyviete. Pries isvaziuojant is LT, prisipirkau keletos rusiu arbatu. Yra misiniai skirti butent vaikams. Mergaite mano 'Zuikio asareles' geria su malonumu. Auginu darze dar ir meta, tai metos uzplikau, verdam giliu ir mieziu kavas su pienu - dedu kartais medaus ir i jos kava ir i arbata, bet ne visada, cukraus niekada. Nezino, kas tas yr smile.gif.
Paskui dar yra ETNO arbatu linija specialiai vaikams. Viena ju, berods, Nykstukai vadinasi. ten zoleliu arbatos. ju gali ir IKI, ir Maximoj nusipirkt.

Dar M'te geria skiestas obuoliu sultis, spaudziu morku arba morku-obuoliu sultis, kartais dar kokia vynuoge imetu ar braske.

karsta diena geria vandenuka, ir daug.


O va, laukies, tai gal kavos nenori gert, isbandyk CUKORIJOS gerima, ruosiama kaip kava, su pienu. Gal patiks. Kai nustojau gert kava nestumo metu, tai praktiskai ir nebegrizau, labai retai, tik progomis isgeriu. o cukorija - geris.


Labas visoms, seniai besilankiau. Pagaliau uztikau turguj zalios silkes, tai ieskojau internete racepto, kaip jas uzmarinuot, kad butu lyg is backu, kaip is lietuvisko rturgaus. tad ir uzsukau pasicekavyt, kaip besilaikot.

pas mus viskas ok, panele auga lyg ant mieliu wink.gif. Mandrysta.

labos naktis visoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angelomama: 21 birželio 2013 - 01:40
QUOTE(zhiu @ 2013 06 20, 20:14)

Ai zodziu, negraziai gavosi bet ir mano kantrybe negelezine. Kita karta gal galvos ka sako.

4u.gif

QUOTE(Angelomama @ 2013 06 21, 00:38)

Erika, paprasyk, kad vyras nuvaziuotu iki kioskelio H. Manto/ Daukanto gatviu sankryzoj. ten yra Karaliunaites gaminiu (zoleliu arbatos, naturalus kremai, aliejai ir pan.) prekyviete. Pries isvaziuojant is LT, prisipirkau keletos rusiu arbatu. Yra misiniai skirti butent vaikams. Mergaite mano 'Zuikio asareles' geria su malonumu. Auginu darze dar ir meta, tai metos uzplikau, verdam giliu ir mieziu kavas su pienu - dedu kartais medaus ir i jos kava ir i arbata, bet ne visada, cukraus niekada. Nezino, kas tas yr smile.gif.
Paskui dar yra ETNO arbatu linija specialiai vaikams. Viena ju, berods, Nykstukai vadinasi. ten zoleliu arbatos. ju gali ir IKI, ir Maximoj nusipirkt.

Dar M'te geria skiestas obuoliu sultis, spaudziu morku arba morku-obuoliu sultis, kartais dar kokia vynuoge imetu ar braske.


aciu, reiks uzvaziuot apsizvalgyt kai mb bus atostogos, nebent ji ir savaitgaliais dirba, tada ir ryt nulektumem:) o kavos tai isgeriu lengvos du puodelius i diena, su daktares leidimu, nes kitaip visai man slabna butu, zemas spaudimas:) pirma nestuma negeriau, nes bijojau, o ir nieks man nesake, kad visgi galima, tai glausciau sienas, galva sukos visa balta...o tik kavikes tereikejo ir vat as db kaip zmogus , ir vaika priziuriu, maista seimai padoru namini gaminu, ir augalus apziuriu, ir namus kiek vyras leidzia tvarkau, taip kad didziuojuosi savim si nestuma:)

Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 06 20, 18:11)
Zhiu, nieko sau blink.gif oi ta senoji karta, sunku kai kuriems suprasti, kad ne viską diržu galima pasiekti  verysad.gif
Northstar kaip tau trečiadienis ar tinka?


Tinka smile.gif


QUOTE(ErikaJura @ 2013 06 21, 12:34)
4u.gif 
aciu, reiks uzvaziuot apsizvalgyt kai mb bus atostogos, nebent ji ir savaitgaliais dirba, tada ir ryt nulektumem:) o kavos tai isgeriu lengvos du puodelius i diena, su daktares leidimu, nes kitaip visai man slabna butu, zemas spaudimas:) pirma nestuma negeriau, nes bijojau, o ir nieks man nesake, kad visgi galima, tai glausciau sienas, galva sukos visa balta...o tik kavikes tereikejo ir vat as db kaip zmogus , ir vaika priziuriu, maista seimai padoru namini gaminu, ir augalus apziuriu, ir namus kiek vyras leidzia tvarkau, taip kad didziuojuosi savim si nestuma:)

Ir as manau kad puodelis ar du nieko nepakenks  smile.gif


Maziuke uzmigo, eisiu pasidaryt kavos ir reiks pradeti savo tortuka kepti, siandien darysiu red velvet. Niekad nedarius ir net neragavus, cia amerikieciu toks special  rolleyes.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Amore @ 2013 06 15, 09:41)


Kai jau jus gryst is savo kelioniu ir mes kai jau grysim butinai aplankysiu 4u.gif

QUOTE(zhiu @ 2013 06 18, 07:48)
Atostogos jei ne tai kad su mb tevais susiriejau viena diena super buvo, prie ezeru kasdien vazinejom, orai labai geri buvo, bet i atostogu gala jau namu pasiilgom, norejau jau atgal  smile.gif
Saslyku jokiu bent iki kitos vasaros turbut nebenoresiu, kur nenuvaziuodavom visi jais vaisino, kartais po pora kartu i diena juos valgydavom ir praktiskai kasdien, gal tik pora dienu ju nevalgem  biggrin.gif

Kaip jus laikotes? Ka praleidau? smile.gif


Nu sakes ot uosvei!!! Dar uosvis man net keista dazniausiai uosvienes bamba kad vaikus ne taip augina marcios...
Bet tu saunuole kad atkirtai nezinau ar as buciau isdrysus g.gif

Klausyk Zhiu sakau reiktu suplanuoti ta meetuka prie juros bigsmile.gif Mes dabar i Lt uz poros sav islekiam tai kai jau grysiu gal reiks paorganizuoti ax.gif

Seip butu faina susimatyti... gal atlekciau kokia diena dar iki lt jei tu neuzsiemus?


Gedvy mane ant kavos priimsi? blush2.gif
Papildyta:
O seip pas mus viskas po senovei...Daniele auga daros vis gudresne labai daug kalba jau sakinukais trumpais sneka.. Labai sarmatlyva pasidarius bet kokiom 15-20 min biggrin.gif
Ai auginam 4 dantis is karto... tai biski nervukas ir temperaturos turejo pora dienu ir viduriavo... greiciau jie prasikaltu.

Laukiam jau i Lt Liepos 6 skrendam tai tkiuosi kad ir mes dar gausikm tu geru karstu oru bigsmile.gif
Jau turim nameli uzsisake prie ezero 4 dienom dar sakem prie jurois ir kokiom 4 dienom o visas likusias lankysim gimines ir artimuosius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agne1983: 22 birželio 2013 - 10:51
Agne - jei tik nori galim organizuotis smile.gif ar prie juros, ar pas mane smile.gif as tik uz smile.gif

Siaip as manau kad mb mama jos sesuo pamokina jei taip galima issireiksti ax.gif ji LT akusere daug metu dirbo, mate ir senaja sistema ir nauja, visada pasakoja kad kaip anksciau nesamoningai vaikus liepdavo priziureti ir aukleti, ji tokia siuolaikisku paziuru, uz prieraisuji auklejima vaiku pasisako tai ji mb mamai ir aiskina kad dabar nebe tie laikai Kai visas bedas dirzu sprendzia.
Del to mb mama ir ramesne tokia dar smile.gif o tevui tai ka, sako CIA bobu ismyslai visa tai ir tiek...



Papildyta:
Agne - o Kiek laiko LT busit?



Papildyta:
O Matas kazkaip savo masinom apsestas, bandom su mb jau kuo kitkuo sudominti nes nuo ryto iki vakaro vien masinos ir masinos. Nesvarbu ka daro (ar kieme buna, ar piesia, ar plastelinu lipdo) visvien viskas I masinas orientuota buna...

Del snekejimo, tai jungia po du-tris zodelius, bet tie mini sakinukai dar paprasti labai, man idomu Kiek turetu tokio amziaus vaikas sneketi g.gif
Atsakyti