Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

Laba diena 4u.gif

Kaip gyvenat? Mes neblogai smile.gif savaitgali gerai praleidom… 3 sav iki Lt liko!!!



QUOTE(Amore @ 2013 06 07, 14:23)
Agne,visada prasom I svecius  smile.gif


Oi butu faina smile.gif

QUOTE(gedvy @ 2013 06 10, 09:46)
labas rytas,
Norute su 2-uoju gimtadieniu! Auk didele, sveika ir grazi mergaite 4u.gif
user posted image


Ir mes prisidedam prie gimtadienio sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Gedvy, Erikajura, Agne aciu uz pasveikinima oro_buckis.gif Pati negaliu patiketi kad Norutei jau 2 metukai smile.gif Musu tortas ax.gif user posted image

Viduj rafaelo, visi gyre, o man nepatiko doh.gif Gerai kad buvau padarius dar braskini-avietini jogurtini torta. Man tas pertepimas su kondensuotu schmoll.gif

Agne kaip fain i Lietuva vaziuojat wub.gif Taip noreciau, bet turbut sia vasara neiseis ax.gif

Orai vel bjaurus, pripirkau Norai sukneliu vasarai ir se tau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne1983 @ 2013 06 10, 21:49)
Laba diena  4u.gif

Kaip gyvenat? Mes neblogai smile.gif savaitgali gerai praleidom… 3 sav iki Lt liko!!!
Oi butu faina smile.gif
Ir mes prisidedam prie gimtadienio sveikinimu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O mes jau sekmadieni skrendam smile.gif
Tai va Kai grisit is Lt, lauksim sveciuose tada smile.gif

Papildyta:
QUOTE(northstar @ 2013 06 10, 23:30)
Gedvy, Erikajura, Agne aciu uz pasveikinima  oro_buckis.gif Pati negaliu patiketi kad Norutei jau 2 metukai  smile.gif  Musu tortas  ax.gif user posted image

Viduj rafaelo, visi gyre, o man nepatiko  doh.gif Gerai kad buvau padarius dar braskini-avietini jogurtini torta. Man tas pertepimas su kondensuotu  schmoll.gif

Agne kaip fain i Lietuva vaziuojat  wub.gif Taip noreciau, bet turbut sia vasara neiseis  ax.gif

Orai vel bjaurus, pripirkau Norai sukneliu vasarai ir se tau doh.gif

Didziausi sveikinimai Norutei 4u.gif tortas tai skaniai atrodo, man rafaelas tai mmmm bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 06 10, 21:30)
Gerai kad buvau padarius dar braskini-avietini jogurtini torta. Man tas pertepimas su kondensuotu  schmoll.gif



tortas lb grazus 4u.gif rafaelo torto nesu ragavus, bet rafaelo saldainiai tai man wub.gif bet turbut irgi skaniau jogurtini valgyciau, ypac vasara, kai gaivaus vis norisi, rafaelo gal palikciau ziemos sventems, nes man atrodo jis turetu busti sotus smile.gif

tai va, sveikos, gryztu pas jus pagaliau, prapuolus jau visai buvau.... doh.gif .... vis uzsieme reikalais tai man tai mazyliui tai teciui, dar bandziau bendrauti lt nestukiu ir mamyciu temoj, bet nepasiveju as ju, ner kada man po 50psl kasdien skaityt unsure.gif

jauciuosi normaliai, masaziz brolis makaluojas kai varle kisenej, duoda jau man i sonkaulius, jau pastebejau ritma kada jis ramus,o kada duodasi, tai mazdaug ryte tik prabudus ir vakare tik atsigulus vyksta pilvo bangavimo mega sou, o diena, kai ko uzvalgau tada makaluojasi, ar jei maksas cypauja ir su tevu duksta, tai ir jam reikia matai dukti lotuliukas.gif vyresnysis brolis tai kasdien vis labiau padykes, bet ir stebina savo protingais poelgiais, musu kalbos supratimu, disciplinuotu ir geru poelgiu wub.gif auga ne dienom o valandom....i ugi tyyysta ir tyyysta, is pradziu galvojau, kad blogai ugi pamatavom jam kai suejo 2 metukai, bet db ziuriu,kad jis visgi kas menesi po 2-3cm uzauga, svoris mazdaug tas pats, laksto daug, tai kur jam ekstra svoris bus....viskas isbegiojama:D vyras pareigose gavo paaukstinima, tai alga didesne, ir binusai prades eiti , tai lb tuo dziaugiames, ypac kai tuoj gims naujas seimos narys ir tu pinigeliu tikrai reiks:)
tase i ligonine jau beveik viska susipirkus, naujagimiui ir paugejusiam rubus irgi turiu (99% makso rubeliai biggrin.gif ), nebent gal viena kita smulkmena reiks nupirkt jei pamatysim kad truksta, karieta ir lova yra, lentynos jau paskirtos, kai sakant beveik viskas gatava. vis veduosi sarasa darbu, kad ko nepamirstumem:) ypac su mano dabartine atmintim, tai isvis gerai kad i lauka apsirengus iseinu doh.gif lotuliukas.gif pagal sarasa beliko ivairios smulkmenos (ten pampiai kudikiui, man kelnaites vienkartines, serveteles asarotis po gimdymo biggrin.gif) ir viskas. is didesniu daiktu tai skambinsimes baldininkui, kad mum komoda pagamintu specialiai rubams ,pampiams laikyt, ir kad ant virsaus uzdejus ta sauskelniu keitimo lenta galeciau pervystyt, nes nakti ant lovos nebus kur, kadangi mb dienom dirba, tai nakti lova uzimta smile.gif ir pirksim kokia dovanele Maksiukui nuo mazylio, kad musu vyresnelis nesijaustu gimdymo diena nuskriaustas ir be demesio, nes taip jau tiems vyresneliams nutinka, nuspaudzia i kampa ir tik naujagimi tysina, tai reikia ir vyresneliui demesio skirti: (cia remiantis ir savo patirtim ir psichologiniu straipsniu), mastem kokia masinele jam nupirkt, nes ant masinu pasineses smile.gif


nu va, pavariau paklode blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amore @ 2013 06 11, 01:18)
O mes jau sekmadieni skrendam smile.gif
Tai va Kai grisit is Lt, lauksim sveciuose tada smile.gif

Papildyta:

Didziausi sveikinimai Norutei 4u.gif  tortas tai skaniai atrodo, man rafaelas tai mmmm bigsmile.gif



Aciu 4u.gif
Gal ne toks rafaelas buvo g.gif Radau kitoki recept, be kondensuoto, reikes kada pabandyti padaryt ax.gif
Turbut labai nekantriai sekmadienio lauki? smile.gif


Erikajura, sveika atgal sugrizus, pas mus smagiau, nors kartais labai tylu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo northstar: 11 birželio 2013 - 20:50
Northstar tortukas grazus, bet as irgi jogurtini rinkciausi biggrin.gif Kaip gimtadienis praejo, ar smagi svente buvo ?


Erikajura fainus rupesteliai tokie ax.gif wub.gif O kaip tavo savijauta dabar?


Amore jauciu jau valandas skaiciuoji iki skrydzio I LT biggrin.gif Smagaus laiko jums ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 06 11, 19:39)

Erikajura, sveika atgal sugrizus, pas mus smagiau, nors kartais labai tylu  biggrin.gif

zinoma smagiau, nors ir tylu, bet per tuos metus sis kampelis tapo tokiu mielu ir artimu sirdziai,kad sunku kur kitur benuejus pasijusti taip pat wub.gif

QUOTE(gedvy @ 2013 06 11, 23:16)

Erikajura fainus rupesteliai tokie  ax.gif  wub.gif  O kaip tavo savijauta dabar?


rupesteliai tikrai patys fainiausi wub.gif blush2.gif kasdien vis ''vargstu'' jais besirupindama blush2.gif kaifas grynas istikruju, stengiuosi neskubteti, nes kitaip paskui nebeliks tu rupesteliu ir beliks tik sedeti ant sofos ir laukti gimdymo biggrin.gif jauciuosi normaliai, siandien tirpo rankos labai, bet ir karsta begalo lauke, o mes kasryt ejom i masaza, tai sukepdavau kol nueidavau iki poliklinikos, delnai ir pedos karstos pastoviai, tai namie basom vaikstau, nes lengvas kojinaites apsimovus baisiai karsta vistiek:) galva paskauda, bet velgi nuo karscio, nes tik lauke atvesta, man iskart savijauta tik geryn. nakti miegu atviru langu,kad vesus grynas oras eitu, nes kitap sunku miegoti, vargsas mb sala, nes langas tai pruie jo puses:) o as visa atsikloscius, pusplike ir man kaip tik lotuliukas.gif arba nuo alkio buna galva skauda biggrin.gif vat db eisiu kokiu salotu uzkasti kol mazas miega, nes galva skauda ir valgyt noriu. nestuke.gif


2:30 isvaziuojam is namo pas pulmonologe, ziuresim ka pasakys. norim naujo bazinio gydymo, nes vien dusuliu gydymas jam nepadeda, vadinasi reikia ilgesnio pastovaus gydymo. yra homeopatines tabletes sake geros, bet jos brangios ir seimos gydytoja negali ju pirmoji israsyt, turi tai padaryt pulmonologe. su receptuku bus zymiai pigiau, o ir vaistas nehormoninis. na ziuresim ka pasiulys smile.gif

einu i savo darbu sarasiuka, mastysiu ka cia nuveikus blush2.gif
Atsakyti
norhstar, grazus tortukai, saunuole. napaleona kepu, visiems labai patiko smile.gif tau turbut labai sunku itikti, akd visi tortai enskanus smile.gif

o as kepu kepu, jei ne kitiems, tai sau smile.gif manija smile.gif gerai kad b valgo, dabar meduti kepiau, vakar ryte prpjoven, vakare buvo beveik nelike, dar isidejo darba, tai mazas gabaliukas stovi, eisiu dar ragaut. o savaitgaliui napaleona darysiu vel, tai ir sau gal issikepsiu jei netingesiu smile.gif taip ir gyvenam smile.gif
i lt rugpjuti skrendam apsirodyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 06 11, 21:39)
Aciu  4u.gif 
Gal ne toks rafaelas buvo  g.gif Radau kitoki recept, be kondensuoto, reikes kada pabandyti padaryt  ax.gif
Turbut labai nekantriai sekmadienio lauki? smile.gif
Erikajura, sveika atgal sugrizus, pas mus smagiau, nors kartais labai tylu  biggrin.gif

Aha labai laukiu ir vyras laukia,nuo darbo pailses... Ir as nuo rutinos...bet ir islaidu daug...ir truputi neramu kaip Denis atlaikys kelione, nes labai jau jis nenuorama...o spalio galio I Indija skrendam visi 1 kart smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gedvy @ 2013 06 12, 01:16)
Northstar tortukas grazus, bet as irgi jogurtini rinkciausi biggrin.gif  Kaip gimtadienis praejo, ar smagi svente buvo ?
Erikajura fainus rupesteliai tokie  ax.gif  wub.gif  O kaip tavo savijauta dabar?
Amore jauciu jau valandas skaiciuoji iki skrydzio I LT biggrin.gif  Smagaus laiko jums ten 4u.gif

Tikrai taip,aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(eduke @ 2013 06 12, 15:05)
norhstar, grazus tortukai, saunuole. napaleona kepu, visiems labai patiko smile.gif tau turbut labai sunku itikti, akd visi tortai enskanus smile.gif

o as kepu kepu, jei ne kitiems, tai sau smile.gif manija smile.gif gerai kad b valgo, dabar meduti kepiau, vakar ryte prpjoven, vakare buvo beveik nelike, dar isidejo darba, tai mazas gabaliukas stovi, eisiu dar ragaut. o savaitgaliui napaleona darysiu vel, tai ir sau gal issikepsiu jei netingesiu smile.gif taip ir gyvenam smile.gif
i lt rugpjuti skrendam apsirodyt smile.gif

As turbut 100 kg sverciau doh.gif
As jau svajoju kaip lt valgysiu kursenu vyniotini ir draugystes pyragu uzsikasiu, o kur dar sureliai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 06 12, 01:16)
Northstar tortukas grazus, bet as irgi jogurtini rinkciausi biggrin.gif  Kaip gimtadienis praejo, ar smagi svente buvo ?
Erikajura fainus rupesteliai tokie  ax.gif  wub.gif  O kaip tavo savijauta dabar?
Amore jauciu jau valandas skaiciuoji iki skrydzio I LT biggrin.gif  Smagaus laiko jums ten 4u.gif


Svente smagiai praejo, bet norejosi daugiau vaikuciu, buvau sumascius pasikviesti tave ir Agne su dukrytem, jus juk arciausiai manes, bet per velai susigriebiau doh.gif juk dazniausiai savaitgali visi uzimti. Per sekanti gimtadieni ax.gif

Eduke, yra tikrai skaniu tortu. O tu Napoleona darai su grietine ar grietinele ar maisai? Ir ar dedi rugstu sluoksni? bigsmile.gif Siandien darysiu cupcakes su kremine kepurele, tik dar nenusprendziau ar sokoladinius ar citrininius rolleyes.gif

Amore kaip smagu, tiek kelioniu, Indija.. wow smile.gif O tu ten esi buvus?


Atsakyti
sveikutes,
jau pavargstu nuo nieko nedarymo, tik miegas nuo to tinginio ima ir nuotaikos neber....tai vis einu koki lengvesni darbeli nudirbti, nes kitaip nuproteciau....... doh.gif
crazy brains - kaip tu jautiesi, tau jau menesiukas su trupuciu beliko wub.gif nestuke.gif wub.gif turbut jau nekantrauji i pasimatyma bigsmile.gif
balkone jau kabo viena raudona braske, manau jau si vakara visa seima ja pasidalinsim biggrin.gif , seile tysta i ja ziurint wub.gif ir dar kelios raudonuoja thumbup.gif tikiuosi bus dar tu braskyciu daugiau, kolkas nesimato, bet faina ir taip, savas uzauginau rolleyes.gif

Papildyta:
crazy brains - tau lygu db turetu echo daryt 34sav? gal jau buvai, ku sake?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amore @ 2013 06 12, 15:05)

As turbut 100 kg sverciau doh.gif
As jau svajoju kaip lt valgysiu kursenu vyniotini ir draugystes pyragu uzsikasiu, o kur dar sureliai  bigsmile.gif

nesveriu, bet pradejau begioti, in case smile.gif
hmmm sureliai smile.gif o visa kita netraukia...net nzn, as jau lt maisto ir nelabai pasiilgstu. kad daug kas buvo skanu, jau nebskanu, nes neskaniai gamina, vis kiekviena syki nusiprkus jauti, akd skoniu prideta, ir to tikrojo skonio nebeliko. kazkada picnic lazdeles buvo skanios, dabar nebe.megom toki pastetuka, feee, daugiau neberkam. nzn, visur stengiasi produkta pagaminti pigiau, kokybe nukencia, skonis irgi, ir daugiau nebeperku


northstar, lapus kepu su grietine, o dar ir su grietinele daro?? nzn, isbandziau viena recepta, jis man patriko, ir apsilikau, nauju nebandau smile.gif o pertepu uogie, viena sluoksi pamakaloju uogiens ir kremo, man skanu smile.gif
Atsakyti