Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

nesu as jokia konditere patyrus, to sokoaldinio torto nesu darius. as tik mokausi smile.gif bet rafaelo daugeliui patiko, snikeris riebus, gal delto daug kam nepatinka. man asmeniskai sitie visi tortai jau pabode, tai kolkas man napaleonas skaniausias. o siandien sokoladini su mascarpone ir avietem valgem tecio dienai. labai skanus ir gaivus. vaiku gimtadieniui su kava gal nelabai daryciau...o puosti gali su sokoladiniu kremu kokiu, jei turi su svirkstu, bus grazu ir skanu smile.gif
o mes siandien galvojom akd grazi ir silta diena...jau taip nusivylem. zodziu, isauso garzus sauletas rytas. ir silta buvo. susiruosem ir nuvarem prie juros. aisku bevaziuozant temperatura po truputeli krito. namuose buvo 18 silumos ryte, o nuvaziavus liko 12.5!!!ir dar lyt pakeliui pradejo. kelio 2 val vaziuot. islipo, o salta, o vejas. suvalgem ka turejom pasieme ir atgal namo smile.gif 4 val kelio kaip suniui ant uodegos. o galejom kiemelyje sau degintis...tai vsio, ryt niekur nevaziuoja, nes lyg zada grazia diena ,eisim laukan saulytej pasikaitinti smile.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif


QUOTE(northstar @ 2013 06 01, 18:39)

Kur Agne kazin dingo? lens.gif

Jau nupirkau bilietus i "In the night garden" pasirodyma, su Upsy Daisy, igle pigle ir maka paka  lotuliukas.gif Norutei labai patinka ta programele, ziurim kiekviena vakara  rolleyes.gif


Hey as cia 4u.gif

Ir as pasigirsiu jau turim bilietus i Lt išskrendam 6 Liepos ir grystam 27 smile.gif

QUOTE(zhiu @ 2013 06 01, 20:06)
Baikite jus su savo beliasais or tortais... Ir vienus ir kitus dievinu o jus erzinat  blush2.gif

Pirmadieni I LT dviems savaitems vaziuojam  bigsmile.gif  smile.gif negaliu jau sulaukti, noriu aplinka bent trumpam pakeisti  smile.gif

O siaip visa kita kaip buve  smile.gif
Amelia du dantukus uzsiaugino  smile.gif gyvsidabriukas darosi, energijos pilna, nori vis kanors daryti, zaisti  smile.gif su Matu vis daugiau zaidzia  smile.gif Abu masinytes varineja  smile.gif


Amelyte su dantukais 4u.gif ir geru atostogu!!!

QUOTE(Amore @ 2013 06 02, 21:16)
O man svoris ne tik kad nenukrito, o dar labiau uzaugo po 2 gimdymo ir po poros men sveriau vel tiek pat, Kiek pries gimdyma,todel teko imtis priemoniu smile.gif


Oi zinok as pirmyn ir atgal su tuo svoriu… tai 74 tai 68 niekaip nesugebu numesti ir islaikyti numesto… visokie tortai ir bandeles reikala gadina sad.gif


Northstar jauciu zinau apie koki šokoladini torta tu sneki man jis ziauriai skaaanus… as ji puosiu šokoladiniu gaistu ir kepintais nuluptais lazdyno riešutais… šis tortas mano special tapo <3
Atsakyti
QUOTE(eduke @ 2013 06 03, 00:50)
nesu as jokia konditere patyrus, to sokoaldinio torto nesu darius. as tik mokausi smile.gif bet rafaelo daugeliui patiko, snikeris riebus, gal delto daug kam nepatinka. man asmeniskai sitie visi tortai jau pabode, tai kolkas man napaleonas skaniausias. o siandien sokoladini su mascarpone ir avietem valgem tecio dienai. labai skanus ir gaivus. vaiku gimtadieniui su kava gal nelabai daryciau...o puosti gali su sokoladiniu kremu kokiu, jei turi su svirkstu, bus grazu ir skanu smile.gif
o mes siandien galvojom akd grazi ir silta diena...jau taip nusivylem. zodziu, isauso garzus sauletas rytas. ir silta buvo. susiruosem ir nuvarem prie juros. aisku bevaziuozant temperatura po truputeli krito. namuose buvo 18  silumos ryte, o nuvaziavus liko 12.5!!!ir dar lyt pakeliui pradejo. kelio 2 val vaziuot. islipo, o salta, o vejas. suvalgem ka turejom pasieme ir atgal namo smile.gif 4 val kelio kaip suniui ant uodegos. o galejom kiemelyje sau degintis...tai vsio, ryt niekur nevaziuoja, nes lyg zada grazia diena ,eisim laukan saulytej pasikaitinti smile.gif


Orai tai tikrai kaip koks pasityciojimas, as irgi buvau apsigavus ne karta doh.gif Beje zada labai vesia vasara, nors tikiuosi ju prognozes nepasitvirtinks kaip ir visada.

Padariau tortuka apsilimui, puse jau suniokota MB ir sunaus biggrin.gif
user posted image

user posted image

Cia bus suaugusiems, vaikuciams darysiu rafaela ax.gif
Man siaip labai patinka jogurtiniai, bet seimynai nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Agne ir man jis laaabai patiko, esu kavos prisiekusi megeja, tai man pats tas thumbup.gif Napoleonu tiek daug skirtingu receptu kad sunku rasti ta "pati, pati" skaniausia, man asmeniskai jie patinka su rugstele. Nesu ragavusi skanaus napoleono turbut jau 20 metu doh.gif Gal reikes kada padaryt, tik su lakstais daug knebeliojimosi biggrin.gif
Einu kelt mazaja, eisim pasivaikscioti ir geliu skint biggrin.gif Pas mus visos aplinkines pievos nusiaubtos musu su Nora lotuliukas.gif
Atsakyti

o jau tortas kaip skaniai atrodo bigsmile.gif niam niam essen.gif kaip noreciau gabalelio su vakarine arbata ax.gif biggrin.gif
seip man visokie tortai patinka, bet vieni yra tik skanus , o kiti LABAI skanus biggrin.gif


pagaliau ir pas mus vasara atejo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos,pasirodom ir mes kad sveiki gyvi.orai puikus,tai istisai gardene sedim...birzelio 16 skrendam I LT seneliui anukeles parodyti smile.gif o siaip daugiau nieko naujo,Denis ir toliau isdykes kaip velniukstis,Daisie ramesne,tik labai jau vyturiukas,5-6 jau keliames.Denis jau pradeda didesni vis demesi jai rodyti ,vis prieina,paciupineja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 06 03, 23:09)
o jau tortas kaip skaniai atrodo bigsmile.gif niam niam essen.gif kaip noreciau gabalelio su vakarine arbata ax.gif  biggrin.gif
seip man visokie tortai patinka, bet vieni yra tik skanus , o kiti LABAI skanus biggrin.gif
pagaliau ir pas mus vasara atejo thumbup.gif  wub.gif


Prasom gabaliuka biggrin.gif
Tikiuosi vasarele pabus ilgiau nei dienele rolleyes.gif
Atsakyti
Northstar tortukas atrodo super! As dar kepintu, skaldytu lazdyno riesutu tarp pertepimu dedu wink.gif

Orai pasaka tai kas diena parkas bus biggrin.gif

Amore fainuoliai tavo vaikuciai kaip butu faina susimatyti kada wink.gif


Panos ka skanaus padaryti is kalakutienos farso??? Bet ne kotletus!
Atsakyti
QUOTE(Agne1983 @ 2013 06 04, 21:35)
Northstar tortukas atrodo super! As dar kepintu, skaldytu lazdyno riesutu tarp pertepimu dedu wink.gif

Orai pasaka tai kas diena parkas bus biggrin.gif

Amore fainuoliai tavo vaikuciai kaip butu faina susimatyti kada wink.gif
Panos ka skanaus padaryti is kalakutienos farso??? Bet ne kotletus!


Aciu 4u.gif Galvoju dabar kaip rafaelo tortuka papuosti, ar paprasciausiai padengti su baltom kreminem rozytem ir pabarstyti kokosu ar dengti visa cukrine mase ir puosti cukrinem gelinem mastau.gif

Is kalakutienos farso gali daryti mazus, dideles vysnios dydzio kukuliukus padaze arba jeigu turi iesmelius apspausk farsu ir kepk griliuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne1983 @ 2013 06 04, 21:35)
Northstar tortukas atrodo super! As dar kepintu, skaldytu lazdyno riesutu tarp pertepimu dedu wink.gif

Orai pasaka tai kas diena parkas bus biggrin.gif

Amore fainuoliai tavo vaikuciai kaip butu faina susimatyti kada wink.gif
Panos ka skanaus padaryti is kalakutienos farso??? Bet ne kotletus!

Agne,visada prasom I svecius smile.gif
Atsakyti
labas rytas,


Norute su 2-uoju gimtadieniu! Auk didele, sveika ir grazi mergaite 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 06 10, 09:46)
labas rytas,
Norute su 2-uoju gimtadieniu! Auk didele, sveika ir grazi mergaite 4u.gif
user posted image


prisidedam prie sveikinimu wub.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti