Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

northstar baik gundyt tokais valgiais smile.gif
rafaelo labai skanus ir nesunkus padaryti, as daznai uzsakymams darau, o tas su riesutais tai kaip snikeris skamba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eduke @ 2013 05 31, 18:11)
northstar baik gundyt tokais valgiais smile.gif
rafaelo labai skanus ir nesunkus padaryti, as daznai uzsakymams darau, o tas su riesutais tai kaip snikeris skamba smile.gif


Tortus uzsakymams darai? bigsmile.gif Vadinasi patyrus konditere thumbup.gif Ar tikrai tas rafaelo burnoj tirpstantis? Nors ir dukrytes gimtadienis jai tie tortai dar nerupi, o sunus uzsiprase sokoladinio, vyras i sokoladinius skersai ziuri, jam kreminiai ir kokosiniai patinka, vat ir dilema kuri daryti biggrin.gif Nusprendziau daryti abu ir daugiau jokiu saldumynu ax.gif Ai tiesa o tas sokoladinis tai jei zinai - Turtingas kavos tortas su dviem sokoladinio kremo sluoksniais ir vienu karameliniu, lakstus laistysiu rugstokos vysnios sultimis. Rytoj darysiu bandomaji, apsilimui taip sakant biggrin.gif Tik puosti kaip dar nenusprendziau, gal desiu sokoladini glaista ir puosiu grietinele ax.gif Gal esi dariusi panasu?
Atsakyti

northstar, nesierzink su tokiais skanestais... beliasai... essen.gif o del tortu tai bent jau mano skoniui tas rafaelinis tortas nieko ipatingo schmoll.gif eilinis biskvitinis tortas blush2.gif na bet visu skoniai juk skirtingi mirksiukas.gif 4u.gif


siandiena kokia nuostabia diena turejom bigsmile.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 05 31, 23:50)
northstar, nesierzink su tokiais skanestais... beliasai... essen.gif o del tortu tai bent jau mano skoniui tas rafaelinis tortas nieko ipatingo schmoll.gif eilinis biskvitinis tortas blush2.gif  na bet visu skoniai juk skirtingi mirksiukas.gif  4u.gif
siandiena kokia nuostabia diena turejom bigsmile.gif  wub.gif


Na as pagalvojau kad tas kavos sokoladinis bus gan stipraus skonio(astriu pojuciu megejams biggrin.gif ) tai rafaelo bus svelnutis ir lengvas smile.gif
O kokie tau patinka?

P.S. Kuom nuostabia? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo northstar: 31 gegužės 2013 - 23:56
QUOTE(northstar @ 2013 05 31, 21:40)
sunus uzsiprase sokoladinio, vyras i sokoladinius skersai ziuri, jam kreminiai ir kokosiniai patinka,

mes ir panasiai biggrin.gif mb sokoladinius dievina, o as kokosinius ir rkeminius, bet raffaelo dar nevalgiau, nes sau gi vienai nedarysiu..
aciu uz beliasu recepta! 4u.gif

QUOTE(gedvy @ 2013 05 31, 21:50)
mano skoniui tas rafaelinis tortas nieko ipatingo

cia kaip man su tuo snickers'u, visi tik giria, nu man pats neskaniausias tortas is visu, kokius esu valgius biggrin.gif druage irgi tokios pat nuomones, tia bent vienisa nesijauciu tuo klausimu biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas,

crazy brains,primink man,kaip panaikint tas reklamas issokancias,nes neimanoma nei skaityt nei rasyt sm,nervina doh.gif

northstar,skoniai tikrai visu skirtingi,man rafaello visai nieko,toks lengvutis,vaiku gimtadieniui pats tas,nors musu seimai pats paciausias snikersas wub.gif ,o va daug kam jis nepatinka.mums dar skanus paprastas toks,berods simuoneles uzrodytas braskes pusnyse,yra receptu temutej,ten pertepimui mascarpone,kondensuotas pienas ir braskes pjaustytos.galima ir kitokiu vaisiu ar uogu det.as sokoladu neesu puosus,bet manau jei lygiai labai nori aptept,tai issukis nemazas.man lengviausia marshmallow mase arba aisku grietinele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy brains @ 2013 06 01, 08:21)
mes ir panasiai biggrin.gif mb sokoladinius dievina, o as kokosinius ir rkeminius, bet raffaelo dar nevalgiau, nes sau gi vienai nedarysiu..
aciu uz beliasu  recepta! 4u.gif
cia kaip man su tuo snickers'u, visi tik giria, nu man pats neskaniausias tortas is visu, kokius esu valgius biggrin.gif druage irgi tokios pat nuomones, tia bent vienisa nesijauciu tuo klausimu biggrin.gif


Taigi ne viena dabar, dviese valgysit nestuke.gif biggrin.gif

As snikerio nevalgiau, bet manau kam patinka sokoladuko skonis tam turetu patikti ir torto.
Tunisa, rafaelo torta manau puosiu tik grietineles rozytem ir apibarstysiu kokosu, na dar gal kokia cukrine gelyte ismeigsiu, o vat kavos torta dar nesumastau, nezinau koks labiau tiktu ax.gif Marshmallow cia netiks, nebent dengti marcipanine mase arba kakavine grietinele g.gif

Atsakyti
QUOTE(tunisa @ 2013 06 01, 09:34)
crazy brains,primink man,kaip panaikint tas reklamas issokancias,nes neimanoma nei skaityt nei rasyt sm,nervina doh.gif

o koks tavo browseris? mano chrome, tia as sita turiu http://adblockplus.org/en/chrome
jei firefox, tia sitas https://addons.mozil...n/adblock-plus/
jei exploeris, tuomet http://simple-adblock.com/

QUOTE(northstar @ 2013 06 01, 09:59)
Taigi ne viena dabar, dviese valgysit  nestuke.gif  biggrin.gif

aha, o po to tai svori man vienai reikes mesti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy brains @ 2013 06 01, 14:45)
aha, o po to tai svori man vienai reikes mesti biggrin.gif


Nukris tas svoris greitai, rupinantis dviem mergytem irnesakyk.gif
Noros miegas vel sutriko, vakar uzmigo 1 val nakties, o dabar pietu miego atsigule 2:30, dabar 6 val , dar miega blink.gif Galvoju gal kad kruminukai lenda, pradejo daugiau seiliotis ir pirstukus i burnyte kist ko anksciau nedare..

Kur Agne kazin dingo? lens.gif

Jau nupirkau bilietus i "In the night garden" pasirodyma, su Upsy Daisy, igle pigle ir maka paka lotuliukas.gif Norutei labai patinka ta programele, ziurim kiekviena vakara rolleyes.gif
Atsakyti
Baikite jus su savo beliasais or tortais... Ir vienus ir kitus dievinu o jus erzinat blush2.gif

Pirmadieni I LT dviems savaitems vaziuojam bigsmile.gif smile.gif negaliu jau sulaukti, noriu aplinka bent trumpam pakeisti smile.gif

Namuose betvarke iki negalejimo atsibodo blush2.gif mb brolis apsistojo porai savaiciu, ieskosi kur gyventi, tai jo dezes su daiktais + visur del daromo remonto isdelioti irankiai ir plyteles visokios, cementu maisai, lentos ir t.t baigia nervus istampyti, neimanoma apsisukti namie I kanors neatsitrenkus ar uz konors neuzkliuvus rolleyes.gif

O siaip visa kita kaip buve smile.gif
Amelia du dantukus uzsiaugino smile.gif gyvsidabriukas darosi, energijos pilna, nori vis kanors daryti, zaisti smile.gif su Matu vis daugiau zaidzia smile.gif Abu masinytes varineja smile.gif
Atsakyti
Zhiu, smagiu jums atostogu smile.gif Lietuvoj juk dabar silta, baltai pavydziu ax.gif
Amelija su pirmaisiais dantukais 4u.gif

O man savaitele atostogu baigesi, rytoj i darba, bus ryte daug asaru, Nora po mano iseiginiu nenori manes ryte paleisti.
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 06 01, 20:39)
Nukris tas svoris greitai, rupinantis dviem mergytem irnesakyk.gif
Noros miegas vel sutriko, vakar uzmigo 1 val nakties, o dabar pietu miego atsigule 2:30, dabar 6 val , dar miega  blink.gif Galvoju gal kad kruminukai lenda, pradejo daugiau seiliotis ir pirstukus i burnyte kist ko anksciau  nedare..

Kur Agne kazin dingo? lens.gif

Jau nupirkau bilietus i "In the night garden" pasirodyma, su Upsy Daisy, igle pigle ir maka paka  lotuliukas.gif Norutei labai patinka ta programele, ziurim kiekviena vakara  rolleyes.gif

O man svoris ne tik kad nenukrito, o dar labiau uzaugo po 2 gimdymo ir po poros men sveriau vel tiek pat, Kiek pries gimdyma,todel teko imtis priemoniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amore: 02 birželio 2013 - 22:18