Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

Amore - Matas toks pats nenustygstantis vietoje buvo, tik pries pora menesiu pradejo taisytis, aprimo (ir tai jei kur sveciuose bunam tai kaip laukinis dar kartais laksto), bet siaip kur jei einam tryse (as, Amelia ir Matas) tai jis graziai klauso, nebesioziuoja, mb ji pries pora dienu i ligonine veze akyciu tikrinti, tai sake ir ligonineje graziai sedejo, autobusais su Matu be vezimo jau vaiuoju smile.gif Gal ir Denis po truputi ramesnis darytis prades nes dabar skaitau ka parasei ir atrodo kad apie Mata butum rasius pries pora menesiu kokiu smile.gif


Panasu jog ir mazajai vejaraupiai prasideda... Nors is kitos puses gerai, visi busim prasirge ir bus ramu smile.gif

Kieme oras nerealus, silta, viskas suzaliave smile.gif Pasivaiksciojom lauke siektiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2013 05 16, 07:10)
Labas rytas  smile.gif

Gedvy - o kurioje vietoje dabar gyvenate?  smile.gif


Mes dabar E6 , nelabai toli nuo senosios vietos mirksiukas.gif O kaip tavo sveikata? Ar jau pasveikai?
Atsakyti
Labuka :4u:

QUOTE(northstar @ 2013 05 15, 13:21)
Ateik ir musu aplankyti. Tu juk masinuota, o mes juk nesam labai toli  :)
Reikes dar ieskoti tnkamos grupes po pietu. Radau ta Gymboree veikia kai kuriom dienom po pietu, bet tik chelsea rajone, o ima jie uz tris men i prieki apie 230 svaru. Man kazkaip toks isipareigojimas netinka, juk vaikas gali susirgti, ar mamos planai pasikeisti. Menesiui tai nieko, bet ne ilgiau.


Kita kart butinai reiks aplankyti :)

QUOTE(gedvy @ 2013 05 15, 22:37)
Sveikos,

Ziuriu cia tik Agne ir Northstar belikusios, liudna :(

Northstar, tikrai iskeptum ir pati torta, juk puiki seimininke esi :bigsmile: O didele svente darysit?

O pas mus kaip ir nieko naujo... Enola isdykus pasidare ir labai kaprizinga, islepinta tevelio princese :rolleyes: As dar kazkiek sudrausminu, o jau tevas tai leidzia viska ir visada :oh
Beje, penktadieni gal norit kavos pas mane susibegti :mirksiukas:  :4u:


Man sy penktadieni neiseis :( bet as seip kada galiu atlekti kai tu laiko turi ;)

QUOTE(zhiu @ 2013 05 16, 07:10)
Labas rytas  :)

Agne - kaip sekasi atpratinti nuo mp Daniele?  :)

NorthStar - tikrai kad pavyktu ir paciai torta pagaminti manau  :) Nors aisku, nieko blogo ir su uzsakomu nera  :)
O pas mus kaip ir nieko naujo, siektiek namus tvarkomes, per du metus net svetaines nenudazem tad dabar po truputi judintis pradejom, tik kad nesutariam ka ir kaip daryti, mb visiskai be skonio  :oh  :D aisku juokauju, tik nuomones nevisiskai sutampa bet sutarsim kaipnors, nors kolkas gincyjames del visko, nuo kokia spalva dazyti sienas, iki kokias plyteles pirkti ar tapetus ir apskritai kurias sienas tapetuoti  :rolleyes:  :)

Gedvy - o kurioje vietoje dabar gyvenate?  :)


Zinok visai neblogai gauna (.) vakare pries mieguti ir viskas… aisku nori ir diena bet ryte nebeverkia kad (.) reikia!

Man remontai patinka :) as megstu atsinaujinti! Zinai gaila maziukes bet is dalies ir gerai kad susirgo atsirgs ir ramu! O manoji taip ir nepasigavo :( gal vis tik susirgs iki pilnametystes!
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 05 16, 00:37)
Sveikos,

Ziuriu cia tik Agne ir Northstar belikusios, liudna sad.gif

Northstar, tikrai iskeptum ir pati torta, juk puiki seimininke esi bigsmile.gif O didele svente darysit?

O pas mus kaip ir nieko naujo... Enola isdykus pasidare ir labai kaprizinga, islepinta tevelio princese rolleyes.gif As dar kazkiek sudrausminu, o jau tevas tai leidzia viska ir visada doh.gif
Beje, penktadieni gal norit kavos pas mane susibegti mirksiukas.gif  4u.gif



Po visu padrasinimu nusprendziau torta daryti pati smile.gif Sventes dideles nedarysim,tradiciskai, namie su vaisem ir zaidimais, bet noriu padaryti Norai vaiku gimtadieni, juk cia jos diena ax.gif
Labai gaila bet ir as ryt negalesiu, truputi per velai,po piet turesim sveciu.


Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 05 16, 11:12)
Mes dabar E6 , nelabai toli nuo senosios vietos mirksiukas.gif O kaip tavo sveikata? Ar jau pasveikai?


Mano sveikata gerai jau, aciu kad klausi smile.gif Tik laukiu kol spuogai visiskai nuo veido dings, bet jau ir ju maziau smile.gif

As tai kuri kita karta kai mazoji pasveiks prisijungsiu prie meetuko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agne1983 @ 2013 05 16, 15:19)
Labuka  4u.gif

Zinok visai neblogai gauna (.) vakare pries mieguti ir viskas… aisku nori ir diena bet ryte nebeverkia kad (.) reikia!

Man remontai patinka smile.gif as megstu atsinaujinti! Zinai gaila maziukes bet is dalies ir gerai kad susirgo atsirgs ir ramu! O manoji taip ir nepasigavo sad.gif gal vis tik susirgs iki pilnametystes!


Na va po truputi atpras Daniele smile.gif

Man atsinaujinti taippat patinka, dziaugiuos isvis kad turim savo ir galim kazka pasitvarkyti, bet kitas savaitgalis sunkus laukia tik, vonioj ir kriaukle ir wc nuimineti reikes, vandeni dviems dienoms uzsukti ir t.t... o dar kai pirkom buta jau irengta tai pvz plyteles sudetos prie vonios pacios, o nei ant grindu nei kur kitur ju nera, priderinti prie esamu kazka netaip lengva... ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Trečiadienį arba penktadieni darom cepelinų baliu smile.gif Ar yra norinčių ?
Atsakyti
labukas ax.gif

norėčiau ir aš prisijungt prie užsieniečių mamyčių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(martanux @ 2013 05 20, 11:48)
labukas ax.gif

norėčiau ir aš prisijungt prie užsieniečių mamyčių  blush2.gif


Nauji veidai bigsmile.gif thumbup.gif sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2013 05 20, 14:25)
Nauji veidai  bigsmile.gif  thumbup.gif sveika prisijungus 4u.gif

ačiū už priėmimą 4u.gif aš dar tik daugiau negu savaitę emigravus, tad nieko savam krašte nepažįstu, smagu bus bent čia paplepėt smile.gif
Atsakyti
Sveikos


tingine esu nes pamirsau jus blush2.gif nepykit.

Augsm liuksiskai.lb daug kalbam,skaiciuojam iki 10 .dainuoja. savarankisjai dainas.mokam jelis eilerascius deklamuoti.zodziu akyse auga mano vaikas.kaip ta laika sustabdyri ? unsure.gif

as cepu baliuj busiu thumbup.gif

Martanux.svrika prisijungus 4u.gif .papasakok apue save.leliu.
Atsakyti
QUOTE(disa @ 2013 05 20, 15:22)
Martanux.svrika prisijungus 4u.gif .papasakok apue save.leliu.

na net nežinau ką čia tokio papasakot apie save smile.gif esu 25-erių metų mamytė smile.gif dukriukui vasarį buvo dveji. Atvykom pas vyrą į Norvegiją, atsibodo atskirai gyvent ax.gif dukrytė auksinis vaikas, aišku būna ir ožiukų smile.gif viską valgo, savarankiška, tik vat niekaip nedaro į puoduką reikalų, su šita bėda jau seniai vargstam ir pažangos nulis unsure.gif
Atsakyti

oi puodo reikalai ir pas mus neikiek nejuda i prieki doh.gif bet as mazosios ir neverciu per prievarta blush2.gif ai ateis ta diena, kai pati uzsinores atsikratyti pampersu irnesakyk.gif tikiuosi nereikes laukti iki pilnametystes mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti