Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

QUOTE(northstar @ 2013 05 09, 18:54)
Rupinasi sesute  smile.gif O kad pacios uzmiega tai cia jau geriau nebuna. O vyresnioji visa nakti ismiega? Kelinta valanda abi guldai?
Atene retas vardelis, bet grazus. O kaip registravot, Atene ar Athena?


jo vyresnele miega nuo 21val iki kokiu 8.30min,tada pietu miega nuo 14val iki 16-17val.vyresnele paguldau vakariniam miegui tada mazyte maitinu.tai ji kazkur miega nuo 21.30val iki 00.30-1val tada as ja zadinu,nes pirma menesi maitinu kas 3-4val nedarau ilgesnio tarpo.rada ji jau pati atsikelia apie 5-5.30val.tada vel miegam iki 8-8.30val ax.gif registravom kaip Athena ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ir as kaip didi, paskaitau, o parasyti neturiu ka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 05 09, 15:49)
Sveikute, su dukrytes gimimu  4u.gif Koks vardelis?

Amore visai dingo  unsure.gif Kazin kaip jai sekasi su mazaja Daisie.

Atradau savo spinteleje senoviska mesmale  tongue.gif Nora kadangi vistienos nevalgo tai man bus isganymas. Malta mesa perku gatava, o vistiena jau sunkiau gauti. Jai viskas tik kotleto forma praeina, tiek mesa tiek vistiena tiek zuvis, tetukas paastrino peiliukus, malsim  didis.gif

Labas,smagu kad prisimeni smile.gif
Nedingom nedingom smile.gif sekasi po truputuka,tik kad pupyte baisiai anksti keliasi 6 ryto, na man tai labai anksti,nes Denis iki 8-9 miega smile.gif o siaip viskas gerai,kol kas brolis sesute nelabai dar domisi smile.gif beje vaziuosim I Lt uz menesio, seneliui anukele parodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2013 05 09, 21:28)
jo vyresnele miega nuo 21val iki kokiu 8.30min,tada pietu miega nuo 14val iki 16-17val.vyresnele paguldau vakariniam miegui tada mazyte maitinu.tai ji kazkur miega nuo 21.30val iki 00.30-1val tada as ja zadinu,nes pirma menesi maitinu kas 3-4val nedarau ilgesnio tarpo.rada ji jau pati atsikelia apie 5-5.30val.tada vel miegam iki 8-8.30val ax.gif registravom kaip Athena ax.gif


Saunuoles mergytes leidzia teveliams nakti pailseti smile.gif Labai svarbu kai gauni nakti normaliai issimiegoti, as po vos ne 2 metu zombiavimo zinau rolleyes.gif


QUOTE(Amore @ 2013 05 10, 17:46)
Labas,smagu kad prisimeni smile.gif
Nedingom nedingom smile.gif sekasi po truputuka,tik kad pupyte baisiai anksti keliasi 6 ryto, na man tai labai anksti,nes Denis iki 8-9 miega smile.gif o siaip viskas gerai,kol kas brolis sesute nelabai dar domisi smile.gif beje vaziuosim I Lt uz menesio, seneliui anukele parodyti smile.gif


Sveikute smile.gif
O kada mazyle eina miegoti? Ar jau apsipratai su dviem vaikuciais? Man atrodo brolis labiau susidomes sesute kai ta prades sedeti, ropoti ir dalintis zaisliukais biggrin.gif zinai berniukai irnesakyk.gif
Ilgam vaziuosit i Lt? Labai noreciau, bet paziurejau i bilietu kainas rugpjucio men, siaube blink.gif Tau uz vaikucius dar nereikia moketi, bet jie netures savo vietos, kaip tu keliausi?
Pirkau lietuvisku bulviu, einu bulviniu blynu kept, siandien jokiu mesu, maniskiai nori nenori tures blynus valgyt devil.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Kaip gyvena mamytes su vaikuciais?

Mes neblogai va siandien i baleto pamokele einam Danielei labai patinka. Dar su Maike i grupe praeita sav buvom nulekusios su bembiais tai ir labai patiko ten pagal Montesori tai prisidukom ir as kaip is po dzimo buvau slapia biggrin.gif

Jau planuojam po biskiuka pradet rimtai potty training nes pastebejau kad dabar iskart pasisko kad padare... aisku butu idealu jei pasissakytu pries.... na ziuresim kaip cia mums gausis biggrin.gif

Is puseseres paveldejom virtuvele tai kaip jai patinka zaisti vis man ir tetukui valgyt daro, pyragus kepa, arbatele nesa smile.gif

Dar dideli zingsni zengiau pradedu nebeduoti (.) diena palieku tik vakarui pries mieguti.... nes jau pasidare uzkietejusi teroriste ir pleso man maike kas tik biski.....
Atsakyti
Sveikos mamytes!

Pagaliau priejau prie kompiuterio, Nora istisai reikalauja multiko apie Masha ir meska doh.gif
Agne, as kaip tik ir galvoju Norai gimtadienio proga nupirkti virtuvele, tik galvoju ar jai bus jau idomu ax.gif O torta tai vis delto uzsakysiu, nenoriu rizikuoti nesigaus paskui tai bus ne kas. Pati padarysiu tik sokoladini eziuka.

Orai bjaurus, nelabai kur iseisi pasivaikscioti, taip jau norisi silumos ir saulutes..
Atsakyti
Agne pamirsau paklausti, tos vaiku grupes kur Daniele vedi, kokiom valandom? As jau dairausi po truputi, noreciau Nora nuvesti kartais, bet kiek ziurejau Gymboree klases buna tik is ryto 9-12 unsure.gif As is ryto dirbu paprastom dienom, o savaitgaliais jie nedirba.
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 05 14, 20:03)
Agne pamirsau paklausti, tos vaiku grupes kur Daniele vedi, kokiom valandom? As jau dairausi po truputi, noreciau Nora nuvesti kartais, bet kiek ziurejau Gymboree klases buna tik is ryto 9-12  unsure.gif As is ryto dirbu paprastom dienom, o savaitgaliais jie nedirba.


Laba smile.gif oi man atrodo bereikalo bijai del torto! Manau pati puikiai iskeptum wink.gif

Mes i grupes dazniausiai po pietu einam o ta kur buvom su Maike tai du kartus er dena viena karta ryte kita po pietu. Balletas musu 2.45 Ir seip Vaiku centruose dazniausiai turi rytine ir po pietine.

Siandien buvau netoli taves savo buvusios bendradrbes aplankyti smile.gif
Atsakyti
Ateik ir musu aplankyti. Tu juk masinuota, o mes juk nesam labai toli smile.gif
Reikes dar ieskoti tnkamos grupes po pietu. Radau ta Gymboree veikia kai kuriom dienom po pietu, bet tik chelsea rajone, o ima jie uz tris men i prieki apie 230 svaru. Man kazkaip toks isipareigojimas netinka, juk vaikas gali susirgti, ar mamos planai pasikeisti. Menesiui tai nieko, bet ne ilgiau.
Atsakyti
Sveikos,

Ziuriu cia tik Agne ir Northstar belikusios, liudna sad.gif

Northstar, tikrai iskeptum ir pati torta, juk puiki seimininke esi bigsmile.gif O didele svente darysit?

O pas mus kaip ir nieko naujo... Enola isdykus pasidare ir labai kaprizinga, islepinta tevelio princese rolleyes.gif As dar kazkiek sudrausminu, o jau tevas tai leidzia viska ir visada doh.gif


Beje, penktadieni gal norit kavos pas mane susibegti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Agne - kaip sekasi atpratinti nuo mp Daniele? smile.gif

NorthStar - tikrai kad pavyktu ir paciai torta pagaminti manau smile.gif Nors aisku, nieko blogo ir su uzsakomu nera smile.gif


O pas mus kaip ir nieko naujo, siektiek namus tvarkomes, per du metus net svetaines nenudazem tad dabar po truputi judintis pradejom, tik kad nesutariam ka ir kaip daryti, mb visiskai be skonio doh.gif biggrin.gif aisku juokauju, tik nuomones nevisiskai sutampa bet sutarsim kaipnors, nors kolkas gincyjames del visko, nuo kokia spalva dazyti sienas, iki kokias plyteles pirkti ar tapetus ir apskritai kurias sienas tapetuoti rolleyes.gif smile.gif

Gedvy - o kurioje vietoje dabar gyvenate? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 05 10, 21:30)
Saunuoles mergytes leidzia teveliams nakti pailseti  smile.gif Labai svarbu kai gauni nakti normaliai issimiegoti, as po vos ne 2 metu zombiavimo zinau rolleyes.gif
Sveikute  smile.gif
O kada mazyle eina miegoti? Ar jau apsipratai su dviem vaikuciais? Man atrodo brolis labiau susidomes sesute kai ta prades sedeti, ropoti ir dalintis zaisliukais  biggrin.gif zinai berniukai  irnesakyk.gif
Ilgam vaziuosit i Lt? Labai noreciau, bet paziurejau i bilietu kainas rugpjucio men, siaube  blink.gif Tau uz vaikucius dar nereikia moketi, bet jie netures savo vietos, kaip tu keliausi?
Pirkau lietuvisku bulviu, einu bulviniu blynu kept, siandien jokiu mesu, maniskiai nori nenori tures blynus valgyt  devil.gif

Miegoti ji eina anksti, apie 7-8, buna kad iki8.30 istempia,tada jau ir 7 ismiega, man tada svente buna smile.gif apsipratau jau ir nera jau baisiai sunku ,tik Kai iseit kazkur reikia tada sunkiau, nes Denis jau nebenusedi vezime , o be vezimo tai tik uz rankos su juo galiu eiti,bet sunku su mazyle nesioklej...o I lietuva visi 4 skrisim, tai abiem su vyru po vaika , bus didelisisbandymas su Deniu, nes nenusedi jis visai vienoj vietoj...
Atsakyti