Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės


nu sveikos,

as turbut kaip ir daugumas tik ilendu paskaitau, aisku jeigu buna kas parasyta, ir viskas blush2.gif kazkaip nebesiraso man.... atitrukau nuo sm... blush2.gif

tai kaip su meetu reikalai, ar organizuojat kas , ar vel man savo namucius paruosti vaikuciu ir mamyciu susibegimui g.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gedvy, tik dabar pastebejau, Enolai 2 metukai, buvau isvaziavus, nepastebejau liniuotes 4u.gif Kaip atsventet, sakei darysi juros tema? bigsmile.gif Maniskei turbut reikes daryti kaciu tema , taip jai patinka visos kisos biggrin.gif

Del meeto, Agne isvaziavus i NY, ji kazka minejo del organizavimo smile.gif

O mes visur gastroliuojam jau be vezimo ax.gif Kai Nora pavargsta pakelia rankutes ir sako - tired!, reiskia mamai reikia nest biggrin.gif

Ar dantukus sveiciat vaikuciam su pasta ar be? Bandziau su pasta,nepatiko, issisiepe ir sako fuuu! lotuliukas.gif Gal reikes kitokios pastos nupirkti kokios gal vaisines g.gif
Atsakyti
hallo

del meto sake Agne kita sav..pas save darys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 04 26, 15:56)
Gedvy, tik dabar pastebejau, Enolai 2 metukai, buvau isvaziavus, nepastebejau liniuotes  4u.gif Kaip atsventet, sakei darysi juros tema? bigsmile.gif Maniskei turbut reikes daryti kaciu tema , taip jai  patinka visos kisos  biggrin.gif

Del meeto, Agne isvaziavus i NY, ji kazka minejo del organizavimo  smile.gif

O mes visur gastroliuojam jau be vezimo  ax.gif Kai Nora pavargsta pakelia rankutes ir sako - tired!, reiskia mamai reikia nest  biggrin.gif

Ar dantukus sveiciat vaikuciam su pasta ar be? Bandziau su pasta,nepatiko, issisiepe ir sako fuuu! lotuliukas.gif Gal reikes kitokios pastos nupirkti kokios gal vaisines g.gif

mes su vaisine plaunam, bet ir tai tikrai ne kasdien, o kaip uzeina biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena wink.gif

Kaip mamytes gyvenat? Meetas ateinancia sav pas mane. O kada visoms tiktu?
As negaliu pirmadieni bet betkuria kita diena man tinka!
Atsakyti
QUOTE(Agne1983 @ 2013 04 28, 15:07)
Laba diena wink.gif

Kaip mamytes gyvenat? Meetas ateinancia sav pas mane. O kada visoms tiktu?
As negaliu pirmadieni bet betkuria kita diena man tinka!


Sveika sugrizusi smile.gif Kaip NY?? Ispudzius prasom detaliai (nepamirstant blynu biggrin.gif )

O kuriam rajone tu gyveni? As penktadieni nelabai galiu, nes sestadieni vaziuojam i Jorksyra aplankyti uosves, tik isleido is ligonines su Parkinsonu, tai reikes penktadieni suruosti ka vezti, kepti pyraga be cukraus, daryti spec blynus i t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 04 28, 15:04)
Sveika sugrizusi  smile.gif Kaip NY?? Ispudzius prasom detaliai (nepamirstant blynu  biggrin.gif )

O kuriam rajone tu gyveni? As penktadieni nelabai galiu, nes sestadieni vaziuojam i Jorksyra aplankyti uosves, tik isleido is ligonines su Parkinsonu, tai reikes penktadieni suruosti ka vezti, kepti pyraga be cukraus, daryti spec blynus i t.t.  ax.gif


Super atostogos buvo thumbup.gif daug pamatem daug aplankem daug valgem lotuliukas.gif blynai super tokie purus mmmm dar bizono steiku ragavom tai niam niam niam smile.gif

As gyvenu Lee SE12 tai tau nuo Elephant & Casle apie 30/45 min. Jei nekirsti pirmos zonos tai reiks 2 traukinius pakeisti jei vaziuoti iki London bridge tai viena kart reiks pakeisti…

Darom tada antradieni, treciadieni arba ketvirtadieni!
Atsakyti
Oi kaip fain! Per meeta paruosk nuotraukas bigsmile.gif Man tos trys dienos irgi tinka, jei kitoms nera jokio skirtumo, tai tu spresk kuri diena tau geriau tinka smile.gif
Parasyk savo adresa man i AZ ir jei reikia nuo stoties vaziuoti autobusu parasyk kokiu 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, pazadu kad neatsinesiu cheesecake'o biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 04 28, 20:28)
Oi kaip fain! Per meeta paruosk nuotraukas  bigsmile.gif Man tos trys dienos irgi tinka, jei kitoms nera jokio skirtumo, tai tu spresk kuri diena tau geriau tinka  smile.gif
Parasyk savo adresa man i AZ  ir jei reikia nuo stoties vaziuoti autobusu parasyk kokiu  4u.gif
Papildyta:
Tiesa, pazadu kad neatsinesiu cheesecake'o  biggrin.gif


Su nuotraukom prastai nes fotika palikau USA!!!
As tau iseitu penktadieni i meeta?
Atsakyti
QUOTE(Agne1983 @ 2013 04 29, 18:08)
Su nuotraukom prastai nes fotika palikau USA!!!
As tau iseitu penktadieni i meeta?


Zinok prie geriausiu noru neiseis unsure.gif Bet kuria kita savaite butu nesvarbu, bet si penktadieni turesiu labai daug darbo, nes turiu tik popiete laisva, juk is ryto dirbu. Uosviene atgal i ligonine isveze, su sveikata labai prastai, turim butinai vaziuoti si sestadieni. O kas dar ateis i meetuka?
Atsakyti
Svekutes,

Northstar i meeta visada tospacios mamytes renkasi, kitoms tai laikas, tai vieta, o gal ir kompanija netinka biggrin.gif
Klausei del Enolytes gimtadienio, tai taip zuvyciu tema dariau. O ar pavyko tai padaryti tai reiketu svečių klausti ax.gif smile.gif Yra nuotrauku fb ikeltu ax.gif

ErikaJura kaip tavo pilvukas?
Atsakyti
Gedvy, svarbiausia kad Enolai zuvytes patiko, juk cia jos diena smile.gif

Pagaliau po ilgu dvejojimu uzsakiau Norai leliu vezimeli, laukiam bigsmile.gif

Tai mamytes ar susitaret del meeto? Gal ketvirtadieni? Atsinesciau tada citrininio pyrago su kokosu biggrin.gif Jei visom mamytems tinka tik penktadienis tada linkiu gero pasisedejimo ir gal susitiksim kita kart smile.gif
Atsakyti