Įkraunama...
Įkraunama...

2011m. Užsienietės Mamytės ir Nėštukės

Sveikutes visos 4u.gif

Daug balioneliu Perliukei uz dideli bum 4u.gif 4u.gif 4u.gif Disa ,gal vertejo nuvesti ja pas GP del visa ko, vis delto krito tikrai is labai aukstai unsure.gif

Agne, Virgin Atlantic bendradarbe laaabai gyre thumbup.gif Aptarnavimas aukstos klases.
Siandien tetukas turejo iseigine, pripirkom kalna vasariniu rubeliu Norai wub.gif , pasiruosem atostogom biggrin.gif Net ir akinukus nuo saules nupirkau.

Nestukems sveikateles 4u.gif Gero vakaro visoms smile.gif
Atsakyti
Disa - Perlai didelis 4u.gif Buciau ir as issigandus labai, is aukstai krito unsure.gif
Papildyta:
O mes vis laukiam mazyles paso, jau gan ilgai unsure.gif Matukui greiciau padare, galvojom uzsisakyti atostogas, buvom rade Tenerifeje gera pasiulyma ir vyras atostogu savaite dar turi kaip tik isnaudoti, bet pabijojom uzsakyti, kas jei neatsius paso iki to laiko rolleyes.gif Nieko nepadarysi ax.gif

Isleido mane mb pasibastyti po parduotuves sekmadieni, sake abu vaikus jam palikti bet pagailejau mb ir mazaja su savim pasiemiau, visvien vezime ji rami buna, tai apipirkau vasariniais rubeliais ja, nesusilaikiau blush2.gif Laukiu siltesniu oru dabar nes tokie orai jau atsibodo rolleyes.gif

Galvojam ka per Mato gimtadieni daryti, galvojom soft play centrA koki isnuomoti bet dabar paaiskejo kad beveik niekas ateiti negales... O taip norejom linksma diena Matui suorganizuoti, kazka sugalvoti kad jam linksma diena butu, bet dabar kazka kitko teks galvoti o ka nezinau...
Atsakyti
sveikutes,
mes tai net nezinom kokia diena svesim maziuko gimtadieni, nes laukiam kada mano tetis grys is norvegijos, tai nezinia ar bus jis bal 6 ar ne, gal teks anksciau svesti. jau radom kur ir koki torta uzsakyt, beliko skoni pasirinkti, suzinoti tikslia data. ax.gif

buvau pas gine vakar, tai jau viskas tvarkoj ir tikisi kad taip toliau ir bus, sake pilvukas auga gerai:) sake jau sia savaite galiu pradet laukti judesiu, nes antras nestumas:) balandzio 8 uzrase echo, tai gal jau pamatysiu kas auga pilvukyje:)

Atsakyti
Sveiki, mamukai 4u.gif
as jau irgi pradedu galvoti apie ziogo svente, bet turbut nieko labai jau mandro neprimastysiu, susirinksime namie visi tie patys, uzpusim zvakutes, suvalgysim torta ir viskas smile.gif vaiku kruva bus, tai jiems ir taip smagu visiem pasizaisti... beto, diena veliau jo pusseseryte pirmaji gimtadieni sves, tai gal net kartu apjungsim... g.gif
ErikaJura, nekantrauji suzinoti, kas pilvelyje gyvena? smile.gif mes tai iki pat galo lauksim siurprizo... kazkaip visai smagu i pat pabaiga darosi smile.gif aisku, man kaip mamai, dabar mergytes reiketu lotuliukas.gif bet paskui pradedu nesavanaudiskai mastyt ir atrodo, kad kai toks mazas skirtumas, tai broliams turbut smagiau butu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaJura @ 2013 03 20, 10:41)
sveikutes,
mes tai net nezinom kokia diena svesim maziuko gimtadieni, nes laukiam kada mano tetis grys is norvegijos, tai nezinia ar bus jis bal 6 ar ne, gal teks anksciau svesti. jau radom kur ir koki torta uzsakyt, beliko skoni pasirinkti, suzinoti tikslia data.  ax.gif

buvau pas gine vakar, tai jau viskas tvarkoj ir tikisi kad taip toliau ir bus, sake pilvukas auga gerai:) sake jau sia savaite galiu pradet laukti judesiu, nes antras nestumas:) balandzio 8 uzrase echo, tai gal jau pamatysiu kas auga pilvukyje:)


4u.gif kaip faina kad viskas gerai! Oi kaip jau greit suzinosit ko laukiat wub.gif

QUOTE(Ferretti @ 2013 03 20, 15:58)
Sveiki, mamukai 4u.gif
as jau irgi pradedu galvoti apie ziogo svente, bet turbut nieko labai jau mandro neprimastysiu, susirinksime namie visi tie patys, uzpusim zvakutes, suvalgysim torta ir viskas smile.gif vaiku kruva bus, tai jiems ir taip smagu visiem pasizaisti... beto, diena veliau jo pusseseryte  pirmaji gimtadieni sves, tai gal net kartu apjungsim... g.gif
ErikaJura, nekantrauji suzinoti, kas pilvelyje gyvena? smile.gif  mes tai iki pat galo lauksim siurprizo... kazkaip visai smagu i pat pabaiga darosi smile.gif aisku, man kaip mamai, dabar mergytes reiketu lotuliukas.gif  bet paskui pradedu nesavanaudiskai mastyt ir atrodo, kad kai toks mazas skirtumas, tai broliams turbut smagiau butu rolleyes.gif


As vis svarstau ko antro noreciau..... tai noreciau sesytes Danielytei galvoju dviem sesutem gera augti wub.gif
Kaip faina laukti siurprizelio wub.gif bet as kantrybes neturiu tai neislaukciau nepaklausus ax.gif
Atsakyti
sveikutes,

retai nosi beikisu blush2.gif bet kad laiko nelabai beturiu, tai sen tai ten vis kokiu reikalu atsiranda ax.gif


man irgi patiko siurpriziuka nesioti, o ta akimirka kai tau pasako kas gime isviso yra nepakartojama wub.gif o kai jau zinai kas gims kazkaip nebesvarbi ta akimirka palieka rolleyes.gif

Erikajura , smagu kad pilvukui viskas gerai 4u.gif


Enolytes gimtadienio sveciu gretos irgi reteja unsure.gif o taip tikejausi, kad vel burys vaikuciu bus verysad.gif Na bet svente vistiek darysim, kad ir sveciu daug neturesim bigsmile.gif
Papildyta:

Jolantike UK lipk i virsu ir pasakok kaip tau sekasi bigsmile.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Kada orai susils???????????
Atsakyti
QUOTE(Ferretti @ 2013 03 20, 15:58)
Sveiki, mamukai 4u.gif
as jau irgi pradedu galvoti apie ziogo svente, bet turbut nieko labai jau mandro neprimastysiu, susirinksime namie visi tie patys, uzpusim zvakutes, suvalgysim torta ir viskas smile.gif vaiku kruva bus, tai jiems ir taip smagu visiem pasizaisti... beto, diena veliau jo pusseseryte  pirmaji gimtadieni sves, tai gal net kartu apjungsim... g.gif
ErikaJura, nekantrauji suzinoti, kas pilvelyje gyvena? smile.gif  mes tai iki pat galo lauksim siurprizo... kazkaip visai smagu i pat pabaiga darosi smile.gif aisku, man kaip mamai, dabar mergytes reiketu lotuliukas.gif  bet paskui pradedu nesavanaudiskai mastyt ir atrodo, kad kai toks mazas skirtumas, tai broliams turbut smagiau butu rolleyes.gif


as neturiu tiek kantrybes biggrin.gif ir neapsisprendziu ko noreciau g.gif maksui gal brolis butu linksmiau, bet norisi mergytes seimoj ax.gif viskas ka turiu9lovyte, vezimukas, patalyne, keletas rubeliu) tai spalvu tinkamciu ir tam ir tam, tai nepergyvenu, bet smalsu lb blush2.gif iki gimimo noriu bounceru nupirkt, tie kur vienspalviai pigesni, nei tie grazus ir lb spalvot i, tai pasirinkti butu lengviau jei zinotumem ar mergytei ar berniukui, nes neutralios (nu pvz zalios) nerandu:) o blyskiu spalvu pirkt nenoriu, nes i jas vaikas nereaguoja, nemato kol mazas.
Atsakyti
Laba diena visoms 4u.gif

As tai negaleciau islaukti ir nesuzinojus ax.gif Ir norisi zinoti kokius drabuzelius pirkti, smalsumas ir vel nugaletu rolleyes.gif

Orai depresiniai, pavasariu net nekvepia unsure.gif Viena paguoda kad neuzilgo pasisildysiu saulutej pora savaiciu rolleyes.gif
Vakar buvom Westfielde, grizom kaip po maratonu karsta.gif Nora pralakste dvi valandas, o mes is paskos, gerai kad is pat pradziu kavos isgeriau doh.gif Dabar ji kai bega atsisuka pasiziuret ar gaudau, juokiasi smile.gif Buvau kai ka uzsisakius is Mamas&Papas , bet kai kurie drabuzeliai per mazi, vaziavom ten apkeisti i didesni dydi. Regent street anksciau buvo ju parduotuve, bet uzdare, o gaila, man ji buvo daug arciau.
Erikajura, jei vel bus berniukas, su SB galesit vel gandrus kviest kad mergyte atnestu kita kart biggrin.gif
Eisiu i parduotuve zuvies pirkt, darysiu zuvies kotletuku, gal Nora valgys, kelintas kartas jau nevalgo zuvies, o juk butina.
Atsakyti
Labukas,

Ilindau pasicekavint kaip jusu pabiruciai auga;)

Godvy, smagu, kad dar prisimenat;) CIA jau visi antrus gimtadienius svenciate, o atrodo taip nesenai nestukese bendravom;) vis delto laikas greitai bega, va Martinutei vasara jau bus 4m, o Daniellai kt menesi pusmetis;) dar vis naktim keliasi, abzoriuke Mano wub.gif

Kiek nestukiu antra kart, smagu!!! Sveikinimai visoms!

Perliukei uz bum 4u.gif

Is tel rasau, tokio letumo gaunas, kad sunku ka pakomentiot;)
Atsakyti
ploja.gif Auuu, kur visos dinge???

Gal kuri pirkot zuvies tauku vaikams(fish oil) ? Siandien vaistinej klausiau, ten pardavineja tik vitaminus su omega3 vaikams nuo 3 metuku. Nora visai nevalgo zuvies, galvuju gal sugirdyciau zuvies tauku bent unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2013 03 22, 21:09)
ploja.gif Auuu, kur visos dinge???

Gal kuri pirkot zuvies tauku vaikams(fish oil) ? Siandien vaistinej klausiau, ten pardavineja tik vitaminus su omega3 vaikams nuo 3 metuku. Nora visai nevalgo zuvies, galvuju gal sugirdyciau zuvies tauku bent  unsure.gif


Maksiukas geria zuvu taukus. Kadangi ne viska tevalgom, tai geriam taukus, kad gautu viska ka reik. vitaminu jokiu neduodu ir ne jokia daktare man ju nesiule duoti,tik zuvu taukus mioller.
Atsakyti