Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(rytorasa @ 2013 02 24, 12:00)
nu va, bus man delsti..  doh.gif

ta kad leidzia pirkti g.gif

ir kuri patartumet pirkti? malyna ar zalia? ax.gif

http://www.ebay.co.u...984.m1438.l2649

http://www.ebay.de/i...=item1c2433ffab

nes as bandziau dar kitoki biggrin.gif is assorti. Bet jie turbut +/- vienodi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 24 vasario 2013 - 14:07
Ar tas bio akmuo kalkių nuosėdas nuvalo? Galvoju, ar nuvalys stiklinę dušo sienelę.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 24 vasario 2013 - 14:21
Man kalkės ir riebalai aktualiausia, ar nuvalo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 02 24, 15:14)
Ar tas bio akmuo kalkių nuosėdas nuvalo? Galvoju, ar nuvalys stiklinę dušo sienelę..  g.gif

va del jos ir imu biggrin.gif labai nustebau kad taip gerai nuvale ir gan greitai. Bet as su tokiu valiau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 02 24, 15:24)
va del jos ir imu  biggrin.gif labai nustebau kad taip gerai nuvale ir gan greitai.


aišku... 4u.gif Na, gal reikia bandyt.. Baigiu išprotėti bevalydama stiklines dušo sieneles... doh.gif Pas mus labai kietas vanduo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 24 vasario 2013 - 14:27
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 02 24, 14:24)
va del jos ir imu  biggrin.gif labai nustebau kad taip gerai nuvale ir gan greitai. Bet as su tokiu valiau
user posted image

as irgi toki kol kas naudoju, kai baigsiu reiks imt ta is ebay. Man jis viska nuvalo, ypac stiklokeramine virykle kai isbega kas ir pridega, o anksciau kaip sveisdavau kol nuvalydavau doh.gif
Per kiek laiko mazdaug tas akmuo is vokieciu ateina? Reik pasiskaiciuot kada cia pirkt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klakšt: 24 vasario 2013 - 14:33
nelabai į temą - gal gali man į AŽ parašyti ta klaipėdietė, su kuria pirkom LaRedoute iš Fr.
ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2013 02 24, 14:31)
as irgi toki kol kas naudoju, kai baigsiu reiks imt ta is ebay. Man jis viska nuvalo, ypac stiklokeramine virykle kai isbega kas ir pridega, o anksciau kaip sveisdavau kol nuvalydavau  doh.gif 
Per kiek laiko mazdaug tas akmuo is vokieciu ateina? Reik pasiskaiciuot kada cia pirkt  biggrin.gif

per 10 dienu mirksiukas.gif , aisku jei nenuklysta i Libana koki lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kurios esat pirke dzinsus vyrams is SD? pasidalinkt patirtim- kokybe, dydziai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 24, 14:34)
per 10 dienu mirksiukas.gif , aisku jei nenuklysta i Libana koki lotuliukas.gif

tai dar turiu laiko tada biggrin.gif , o tu pirkai melyna ar zalia? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 02 24, 15:27)
aišku...  4u.gif  Na, gal reikia bandyt.. Baigiu išprotėti bevalydama stiklines dušo sieneles...  doh.gif Pas mus labai kietas vanduo.

dar yra kazkoks cillit berods, spec duso kabinom. Man bendradrbe kazkada pasiule pabandyt. Tai jis ir neblogai valo, o daugiau niekas schmoll.gif

QUOTE(klakšt @ 2013 02 24, 15:31)
as irgi toki kol kas naudoju, kai baigsiu reiks imt ta is ebay. Man jis viska nuvalo, ypac stiklokeramine virykle kai isbega kas ir pridega, o anksciau kaip sveisdavau kol nuvalydavau  doh.gif 
Per kiek laiko mazdaug tas akmuo is vokieciu ateina? Reik pasiskaiciuot kada cia pirkt  biggrin.gif

man cillit cream gerai nuvalo. Bet as dar toki spec skustuka/peiliuka turiu, nepakeiciamas daiktas thumbup.gif buvo prie mano pirmos kaitlentes
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 02 24, 15:39)
dar yra kazkoks cillit berods, spec duso kabinom. Man bendradrbe kazkada pasiule pabandyt. Tai jis ir neblogai valo, o daugiau niekas  schmoll.gif


nenoriu agresyvios chemijos.. schmoll.gif
Atsakyti