Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

Ar kas nors bandė? Visai neblogai būtų pasinaudot 20 proc. nuolaida.
http://www.amazon.co...rd_i=2081749031
Buvau kažkada užsisakius Amazon Prime kai mėnesis nemokamai buvo, tai kažin jei dabar užsisakysiu nenuskaičiuos man 49 svarų metams? g.gif
Vieną kartą jau prisisakiau iš kažkokių nuolaidų puslapio, tai nuskaičiavo 10 svarų doh.gif doh.gif doh.gif daugiau nenoriu
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 02 28, 11:19)

Buvau kažkada užsisakius Amazon Prime kai mėnesis nemokamai buvo, tai kažin jei dabar užsisakysiu nenuskaičiuos man 49 svarų metams?  g.gif


karta uzsisakius, paskui jau nebeduoda vel nemokamai uzsisakyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 02 28, 12:28)
karta uzsisakius, paskui jau nebeduoda vel nemokamai uzsisakyt  4u.gif

Bet čia ne visai Amazon Prime, čia Family Members g.gif
Tik, kad įeina tas Amazon Prime kartu su šia naryste, galvoju gal skiriasi g.gif
O kažin man bandant užsisakyt iš karto mestų, kad mokama ta Family Members narystė ar nieko neklausus nuskaičiuos man tuos 49 svarus? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2013 02 28, 11:45)
Merginos, sakykit, o jei SD rubelio spalva yra jau tik viena (niu jos jau net neleidzia rinktis, ji pilkai pazymeta) tai ar daiktas yra  g.gif  Nes pasirenki dydi ir jis nukeliauja i krepseli  smile.gif

Jei pilka, vadinas vienintelė spalva likus arba dydis
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 02 28, 11:36)
Bet čia ne visai Amazon Prime, čia Family Members  g.gif
Tik, kad įeina tas Amazon Prime kartu su šia naryste, galvoju gal skiriasi  g.gif
O kažin man bandant užsisakyt iš karto mestų, kad mokama ta Family Members narystė ar nieko neklausus nuskaičiuos man tuos 49 svarus?  doh.gif

Customers who have had an Amazon Prime membership or free trial in the past 12 months aren't eligible for the Amazon Family free trial of Amazon Prime. If you are not eligible for the free period, sign up for Amazon Prime today to receive all the benefits of Amazon Family and Amazon Prime for £49/year.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti