Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

Turiu www.mytoys.de -10 % nuolaidos koda planuoju uzsakineti .Kadangi naudosiu -10 % ,tai siuntimas bus 14 euru .Gal kam apsimoketu jungtis ?Siuntima dalinsiu ant uzsakanciuju skaiciaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugulyte @ 2013 02 28, 10:21)
kaips sios kelnes:
http://www.marshalll...ducts_id=152914
gal kas turit ir galit pakomentuot?  g.gif


As pirkau sias tai man regis, jusiskes, kazkaip panasios, gal siek tiek tik spalva juoda prie kiseniu smile.gif

Tai kokybe ir visa kitka likau patenkinta, o dysis manau atitinka, tik reikia ziureti ar megstat kad butu labiau aptempta, ar laisvesnes. Nes buvo merginu, kad komentavo, kad galetu buti labiau aptemtos, joms per laisvos. Man tai tiko, kad jos tokios laisvesnes, visgi ne dzinsai aptemti, o sniego kelnes cia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 02 28, 10:48)
sveikos, ar kas nors pirko iš http://www.marshallleisure.co.uk softshell striukes? ar tikrai mažintos? domina vyriškos, pvz. http://www.marshalll...ducts_id=153263
ačiū atsakiusioms 4u.gif

vyriskas softshel'ás sis XL dydzio ismatavimai: tarp pazastu 61 cm, rankoves ilgis iki pazasties apie 58 cm, ilgis nuo peties 75 cm, nugaroj pora cm daugiau.
Kita karta pirkciau be kapisono, nes labai siaura kapisono ertme ir uzsegus iki virsaus neuzsidejus kapisono, aplink kakla nelabau patogu, nes labai jau apspausta. Bet cia gal maniskiui taip. Siaip sakyciau dydis atitinka 4u.gif
Atsakyti
siandiena kaune perku 5pounds.com vakarop 4u.gif
Atsakyti
Merginos, sakykit, o jei SD rubelio spalva yra jau tik viena (niu jos jau net neleidzia rinktis, ji pilkai pazymeta) tai ar daiktas yra g.gif Nes pasirenki dydi ir jis nukeliauja i krepseli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editada @ 2013 02 28, 10:01)
sveikutes,noriu jusu paklausti:noriu sakytis is SD ir prie vienos prekes parasyta pre orden ir parasyta kovo 4d. jei as ryt darau uzsakyma tai man ides sia preke ar ne?

neissius siuntos, kol ta preke neatsiras. t.y. bus uzlaikyta visa siunta. 03.04 jau greitai, bet buna, kad jie pratesia ta data. o kol lauks tos prekes, kitos gali dingti ir isminusuoti.
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2013 02 28, 12:32)
Turiu www.mytoys.de -10 % nuolaidos  koda    planuoju uzsakineti .Kadangi naudosiu -10 % ,tai siuntimas bus 14 euru .Gal kam apsimoketu jungtis ?Siuntima dalinsiu ant uzsakanciuju skaiciaus  4u.gif

o kur gavot koduka blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 28, 10:56)
o kur gavot koduka  blush2.gif ?

as pvz esu kazkada gavusi gimtadienio dienos proga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 02 28, 13:01)
as pvz esu kazkada gavusi gimtadienio dienos proga  wub.gif

man jokia proga nedave doh.gif doh.gif
gal kas turi ir nezda naudoti mytoys koduka su % blush2.gif buciau labai dekinga 4u.gif
nusiziurejau vezima , daiktas nepigus norisi nuolaidos biggrin.gif

o registruojantis jie neduoda g.gif as nebuvau gavusi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 28 vasario 2013 - 11:05
gal klaipeda perka SD? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 28, 11:03)
man jokia proga nedave  doh.gif  doh.gif 
gal kas turi ir nezda naudoti  blush2.gif  buciau labai dekinga  4u.gif
nusiziurejau vezima , daiktas nepigus norisi nuolaidos  biggrin.gif

o registruojantis jie neduoda  g.gif  as nebuvau gavusi  ax.gif

man atrodo viena karta turi pirkti, paskui po pirkimo kai buna gimtadienis lyg ir atsiuncia. paziurekit ar esate suvedusi duomenis (gimimo data, vaiku gimimo datos), ten kazkokia papildoma lentele (tiksliai dabar nebepamenu, ka dar reikia pildyti, nes senai ta dariau).
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 28, 11:56)
o kur gavot koduka  blush2.gif ?

I emaila ,bet be progos ,nes gimtadienis ne dabar 4u.gif
Atsakyti