Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

man taip sunku issirinkti kombi, kai spalva ne viena doh.gif doh.gif
Atsakyti
o musu mazajai geriau buvo po Sab Simplex'o, bet labiausiai padejo ir pasibaige viskas po dvieju savaiciu LEFAX vartojimo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif turejau 100ml buteliuka is Vokietijos, panaudojau siek tiek daugiau negu puse - tikrai galiu drasiai rekomenduoti..


QUOTE(anna86 @ 2013 02 27, 19:07)
Babyfen - nepadėjo, colinox - šiek tiek padėjo, grape water - nepadėjo, Infacol buvo geriausias. Pajusdavau skirtumą, kaip pamiršdavau suduoti jų biggrin.gif O vėliau ir vaikui patiko skonis, pamatęs žiodavosi  biggrin.gif
Atsakyti
Pirksiu ASDA GEORGE, priimciau pora norinciu shipukui pasidalinti, persiusiu smile.gif
Rasykit bozena.shoping@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 27, 14:44)
Ateinu padekoti raimundux   kad prieme i koperacija  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ir aš prie padėkų prisidedu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Pasiėmiau garsųjį kombinezoną ir batus, batai tai nerealūs bigsmile.gif Tokie 4u.gif Tik įdomu kaip su dydžiais, pataikiau kitam sezonui ar nea g.gif Na bus matyt g.gif O kombinezonas tai irgi gražus, ryškus, bet jaučiu būsiu prisiskaičius, kad mažinti ir uždėjusi gerooookai per daug doh.gif Na bet ne kitai žiemai, tai dar kitai tiks, tiek to biggrin.gif Toks biggrin.gif

QUOTE(*kakava* @ 2013 02 27, 22:01)
sveikos,
kas esate pirkę iš Landsend, sakykit, kaip geriau apsimoka pirkti, ar tiesiai į LT, ir mokėt už siuntimą 6,95sv, ar per Tukį?  g.gif planuoju imt dvejas vaikiškų batų poras, tai svoris jaučiu susidarys, tai gal į LT geriau iš karto rolleyes.gif


Aš tai pirkčiau per UK, nes batai na sakykim maximum 2-3 kg tebūnie sveria, tai gausis tikrai iki kokių 15 lt grubiai siuntimas, o jei tiesiai Lietuvon, tai grubiai 30 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 02 27, 22:31)
as i landsend pasidairysiu, gal koki geri aptiksiu...
o Jus is Vilniaus?  ax.gif

tik dabar pamačiau žinutę doh.gif vakar jau užsisakiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 02 27, 20:59)
Nu va, musu vienmeciai  bigsmile.gif  as ieskau 3T, o kur jus ir koki radot g.gif  4u.gif

bigsmile.gif as ziurejau cia ir apie toki mastau g.gif :
http://www.marshalll...ducts_id=153408
tik kazi ar per salta nebutu ziema.. kazkas rase, kad musu ziemoms kaip ir su didesniu uzpildu reiktu jau..kitokiu nelabai ir tinkamu dydziu yra... schmoll.gif
ka Jus nusiziurejot?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Sakykit,o tam psl yra kur dydziu lentelė ? Ar tik pagal Jusu rasytus matavimus orientuotis '?
Atsakyti
Perkančioms Landsend:

kodukas 10FOR10 minusuoja 10 svarų
Atsakyti
QUOTE(rucelacka @ 2013 02 27, 23:47)
Labuka o kaip siuntimas is sio tinklapio nes mes devim columbia ir liuks striukyte devima abiem pusem ir ziuriu ci aakciju yra tik nezinau ar siuntimas kainuoja ir ar i Lietuva siuncia.aciukas 4u.gif

paskaitykit kelis psl atgal, ten parasyta VANILES zinute 40 ar 41 psl, viskas parasyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 02 28, 00:17)
Ir aš prie padėkų prisidedu  4u.gif  4u.gif  4u.gif Pasiėmiau garsųjį kombinezoną ir batus, batai tai nerealūs  bigsmile.gif Tokie 4u.gif Tik įdomu kaip su dydžiais, pataikiau kitam sezonui ar nea g.gif  Na bus matyt  g.gif O kombinezonas tai irgi gražus, ryškus, bet jaučiu būsiu prisiskaičius, kad mažinti ir uždėjusi gerooookai per daug doh.gif Na bet ne kitai žiemai, tai dar kitai tiks, tiek to  biggrin.gif Toks biggrin.gif
Aš tai pirkčiau per UK, nes batai na sakykim maximum 2-3 kg tebūnie sveria, tai gausis tikrai iki kokių 15 lt grubiai siuntimas, o jei tiesiai Lietuvon, tai grubiai 30 lt  ax.gif


ji viena batu pora, tai taip - galbut geriau i UK... o jei daugiau?
svoris tada kitas...
as amazon uzsakiau per PA... tai nezinau, manau reikejo tiesiai siustis 4u.gif

QUOTE(*kakava* @ 2013 02 28, 09:04)
tik dabar pamačiau žinutę  doh.gif vakar jau užsisakiau ax.gif


Nieko tokio 4u.gif
jei reikes, tai ir vienai juk galima 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babija @ 2013 02 27, 20:35)
Mums ir geriausiai Infacol padėdavo  thumbup.gif  turėjau nusipirkus ir http://webcache.goog...r...=clnk&gl=lt  daug gerų atsiliepimų, tai aš mixą su Infacol duodavau, padėdavo, nes tikrai didelę problemą turėjom  doh.gif  o dėl Grape water kiek skaičiau reikia apie 5 Ml duoti mažiukui, man pasirodė toks didokas kiekis g.gif

Pas mus irgi su pilvuku problemų buvo, ištisai verkdavo...
Iš gripe water bandėm šitą:
user posted image

Paragavau, tai baisiai šlykštaus skonio. Vaikui dozę bandydavau per 2 kartus sugirdyti, bet neidavo, viską lauk pildavo iš burnos. Galų gale išmetėm lauk. Nes galioja kiek pamenu trumpai.


Žodžiu infacol buvo mums Nr. 1 thumbup.gif Verksmų tikrai sumažėjo. Kartais norėdavau nuktaraukti vaistų davimą, manydama, jog gal jau susitvarkė pilvuko bėdos, bet iš kart pajusdavau skirtumą. doh.gif Tai gėrė infacolį maždaug iki 3,5-4 mėn. Siųsdavausi iš UK.
Atsakyti
QUOTE(rucelacka @ 2013 02 27, 22:47)
Labuka o kaip siuntimas is sio tinklapio nes mes devim columbia ir liuks striukyte devima abiem pusem ir ziuriu ci aakciju yra tik nezinau ar siuntimas kainuoja ir ar i Lietuva siuncia.aciukas 4u.gif


QUOTE(vaidille @ 2013 02 27, 20:31)
Mergaitės, gal galit primint, kur pirkot slidinėjimo striukytes UK? (ne SD)


As darysiu uzsakyma is www.marshallleisure.co.uk tiesiai i Lt, tai kai busim 10, tai siuntimas kainuos po 3,7svarus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanile: 28 vasario 2013 - 09:50