Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(Jinafire @ 2013 02 27, 21:39)
Kriste, kaip Jusu reikalai su kuprinem? Gal jau gavot ta antraja? Ka nusprendet? Mes jau dvi turim ir niekaip nenusprendziam- abi geros, abi grazios, reikia turbut abi ir pasilikti  g.gif


kad as tos antros nenupirkau - nieks nesijunge, o vienai uz siuntima moket - daugoka (jos gi kaina buvo 42 eurai + siuntimas) - tai va ir likau be jos, dar mergina cypia, kad nori raudonos, galu gale ana pabrango siandien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 27, 21:50)
Info iš pirmo temos puslapio:
"http://www.mytoys.de žaislai ir ne tik, siuntimas 13.95EUR. Su koduku 4BKM89ZHG56X 10 EUR nuolaida pirmam apsipirkimui ne mažesniam nei 30eur"
O 10% nuolaidos koduką, kiek girdėjau, atsiunčia pirkėjo gimtadienio proga. Nors aš jo ir negavau doh.gif

g.gif jau visai susibalamutinau doh.gif doh.gif man nesiunte verysad.gif

o kaip dar galima gauti 10% nuolaida mano suma didele ax.gif geriau apsimoketu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 27 vasario 2013 - 22:02
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 27, 21:10)
uzsakinesiu SD

Siuntimas i LT, nuo 9,99 sv (priklausomai nuo prekiu sk)
Siuntima dalinu is zmoniu skaiciaus

Kursas 4.05-4.10 tokiu man paskutiniu metu nuskaiciuoja


QUOTE(Kriiste @ 2013 02 27, 21:22)
pabandykit ta suma eurais moket - mums nuo uzsakymo netoli 50 lt susitaupe, o suma nebuvo ziauriai didele (apie 200 eu) ir su kursu nebus problemu mirksiukas.gif


Mes irgi vakar užsisakinėjom, tai susitaupė pakankamai. Net įdomu buvo, kad kai kurios prekės ir eurais ir svarais vienodai kainavo, bent jau tos, kurias mes pirkom. Nors svaro kursas ir pakilo, bet jie paprasčiausiai dar perskaičiuoja žemesniu, tokiu, koks prieš tai buvo, kai svaras nesiekė 4 Lt biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
kas esate pirkę iš Landsend, sakykit, kaip geriau apsimoka pirkti, ar tiesiai į LT, ir mokėt už siuntimą 6,95sv, ar per Tukį? g.gif planuoju imt dvejas vaikiškų batų poras, tai svoris jaučiu susidarys, tai gal į LT geriau iš karto rolleyes.gif
Atsakyti
Jei kas dar nemiega ir nori prisijungti, uzsakysiu po valandos 4u.gif
Dalinsiu is uzsakanciu skaiciaus, pirksiu eurais 4u.gif
QUOTE(LoveIs @ 2013 02 27, 17:44)
Kvieciu Kaune prisijungti prie SD, kol yra nuolaida rubams, pirksiu eurais  4u.gif
Dainava  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 27, 21:56)
kad as tos antros nenupirkau - nieks nesijunge, o vienai uz siuntima moket - daugoka (jos gi kaina buvo 42 eurai + siuntimas) - tai va ir likau be jos, dar mergina cypia, kad nori raudonos, galu gale ana pabrango siandien doh.gif


Tai kaip ir viskas savaime issisprende mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 27, 22:04)
Tai kaip ir viskas savaime issisprende  mirksiukas.gif

neee, dabar aisku labiau reik - seksiu kada vel atpigs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2013 02 27, 22:01)
sveikos,
kas esate pirkę iš Landsend, sakykit, kaip geriau apsimoka pirkti, ar tiesiai į LT, ir mokėt už siuntimą 6,95sv, ar per Tukį?  g.gif planuoju imt dvejas vaikiškų batų poras, tai svoris jaučiu susidarys, tai gal į LT geriau iš karto rolleyes.gif


as siunciau tiesiai i LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 27, 22:56)
kad as tos antros nenupirkau - nieks nesijunge, o vienai uz siuntima moket - daugoka (jos gi kaina buvo 42 eurai + siuntimas) - tai va ir likau be jos, dar mergina cypia, kad nori raudonos, galu gale ana pabrango siandien doh.gif

man reik berniukiškos pirmokui, jei kuri užmatysit už padorią kainą, garsiai šaukit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 02 27, 22:16)
as siunciau tiesiai i LT  4u.gif

dėkui, imsiu ir aš į LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2013 02 27, 22:26)
dėkui, imsiu ir aš į LT 4u.gif

as i landsend pasidairysiu, gal koki geri aptiksiu...
o Jus is Vilniaus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 27, 15:38)
Raportuoju ismatavimus  hi.gif
Sita , spalvos daug ryskesnes  http://www.marshalll...ducts_id=153408
Ismatavimai 3T 4u.gif
Kelniu visas ilgis -85
Kelnes nuo klynuko -33
Striukes visas ilgis - 40
Tarp pazastukiu -37
Rankove nuo pazasties - 27,5
Rankove nuo petuko - 33,5
Sita , spalvos daug ryskesnes http://www.marshalll...ducts_id=153410
Ismatavimai 24 menesiu  4u.gif
Kelniu visas ilgis -71,5
Kelnes nuo klynuko - 23,5
Striukes visas ilgis 37,5-39,5 nugaryte prailginta
Tarp pazastukiu -n 37
Rankove nuo pazasties - 25,5
Rankove nuo petuko- 30

Sitos pirstinytes labai tinkamos prie ju  biggrin.gif http://www.marshalll...ducts_id=153423

Labuka o kaip siuntimas is sio tinklapio nes mes devim columbia ir liuks striukyte devima abiem pusem ir ziuriu ci aakciju yra tik nezinau ar siuntimas kainuoja ir ar i Lietuva siuncia.aciukas 4u.gif
Atsakyti