Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 02 27, 14:29)
cia sm liga  doh.gif mane tai erzino labai, tekdavo sekti zinuciu numerius. Pastoviai strigdavo 1, 3, 4, 7, 10 ir 13 psl. Dabar nustaciau kad rodytu po 10 zinuciu puslapyje, tai matau visas mirksiukas.gif

o apie ka jus cia? kaip pamatet, kad dingsta zinutes?
Atsakyti
Ryt darau SD klaipedoje jei kas nores, galite prisijungt
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 27, 18:31)
ziurint, kiek isleist norit  rolleyes.gif
Ar is kinietisku siustis, ar geresne kokia, zinomos firmos?  ax.gif
Maniskis beveik 7 metu, turi toki. Tai kaip tokiam zaidejui, tai pats tas  biggrin.gif 

Arba plansetini kompiuteri is kinieciu siustis galima..  smile.gif


is kinieciu nelabai noreciau - Sony kaip tik ziurineju smile.gif
Ir dar klausimas blondiniskas - zaidimai paskui perkasi atskirai ar galima isirasyti i atminties korta ir ideti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 27, 17:26)

taip kitiem metam , mes viena emem 24 men kita 3T , bet manau kad 3T nelabai reiks , vistik bus turbut gana 24 men , nes pamatavau  striuke , tai dar labai didele  4u.gif
mano vaikinas standartinis  ax.gif  dabar jis 11 kg ir 81cm

mano karalaitis panasaus amziaus, kaip ir Jusu (db 86cm ugio, 12kg), tai masciau tarp 3T ir 4T... g.gif kurio noriu, tai jau 4T nera...tai gal tada mums 3T turetu pakakt kitiems metams... g.gif vis neapsisprendziu... doh.gif dvieju dydziu nesinori imt...
Atsakyti
QUOTE(Jugulyte @ 2013 02 27, 20:52)
mano karalaitis panasaus amziaus, kaip ir Jusu (db 86cm ugio, 12kg), tai masciau tarp 3T ir 4T... g.gif kurio noriu, tai jau 4T nera...tai gal tada mums 3T turetu pakakt kitiems metams...  g.gif vis neapsisprendziu... doh.gif dvieju dydziu nesinori imt...

as galvoju kad pakaktu 3T blush2.gif bet cia tik mano nuomone biggrin.gif jus ismatavimus paziurekit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 27 vasario 2013 - 18:55
QUOTE(laurita99as @ 2013 02 27, 16:59)
tai jeigu vasara maniskei sueina 2 m, tai reiskia kitai ziemai reikia ieskoti 3T ? mano mazesne uz standarta ax.gif

vaikai linke vasaros metu paaugti ax.gif Va, pamatavau 2T: kelnes: nuo klyno iki apacios ~28 cm, striukes vidines rankoves puse 27, per krutine ~37 cm
As tai 3T pirkciau tikriausiai, paziurekit kaip matmenys skiriasi, anksciau yra mergaite parasius. As ir jei reiktu galiu pamatuot mirksiukas.gif
Mano beveik trimetis dabar 99 cm, 16 kg, kaip sakiau, siuo metu jau LABAI ankstas tas kombis, ant zemiausiu saguciu prisegta, bet atsisedant kartais traska braska

Tiesa, gal kuri is aliexpress arbatas uzsakinejot? Labai vilioja, manau turetu buti normalios, ane? Ar is kur maisto produktu ir pan uzsakot? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geliuke: 27 vasario 2013 - 19:01
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 27, 09:30)

mes turim tokia ciuozykla. nu super sakyciau. ir brolio 6 metu mergina dar nuciuoza, ir mano dvimeciui super. thumbup.gif ir kaina labai gera. senukuose tokiu yra, tik zymiai brangiau. gaila, kad is cia nesiuncia verysad.gif
Atsakyti

QUOTE(gretusiu @ 2013 02 27, 14:33)
Gal kuri ka nuo diegliuku ISBANDYTO IR PASITEISINUSIO pasiulyti gali? mirksiukas.gif

Babyfen - nepadėjo, colinox - šiek tiek padėjo, grape water - nepadėjo, Infacol buvo geriausias. Pajusdavau skirtumą, kaip pamiršdavau suduoti jų biggrin.gif O vėliau ir vaikui patiko skonis, pamatęs žiodavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 27, 14:44)
Ateinu padekoti raimundux   kad prieme i koperacija  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ačiū, kad jungėtės ir ačiū už saldžią staigmeną 4u.gif

QUOTE(lina0612 @ 2013 02 27, 15:02)
Nemazinti, jei vaikai nedidinti lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Jei žiūrėčiau pagal amžių rūbus, tai mano vyresnėlei visų firmų rūbai būtų mažinti. Visada nešiojo ne pagal amžių. O va mažiukei visi didinti būtų, nes coliukė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2013 02 27, 18:49)
O siuntima skaiciuosit zmogeliukais ar daiktais  ax.gif

Noreciau gal daiktais, bet jei butu pageidaujanciu zmogeliukais, tuomet galima ir taip 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(LoveIs @ 2013 02 27, 17:44)
Kvieciu Kaune prisijungti prie SD, kol yra nuolaida rubams, pirksiu eurais  4u.gif
Dainava  4u.gif

Atsakyti
Gal kuriai reikia 5 svarų kodo iš lookfantastic. Galioja nuo 30 svarų sumos, šiandien ir rytoj 4u.gif
Rašykite į až
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 02 27, 20:07)
Babyfen - nepadėjo, colinox - šiek tiek padėjo, grape water - nepadėjo, Infacol buvo geriausias. Pajusdavau skirtumą, kaip pamiršdavau suduoti jų biggrin.gif O vėliau ir vaikui patiko skonis, pamatęs žiodavosi  biggrin.gif

Mums ir geriausiai Infacol padėdavo thumbup.gif turėjau nusipirkus ir http://webcache.goog...r...=clnk&gl=lt daug gerų atsiliepimų, tai aš mixą su Infacol duodavau, padėdavo, nes tikrai didelę problemą turėjom doh.gif o dėl Grape water kiek skaičiau reikia apie 5 Ml duoti mažiukui, man pasirodė toks didokas kiekis g.gif
Atsakyti