Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

Kas cia kazkada del Assorti klausinejo biggrin.gif

Patvirtinkite užsakymą kovo 1 - 3 dienomis ir pristatymas Jums kainuos tik 17 ct!

Akcija galioja tik pasirinkus LEX System kurjerių tarnybą.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 02 27, 15:43)
tada dar klausimas - yra uzrasas 24 ir 2T. Idomu kuo skiriasi, jei prie to paties parasyta, kad yra ir toks ir toks dydis  biggrin.gif  g.gif


Pažiūrėkit size chat'ą, ten turėtų skirtis išmatavimai. 2T su mintim, kad bus geras vaikui iki kol tik 3T biggrin.gif tad paprastai būna didesni. O 24m, kad tiks apie/iki 24 m smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 02 27, 16:16)
Pirmojo uzpildas 60 g, antrojo 150 g.pagal viska, antrasis turetu buti siltesnis.O kaip istikruju, reiketu klausti kas turi, arba paskiatyti Columbios patarimu tema 4u.gif
Papildyta:
o jus 24 men dydi emet nesioti kitiems metams? nes paziurejau jusu vaikutis nuo maniskes skiriasi keliais menesiais, as galvoju kitiems metams reiketu 3T, nes jie mazinti sako.Bet ir mano panyte mazinta g.gif

Uzpildas geriau min 120 g, o aisku 150 jau visai gerai. 60 - per mazas musu ziemoms.
Mano vyriokui balandi sukanka 3-ji metai, dabar nesiojam 3T dydi, tai jau LABAI ant ribos, geriau jau buciau 4T emus. Kiekvienais metais mes imdavom toki dydi, kiek pavasari metuku sueis, ir i ziemos pabaiga budavo jau toks... na labai ant ribos. Manau orientacijai to uzteks? O vyrukas standartinis, nei labai aukstas, nei storas ax.gif
Dabar ieskau kitai ziemai 4-5 metu dydi, gal kas mate kur pigiau galima rast? niekur neisknisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2013 02 27, 15:44)
Kvieciu Kaune prisijungti prie SD, kol yra nuolaida rubams, pirksiu eurais  4u.gif
Dainava  4u.gif

O siuntima skaiciuosit zmogeliukais ar daiktais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2013 02 27, 16:48)
Uzpildas geriau min 120 g, o aisku 150 jau visai gerai. 60 - per mazas musu ziemoms.
Mano vyriokui balandi sukanka 3-ji metai, dabar nesiojam 3T dydi, tai jau LABAI ant ribos, geriau jau buciau 4T emus. Kiekvienais metais mes imdavom toki dydi, kiek pavasari metuku sueis, ir i ziemos pabaiga budavo jau toks... na labai ant ribos. Manau orientacijai to uzteks? O vyrukas standartinis, nei labai aukstas, nei storas  ax.gif
Dabar ieskau kitai ziemai 4-5 metu dydi, gal kas mate kur pigiau galima rast? niekur neisknisu  doh.gif


tai jeigu vasara maniskei sueina 2 m, tai reiskia kitai ziemai reikia ieskoti 3T ? mano mazesne uz standarta ax.gif
Atsakyti
o man jau nebejuokinga su tesco unsure.gif

siandien gavau antrojo uzsakymo du maisus. tai vienam ok. o kitam pirmojo uzsakymo prekes. ne visos bet dalis doh.gif nors jas jau gavau vakar. o antrojo uzsakymo puse ner unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 02 27, 17:13)
o man jau nebejuokinga su tesco  unsure.gif

siandien gavau antrojo uzsakymo du maisus. tai vienam ok. o kitam pirmojo uzsakymo prekes. ne visos bet dalis  doh.gif  nors jas jau gavau vakar. o antrojo uzsakymo puse ner  unsure.gif  doh.gif


Tai dar gausit manau. Man irgi taip buvo 4u.gif , jau buvau spėjus jiems ir laišką sukurpt, ale viskas gerai baigėsi.
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 02 27, 17:40)
Kas cia kazkada del Assorti klausinejo  biggrin.gif

Patvirtinkite užsakymą kovo 1 - 3 dienomis ir pristatymas Jums kainuos tik 17 ct!

Akcija galioja tik pasirinkus LEX System kurjerių tarnybą.



thumbup.gif pagaliau sulaukiau, o tai jau senai laukiu, nors indu ploviklis tuoj baigsis, bet tikiuosi uzteks dar tiek dienu biggrin.gif
Atsakyti
merginos parekomenduokit 7m berniukui PSP ax.gif
nieko nenusimanau sitam reikale smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Ar galioja koks kodas SD si menesi?
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 02 27, 17:40)
Kas cia kazkada del Assorti klausinejo  biggrin.gif

Aha, būta čia tokių blush2.gif
Laaabai ačiū 4u.gif
QUOTE(egliuchiux @ 2013 02 27, 18:13)
o man jau nebejuokinga su tesco  unsure.gif

Gavau ir aš šiandien savo šmutkes. Viskas vietoj, nors ir sumesta į maišą bet kaip. Vienas iš nedaugelio atvejų, kai pataikiau su dydžiais ir nieko nereikia nešti išparduotuvėn thumbup.gif
Kurjeris prieš atvykstant nepaskambino schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 27 vasario 2013 - 18:30
QUOTE(Darmin @ 2013 02 27, 18:23)
merginos parekomenduokit 7m berniukui PSP  ax.gif
nieko nenusimanau sitam reikale  smile.gif

ziurint, kiek isleist norit rolleyes.gif
Ar is kinietisku siustis, ar geresne kokia, zinomos firmos? ax.gif
Maniskis beveik 7 metu, turi toki. Tai kaip tokiam zaidejui, tai pats tas biggrin.gif

Arba plansetini kompiuteri is kinieciu siustis galima.. smile.gif
Atsakyti