Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(Zemyna32 @ 2013 02 27, 10:10)
Sveikos mergaitės 4u.gif  Labai naudinga jūsų temutė patarimais ir parduotuvių paieška biggrin.gif  Bet va skaitinėju ir labai norėčiau nusipirkti iš amazono, siųstis į Lt tiesiai neapsimoka, o per jūsų minimą Tukį nebandžiau blush2.gif  Gal galėtumėte man blondinei paaiškinti, kaip ten viskas vyksta, t.y. jei noriu UK adresiuką išsinuomuoti, tai nuo ko turiu pradėti ? Ir kaip siuntos LT keliauja, jų puslapyje supratau, kad pristatatomos į didžiuosius LT miestus, o jei gyveni provincijoje, tai kaip tada pristato ir kiek kainuoja ax.gif ?

Limcamcos temoje (o tai ir yra Tukis) visas procesas plačiau paaiškintas:
http://www.supermama...?...900410&st=0
jūs toje temutėje gal užklauskite, kaip keliauja LT provincijoje, nes aš nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 02 27, 11:23)
reiktu jas realiai paciupineti ,nes turejome is argos co uk pirke ,tai labai prasta plasmse buvo ,plona .Viena sezona atlaike su smeliuku lauke  ax.gif



gali buti, mes turime toki kaip obuoli is puseliu, jis gal kiek tvirtesnis, ale kai daugiau vaiku sulipa, jau baisu, kad iskils, reik daryt medine smeliadeze ir psio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 27, 12:36)

Aciu 4u.gif
Toks gerulis wub.gif tik kaina doh.gif http://www.step2.lv/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 27 vasario 2013 - 11:28
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 27, 11:10)
Man daznai buna, kad nematau zinuciu, siandien pasijungus vel matau
372 zinute, po to tik 401
Gal kas patars kame reikalas g.gif

g.gif niekad neatkreipiau dėmesio. Man kitas dalykas karts nuo karto pasitaiko. Skaitau temą, verčiu puslapį, o ten tie patys postai, kurie jau perskaityti doh.gif Žodžiu, keli puslapiai dubliuojasi g.gif
Papildyta:
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 27, 10:34)
Gal kas uzmatet tokiu pastatomu zaidimu  stalu - smeliadeziu  g.gif
http://www.mytoys.de....02.03)/2188656

o kodėl pastatomų ieškoti? g.gif Aš įsivaizduoju, kad vaikui smagiau atsisėdus su smėliuku žaisti g.gif Pati galvoju, kad reiktų vasarai smėliadėžės, bet mintyse turėjau dedamą ant žemės. Tik tiek, kad būtinai dangčio reikia, nes pas mus kaimynų katinai vis praeina doh.gif
Atsakyti
temoj skaičiau, kad kažkuri užsisakinėja Sonett skalbimo priemones is Vokietijos. Gal nuorodą galima? ir šiaip, gal ir kitokius eko skalbiklius perkat ir siunčiatės iš kažkur?
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 27, 08:58)
Kas draugaujat su aliexpress, nepastebejot, kad keisti dalykai ten dedas?  g.gif  Ta prasme, pradejo atsirast kazkokie pardavejai, kur prekes praktiskai nemokamai pardavineja biggrin.gif
Pvz:
sitas, sitas.
Dar vienas buvo, bet ji kaip supratau "uztrumpino" aliexpress. Nes mano uzsakyma viena atsauke, kita uzsalde  doh.gif  smile.gif

Neapsigaukit, nes cia manau kazkokia nesamone  g.gif

Bet kainos tai nerealios  biggrin.gif


Dedasi ten tokie dalykai, dedasi biggrin.gif Tas pats pardavėjas kelias paskyras susikuria su pigiom prekėm, visi puola pirkti. Tik tikslo aš jo irgi nesuprantu - juk ten sistema tokia, kad pinigus pardavėjas gauna tik tada, kai pirkėjas patvirtina, kad gavo prekę. O ir sargybiniai budi, užpelenguoja. Gal šiaip pažaisti nori, bet šitiek darbo tūkstančius paveikslėlių su aprašymais sukelti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 02 27, 13:23)
reiktu jas realiai paciupineti ,nes turejome is argos co uk pirke ,tai labai prasta plasmse buvo ,plona .Viena sezona atlaike su smeliuku lauke  ax.gif

sita ir as pagalvojau g.gif nes kainyte labai gera g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolė*** @ 2013 02 27, 13:36)
Dedasi ten tokie dalykai, dedasi  biggrin.gif Tas pats pardavėjas kelias paskyras susikuria su pigiom prekėm, visi puola pirkti. Tik tikslo aš jo irgi nesuprantu - juk ten sistema tokia, kad pinigus pardavėjas gauna tik tada, kai pirkėjas patvirtina, kad gavo prekę. O ir sargybiniai budi, užpelenguoja. Gal šiaip pažaisti nori, bet šitiek darbo tūkstančius paveikslėlių su aprašymais sukelti  g.gif

pas juo gavus reik patvirtinti g.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Audry @ 2013 02 27, 13:33)


o kodėl pastatomų ieškoti? g.gif Aš įsivaizduoju, kad vaikui smagiau atsisėdus su smėliuku žaisti g.gif Pati galvoju, kad reiktų vasarai smėliadėžės, bet mintyse turėjau dedamą ant žemės. Tik tiek, kad būtinai dangčio reikia, nes pas mus kaimynų katinai vis praeina doh.gif

kad butu daugiau veiklos biggrin.gif turesim abi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 27, 11:26)
Limcamcos temoje (o tai ir yra Tukis) visas procesas plačiau paaiškintas:
http://www.supermama...?...900410&st=0
jūs toje temutėje gal užklauskite, kaip keliauja LT provincijoje, nes aš nežinau 4u.gif

ačiū, bandysiu paklausti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,planuoju daryti uzsakyma iherb.com ,gal kas noretumete prisijungti? Pasto islaidos pasidalinsime:-)
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 27, 11:39)
pas juo gavus reik patvirtinti  g.gif ?


Taip, patvirtini kad gavai, o jie pinigus pardavėjui perveda
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 27, 11:39)
kad butu daugiau veiklos  biggrin.gif  turesim abi  4u.gif

o iš kur pirkot paprastą? Ką dar lauke 1 metukų vaikui smagu turėt? Galvoju, kad mažiuką pripučiamą baseiniuką ir smėlio dėžę pradžiai. O dar už metų, gal kokio namelio ar čiuožyklos g.gif Kur tokių daiktų pigiau ieškoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 27, 11:48)
o iš kur pirkot paprastą? Ką dar lauke 1 metukų vaikui smagu turėt? Galvoju, kad mažiuką pripučiamą baseiniuką ir smėlio dėžę pradžiai. O dar už metų, gal kokio namelio ar čiuožyklos g.gif Kur tokių daiktų pigiau ieškoti? g.gif



mes turime tokias dvi puses, kai nanaudojame, uzdengiame is virsaus, o kai naudojame vandens ipylame i antra dali 4u.gif

http://www.cikipiki....p;product_id=86
Atsakyti