Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(Jolė*** @ 2013 02 26, 23:24)
Aš visada moku kreditine, gal kas nors bandė ir su kitokia kortele, pasidalins patirtim
Paypalo ten nėra, mokam kortele, tačiau pinigus rezervuoja ne pardavėjas, o pats aliexpress'as ir tik kai iš pirkėjo gauna patvirtinimą, kad prekė pasiekė tikslą, tada atkabina pinigus ir juos gauna pardavėjas. Šiaip ten ištisa tarnyba, gali sustabdyti visą procedūrą, nes jiems pasirodo įtartinas pardavėjas ir jie nori išsiaiškinti, ar jis ne sukčius. Žodžiu, kaip ir ebay, gali nutikti visko, bet man ten tikrai pakankamai saugu ir prekės ateina registruotu paštu, kas keisčiausia, nes siuntimas nekainuoja

Aciu visoms uz atsakymus 4u.gif
tai ir kreditine, ir debetine kortele galima moketi, teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2013 02 27, 09:47)
tai gal čia kaip aukcionas  g.gif arba neteisingai vertėjas išvertė arba suprantu,kad šitą galima įsidėt į krepšelį kaip papildomą prekę jei perki virš 20dol. g.gif

nea, neaukcijonas. Nelabai suprantu, kokiu tikslu cia jie tokias kaina pasidare doh.gif
As is kito parvaejo pirkau, naiviai tikedamasi, kad cia realu biggrin.gif , tai viena uzsakyma uzsalde ir gavau laiska nuo aliexpress, kad kita uzsakyma anuliuoja, nes neaiskus pardavejas.
O dabar ziuriu, dar sitie du atsirado, tokias pat nesamoningas kainas siulantys doh.gif Tai vat ir idomu, koki brieda cia jie daro g.gif

QUOTE(*Bitukas* @ 2013 02 27, 10:08)
o jiems nebandete rasyti?  4u.gif

bandziau, nulis reagavimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2013 02 27, 10:47)
sveikos merginos, gal galit idet nuoroda , arba pasakyt kur ieskot SD isparduotuves?

http://www.sportsdirect.com/
Gal apie tai kalbate...
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 02 27, 11:58)
Nepabrangina, bet iš šių tik karutį siunčia, prie kitų yra užrašas, kad "Lieferbar nur in Deutschland", žodžiu tik Vokietijos ribose siunčia 4u.gif

ech kaip gaila taip ilgai ieskojo tokio pastatomo stalo - smeliadezes smile.gif jau taip apsidziaugiau smile.gif teks tenkintis karuciu lotuliukas.gif

Gal kas uzmatet tokiu pastatomu zaidimu stalu - smeliadeziu g.gif
http://www.mytoys.de....02.03)/2188656
Papildyta:
QUOTE(laurita99as @ 2013 02 27, 11:46)
as au vakar bandziau su visa clasic, nepraejo schmoll.gif  ir siaip jau esu bandziusi kelis kartus  ir nieko schmoll.gif
parasykite kaip jums seksis 4u.gif

g.gif g.gif butinai pabandysiu biggrin.gif o pas juos buna kokiu koduku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 27 vasario 2013 - 10:39
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 27, 11:24)
nea, neaukcijonas. Nelabai suprantu, kokiu tikslu cia jie tokias kaina pasidare  doh.gif 
As is kito parvaejo pirkau, naiviai tikedamasi, kad cia realu  biggrin.gif , tai viena uzsakyma uzsalde ir gavau laiska nuo aliexpress, kad kita uzsakyma anuliuoja, nes neaiskus pardavejas.
O dabar ziuriu, dar sitie du atsirado, tokias pat nesamoningas kainas siulantys  doh.gif Tai vat ir idomu, koki brieda cia jie daro  g.gif
bandziau, nulis reagavimo  rolleyes.gif

Aš irgi buvau susigundžiusi vieną prekę įsigyti, tai gavau iš pardavėjo laišką, kad prekė išsiunte, o po ~pusvalandžio laišką iš alibaba.com , kad užsakymas užšaldomas, kol jie tikrins pardavėją.
Aš tik nesuprantu koks tikslas pardavėjams taip elgtis, juk jie negauna pinigų, kol pirkėjas nepatvirtina, kad užsakymą gavo.
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 27, 10:34)
ech kaip gaila  taip ilgai ieskojo tokio pastatomo stalo - smeliadezes  smile.gif  jau taip apsidziaugiau  smile.gif  teks tenkintis karuciu  lotuliukas.gif

Gal kas uzmatet tokiu pastatomu zaidimu  stalu - smeliadeziu  g.gif
http://www.mytoys.de....02.03)/2188656
Papildyta:

g.gif  g.gif  butinai pabandysiu  biggrin.gif


http://www.vezimukas...ccessories.html

http://www.vezimukas...ccessories.html
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 27, 10:24)
bandziau, nulis reagavimo  rolleyes.gif

Man tai cia panasiau i pirkeju rinkima. Na kaip ir pas mus, kad rodytu kuo daugiau zinuciu forumo dalyviai kartais raso bele ka biggrin.gif Paziurekit pas viena pardaveja kelis tukstancius jau rodo, o rimto atsiliepimo nei vieno. Daznai perkant is kinu ziuri i pardavejo "patirti". Net nepaziuri i konkrecius atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 27, 10:24)
nea, neaukcijonas. Nelabai suprantu, kokiu tikslu cia jie tokias kaina pasidare  doh.gif 
As is kito parvaejo pirkau, naiviai tikedamasi, kad cia realu  biggrin.gif , tai viena uzsakyma uzsalde ir gavau laiska nuo aliexpress, kad kita uzsakyma anuliuoja, nes neaiskus pardavejas.
O dabar ziuriu, dar sitie du atsirado, tokias pat nesamoningas kainas siulantys  doh.gif Tai vat ir idomu, koki brieda cia jie daro  g.gif
bandziau, nulis reagavimo  rolleyes.gif

O man stai ka atrase:
to all dear friends, you don't need worry about your orders, bcs has ali system guarantee,we will ship the goods asap, bcs very many orders here,maybe some one have to in queue, and the important is your money is safe,just remember you have the ali system guarantee.

about the stock, you can leave messages here pls,for example, size or color,pls,we haven't enought time to reply everyone, but we will do it well.

about the ship time,pls don't ask why hadn't ship the goods, we will ship it asap.thank you very much.


Bet sie abu, tai vienas man atrodo, nes ta pacia zinute gavau is abieju.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 27, 10:36)


Oho koks nuostabus dalykas bigsmile.gif Vasarai į balkoną būtų nuostabu.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 02 27, 10:40)
Oho koks nuostabus dalykas bigsmile.gif  Vasarai į balkoną būtų nuostabu.



As cia truputi apie tema ne i tema biggrin.gif

Man daznai buna, kad nematau zinuciu, siandien pasijungus vel matau
372 zinute, po to tik 401
Gal kas patars kame reikalas g.gif

Paskui po kiek laiko kazkada gal jos ir atsiranda, tik jau buni pamirsus kur ko nematei mirksiukas.gif
Taip zmogus ir gerus pirkinius praleidi doh.gif lotuliukas.gif
Ir ne tik sioje temoje, daug kur taip kartais zinutes isgaruoja g.gif

Paklausiau, parasiau zinute ir tarpas isgaraves atsirado
Tai ka kiekviena karta taip nerandant kazkurios dalies zinuciu, reik rasinet? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 27 vasario 2013 - 11:12
QUOTE(ziogellis @ 2013 02 26, 22:54)
gal kas zinote, ar amazone 20proc nuolaida drabuziams galiu naudoti antra karta tame paciame accounte ar reikia kurti nauja? ar gal vienai kortai vienas? aciu 4u.gif

man neleido iš mano accounto panaudoti koduko, kurį gavau iš kito amazon accounto. Tačiau leido mano kortele apmokėti iš to kito accounto 4u.gif Tad galite kurtis kitą accountą ir mokėti savo kortele. Man suveikė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 27, 11:36)

reiktu jas realiai paciupineti ,nes turejome is argos co uk pirke ,tai labai prasta plasmse buvo ,plona .Viena sezona atlaike su smeliuku lauke ax.gif
Atsakyti