Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

Gal kas renkate uzsakyma is Boots? Noreciau prisijungti su vitaminais, reikes persiuntineti.
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 02 26, 21:31)
Merginos ar yra dar laukiančių, kada suruoš siuntinukus iš Forever21? Pirkau penktadienį, bet statusas dar vis New...

Bet jie tiesiai i lt nesiuncia, taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bfv403: 26 vasario 2013 - 23:49
QUOTE(bfv403 @ 2013 02 26, 23:46)
Bet jie tiesiai i lt nesiuncia, taip?

ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 02 26, 20:53)
Aš laukiu. Pirkau sekmadienį.

thumbup.gif pajudėjo. Gaila, kad ne su visom prekėm unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2013 02 26, 23:35)
Kadangi siandien sekmingai susikooperuoti nepavyko, rytoj vakare (apie 19 val) uzsakinesiu pati. Jei kazkam patogu, prasom prisijungti. Siuntima dalinsiu is merginu skaiciaus. Siusiu tiesiai i Lietuva. Sportsdirect Garliava  smile.gif
Su krepsiukais prasom i el pasta gyvenimeli@gmail.com

Mamytes jugiames. Nes baigiasi menuo ir drabuziams 10% nuolaida. Ar gerai suprantu?
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 02 27, 01:54)
thumbup.gif  pajudėjo. Gaila, kad ne su visom prekėm  unsure.gif

o kur jus matot, kad ne su visom prekem? nes as tai matau tik kad pajudejo, jokiu laisku apie neidetas prekes negavau, tai gal reiskia, kad viskas ir bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 26, 22:20)
Teks bandyti  biggrin.gif


Pabandysiu tikrai 4u.gif Čia aš apie nextą biggrin.gif

QUOTE(murashke @ 2013 02 26, 22:25)
niekas netrukdo susikurti nauja accounta su nauju el. pastu smile.gif ant vyro pvz. biggrin.gif  4u.gif


Aš ir vyrui prikūriau, ir mamai, ir uošviams lotuliukas.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2013 02 26, 22:27)
bet atejo viskas ir dar netgi 4 ne mano prekes  ir gan nepigios biggrin.gif  kaip man jas grazinti ?  g.gif


Man kartą ASDA irgi atsiuntė net keliolika ne mano rūbų papildomai, bet aš tai negrąžinau blush2.gif blush2.gif blush2.gif Išdovanojau blush2.gif Jei jau tokie žiopli dirba, tai tegul ir ieško galų cool.gif

Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 26, 22:45)
bandykite rasyti jiems. galima issiusti, jei apmokes siuntima smile.gif  4u.gif
yra 40 proc. nuolaidos kodas, 50 baigesi smile.gif  4u.gif
negausite smile.gif naudokite ta pati, kuris yra pirmoje temos zinuteje smile.gif  4u.gif nuolaida duos, jei pirksite daugiau nei uz 30 eur.

o tbs 40 proc galioja clearance ? blush2.gif
Atsakyti
Priminkit, kas pristato Crocs siuntinius? DPD? Nes sekimo nuoroda TNTpost ir joje nesimato kurioj vietoj yra, tik kad išsiųsta blush2.gif Labai laukiu siuntinio, nes jis vyro vardu, o jis išvyksta iki savaitgalio į komandiruotę, o pekių jau norisi smile.gif Siuntinys išsiųstas 22d, tai galvoju gal jau jis Lietuvoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 02 27, 08:15)
Priminkit, kas pristato Crocs siuntinius? DPD? Nes sekimo nuoroda TNTpost ir joje nesimato kurioj vietoj yra, tik kad išsiųsta  blush2.gif Labai laukiu siuntinio, nes jis vyro vardu, o jis išvyksta iki savaitgalio į komandiruotę, o pekių jau norisi smile.gif Siuntinys išsiųstas 22d, tai galvoju gal jau jis Lietuvoje g.gif

ten nuorodoje pasirinkite sali LT ir ismes tokia lentele. as irgi laukiu, tik vakar suradau, kaip galima paziureti doh.gif siaip man DPD pristatinejo.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 02 27, 09:15)
Priminkit, kas pristato Crocs siuntinius? DPD? Nes sekimo nuoroda TNTpost ir joje nesimato kurioj vietoj yra, tik kad išsiųsta  blush2.gif Labai laukiu siuntinio, nes jis vyro vardu, o jis išvyksta iki savaitgalio į komandiruotę, o pekių jau norisi smile.gif Siuntinys išsiųstas 22d, tai galvoju gal jau jis Lietuvoje g.gif

jei 22d išsiųsta , tai realiausia gauti penktadienį 4u.gif
nepatinka man ta TNT nuorodą biggrin.gif vis pardel at depot rodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 02 27, 08:29)
ten nuorodoje pasirinkite  sali LT ir ismes tokia lentele. as irgi laukiu, tik vakar suradau, kaip galima paziureti  doh.gif siaip man DPD pristatinejo.

pasirenku lietuva, bet man raso, kad nuo 2d yra išsiųsta ir viskas...man labiau patinka norisi žinoti, kokioj tiksliai vietoj blush2.gif
Atsakyti