Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(murashke @ 2013 02 27, 00:25)
niekas netrukdo susikurti nauja accounta su nauju el. pastu smile.gif ant vyro pvz. biggrin.gif  4u.gif

bigsmile.gif ir gausiu koduka su -10 ?
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 02 26, 22:27)
kaip man jas grazinti ?  g.gif

bandykite rasyti jiems. galima issiusti, jei apmokes siuntima smile.gif 4u.gif

QUOTE(*Bitukas* @ 2013 02 26, 22:39)
va va apie tai ir sneku, galvojau gal 2 perki 2 nemokamai, kiti vel 2 ir kiti nemokamai, o nebera koduku kur duoda 50 proc?  g.gif

yra 40 proc. nuolaidos kodas, 50 baigesi smile.gif 4u.gif

QUOTE(bbiitute @ 2013 02 26, 22:39)
bigsmile.gif  ir gausiu koduka su -10 ?

negausite smile.gif naudokite ta pati, kuris yra pirmoje temos zinuteje smile.gif 4u.gif nuolaida duos, jei pirksite daugiau nei uz 30 eur.
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 26, 23:45)
bandykite rasyti jiems. galima issiusti, jei apmokes siuntima smile.gif  4u.gif



nu va idomu ar jie apmokes siuntima g.gif
reiks bandyt parasyt.. ax.gif

kai maisa atidariau issigandau kad ne mano uzsakyma atveze. biggrin.gif nes buvo keturi maisai ir atidarius pirma rankos pradejo derbet biggrin.gif kazkokie vyriski rubai doh.gif bet tarp ju buvo keturios mano prekes . o likusiuose maisuose viskas ok. biggrin.gif

ryt turetu atkeliauti antrasis uzsakymas... paziuresiu ar ten ner kokiu ne tu prekiu ir tada jau rasysiu jiem g.gif ax.gif
Atsakyti
gal kas zinote, ar amazone 20proc nuolaida drabuziams galiu naudoti antra karta tame paciame accounte ar reikia kurti nauja? ar gal vienai kortai vienas? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 02 26, 22:24)
Čia tesco rūbai? Kurią dieną darėt užsakymą?
Laukiu ir aš savo pirmosios siuntos iš ten. Kažin kurjeris paskambina prieš atvykstant?  g.gif


taip, tesco rubai. Uzsakinejau berods antradieni g.gif Veze dpd, bet pries atvezant nepaskambino - gerai,kad namie jau buvau.
viskas i maisa sumesta netvarkingai, o ir pats maisas apiplsyses - nors svarbiausiai,kad nieko netruko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 02 26, 20:58)
Galiu duot paragaut kokia 10 - negaila wink.gif, jei tik atvažiuosit pasiimt smile.gif




As keliems vaikams taip esu davus ragaut
Tai ivairiai, vieniems patinka, kitiems ne

O dideli kieki nusipirkus, gaila bus ismest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2013 02 26, 23:24)
Man regis supratau kodėl pigiau. Yra nustatytas minimalus limitas už kokią suma privalai pirkti, taip sakant prekybai  doh.gif

Ne visada, priklauso nuo pardavėjo. Kartais būna nustatytas minimalus prekių skaičius (min. order pcs.). Kievieną kartą išsirinkus prekę reikia skaityti aprašymą ir sąlygas. Esu ne kartą ten pirkus, man tinka ir patinka 4u.gif
Dar viena nebrangi parduotuvė http://www.buyincoins.com/ , dažnia būna nuolaidos kodai nuo 5% iki 10%
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2013 02 26, 22:24)
Man regis supratau kodėl pigiau. Yra nustatytas minimalus limitas už kokią suma privalai pirkti, taip sakant prekybai  doh.gif


Pakanka ir tų pardavėjų bei prekių, kuriems jokių limitų nereikia - perki nors ir vieną prekę, nors ir už dolerį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Voxi @ 2013 02 25, 02:44)
Pirmadienį (antrad.vėliausiai) perku SD tiesiogiai į LT. Priimsiu 3 mamytes su nedideliais krepšeliais, kad pasidalinti 9,99 sv. siuntimą (po 2.50 sv.). Vilnius (Žemieji Paneriai - Žirmūnai).
Nuorodas siųskite voxi@inbox.lt

Trūksta dar vienos mamytės Vilniuje, junkitės 4u.gif
Atsakyti
Temos neskaičiau blush2.gif , atleiskit jei kartosiuosi, bet gal žinot iš kur parsisiųsti moteriškų sportinių kostiumų Chanel arba YSL?
Ačiū labai 4u.gif .
Atsakyti
Kvieciu jungtis prie sportdirect.com uzsakymo Kaunas-Jonava aareida@gmail.com
Atsakyti
gal kam pravers smile.gif
20 proc. nuolaida Amazon make-up skyreliui smile.gif
kodas: JXZMNUPD
skyrelis: http://www.amazon.co...;node=118423031
Pardavejas turi buti pats amazon wink.gif 4u.gif

kokie pigus elizabeth arden tusai ir dar 20 proc. nuolaida bigsmile.gif

http://www.amazon.co...e...4804&sr=1-6

http://www.amazon.co...o...804&sr=1-16
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 26 vasario 2013 - 23:47