Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(irisas @ 2013 02 26, 19:04)
Mergaitės, per kiek laiko paruošia ir išsiunčia užsakymą Mothercare? Jau ilgokai kabo ir vis dar processing  g.gif

siaip paskutini uzsakyma gana greitai apdorojo. bet man leido nemokamai pasirinkti next day delivery, tai tas irgi turejo itakos biggrin.gif 4u.gif
jei nuo 02 22, tai siaip ilgokai jau...
Atsakyti
QUOTE(EDITA* @ 2013 02 26, 14:45)
Ir as vakar pirkau is next.uk su lietuviska korta, anglisku adresu uzsiregistravus. Praejo... 4u.gif


QUOTE(Lelijėlė @ 2013 02 26, 14:50)
mano virtuonas praejo irgi  mirksiukas.gif


Nu netikiu nors tu ką lotuliukas.gif blush2.gif

QUOTE(Vovieryte @ 2013 02 26, 17:41)
Sveikos, noriu uzssakyt is ASDA gal zinot ar dydziai ten atitinka ? Pamazinti padidinti?


Man pasirodė lyg padidinti ax.gif Tiek vaikiški, tiek moteriški rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 02 26, 22:24)
tai ne dhl?
O kaip atsiimti? tai aisku diena neras.. vis nepasimokau is karto rasyti darbo adresa.. nes paskambinus nukreipiu i diedo darba, nes salia...

kokiais varpais jiems skambinti?

dekui

O koks miestas? Jei vilniuj tai turbut rodunios kelias 9 bustine. Pasto puslapyje paziurekit.
Ta tracking numeri galite ivesti ir post.lt puslapyje, paziureti ka raso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilvuziukas: 26 vasario 2013 - 22:00
QUOTE(EDITA* @ 2013 02 26, 16:45)
Ir as vakar pirkau is next.uk su lietuviska korta, anglisku adresu uzsiregistravus. Praejo... 4u.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif geras



Rytoj planuoju pirkti Mytoys.de pirma koduka jau isnaudojus blush2.gif gal atsiras norinciu jungtis kad pasidalinti siuntima 4u.gif
Miestas Alytus , kam tinka persiusiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(me2za @ 2013 02 26, 23:47)
Nu netikiu nors tu ką  lotuliukas.gif  blush2.gif



Teks bandyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 26 vasario 2013 - 22:20
QUOTE(Darmin @ 2013 02 26, 22:17)
Mergaites, kas prie manes TESCO jungesi - siandien gavau  4u.gif
jei kuri i az laiskelio negavot - prasom man i az belstis  4u.gif

Čia tesco rūbai? Kurią dieną darėt užsakymą?
Laukiu ir aš savo pirmosios siuntos iš ten. Kažin kurjeris paskambina prieš atvykstant? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 02 26, 20:17)
Cia truputi ne i tema apie aliexpress.com norejau paklausti, ten pirkimo salygos kaip ebay, mokejimas taip pat kaip per ebay? Nes as uzsiregistravau, manes neprase kol kas jokiu paypal duomenu. Ir dar idomu, kodel ten pigiau nei ebay prekytes  ax.gif


Man regis supratau kodėl pigiau. Yra nustatytas minimalus limitas už kokią suma privalai pirkti, taip sakant prekybai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 02 26, 11:36)
Čia perkant tinka tik kreditinė kortelė? Ar ir debetinė?


Aš visada moku kreditine, gal kas nors bandė ir su kitokia kortele, pasidalins patirtim

QUOTE(sbo @ 2013 02 26, 19:17)
Cia truputi ne i tema apie aliexpress.com norejau paklausti, ten pirkimo salygos kaip ebay, mokejimas taip pat kaip per ebay? Nes as uzsiregistravau, manes neprase kol kas jokiu paypal duomenu. Ir dar idomu, kodel ten pigiau nei ebay prekytes  ax.gif


Paypalo ten nėra, mokam kortele, tačiau pinigus rezervuoja ne pardavėjas, o pats aliexpress'as ir tik kai iš pirkėjo gauna patvirtinimą, kad prekė pasiekė tikslą, tada atkabina pinigus ir juos gauna pardavėjas. Šiaip ten ištisa tarnyba, gali sustabdyti visą procedūrą, nes jiems pasirodo įtartinas pardavėjas ir jie nori išsiaiškinti, ar jis ne sukčius. Žodžiu, kaip ir ebay, gali nutikti visko, bet man ten tikrai pakankamai saugu ir prekės ateina registruotu paštu, kas keisčiausia, nes siuntimas nekainuoja
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 26, 22:20)
Rytoj planuoju pirkti Mytoys.de pirma koduka jau isnaudojus  blush2.gif

niekas netrukdo susikurti nauja accounta su nauju el. pastu smile.gif ant vyro pvz. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 26 vasario 2013 - 22:26
QUOTE(Selga @ 2013 02 26, 23:24)
Čia tesco rūbai? Kurią dieną darėt užsakymą?
Laukiu ir aš savo pirmosios siuntos iš ten. Kažin kurjeris paskambina prieš atvykstant?  g.gif


as siandien gavau 4u.gif man visada paskambina ax.gif

beja.. padariau TESCO rubu uzsakyma. gavau laisk akad kaikurios prekes atsauktos. bet atejo viskas ir dar netgi 4 ne mano prekes ir gan nepigios biggrin.gif kaip man jas grazinti ? g.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarele123: 26 vasario 2013 - 22:31
Kadangi siandien sekmingai susikooperuoti nepavyko, rytoj vakare (apie 19 val) uzsakinesiu pati. Jei kazkam patogu, prasom prisijungti. Siuntima dalinsiu is merginu skaiciaus. Siusiu tiesiai i Lietuva. Sportsdirect Garliava smile.gif
Su krepsiukais prasom i el pasta gyvenimeli@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo racke: 26 vasario 2013 - 22:37
QUOTE(egliukas28 @ 2013 02 26, 18:20)
aha, as irgi nusivyliau, nes neliko tu prekyciu kur norejau  verysad.gif
du perki, du nemokamai-as kaip suprantu, gali pirkt kad ir 6, bet is ju tik dvi bus nemokamos  4u.gif

va va apie tai ir sneku, galvojau gal 2 perki 2 nemokamai, kiti vel 2 ir kiti nemokamai, o nebera koduku kur duoda 50 proc? g.gif
Atsakyti