Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

Primenu, kad siandien vakare apie 22-23 val uzsakinesiu SD eurais. Dalinsiu ant zmoniu skaiciaus. Vilnius.
Atsakyti
RYT DARAU UŽSAKYMĄ mirksiukas.gif
Krepšiukų lauksiu kitasmailas2@gmail.com
Dalinsiu ant žmonių skaičiaus.
Pasvalys, Panevėžys į kitus siunčiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 26 vasario 2013 - 19:57
QUOTE(Lelijėlė @ 2013 02 26, 20:38)
dhl.de
man jie tiesiai nuoroda su numberiu ir idedavo  g.gif

Man nedasuto paspaust lotuliukas.gif O pati bandziau per dhl.co.uk

Tik idomu, kodel raso, kad nepavyko iteikti, kai man neskambino g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 26 vasario 2013 - 20:26
Merginos ar yra dar laukiančių, kada suruoš siuntinukus iš Forever21? Pirkau penktadienį, bet statusas dar vis New...
Atsakyti
RYT TVIRTINU UŽSAKYMĄ IŠ www.sportsdirect.com mirksiukas.gif
Krepšiukų lauksiu iki rytojaus 10val kitasmailas2@gmail.com
Dalinsiu ant žmonių skaičiaus.
Pasvalys, Panevėžys į kitus siunčiu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 02 26, 21:24)
Man nedasuto paspaust lotuliukas.gif O pati bandziau per dhl.co.uk

Tik idomu, kodel raso, kad nepavyko iteikti, kai man neskambino g.gif

Cia apie mexx kalba eina? Tai pristato pasto kurjeriai, o jie dazniausiai neskambina.
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 02 26, 19:29)
Sakykit, o tos kapsules gal tokios kaip Mollers, turiu omeny skoni  blush2.gif  http://www.vaistine..../...4&ID=343454 , mes turim skystus eye q, bet mano vaikai nelabai nori gerti..  doh.gif


Šitas mano vaikai žiauriai mėgsta, įdomu būtų kaip tokie eye q g.gif kaupiuosi užsakyti kaip tik - ir didelis kiekis mažiau kainuoja, bet jei neskanu bus, tai kas iš to pigumo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 02 26, 20:31)
Merginos ar yra dar laukiančių, kada suruoš siuntinukus iš Forever21? Pirkau penktadienį, bet statusas dar vis New...

Aš laukiu. Pirkau sekmadienį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 26 vasario 2013 - 20:54
QUOTE(sbo @ 2013 02 26, 20:17)
Cia truputi ne i tema apie aliexpress.com norejau paklausti, ten pirkimo salygos kaip ebay, mokejimas taip pat kaip per ebay? Nes as uzsiregistravau, manes neprase kol kas jokiu paypal duomenu. Ir dar idomu, kodel ten pigiau nei ebay prekytes  ax.gif


Padariau kontrolinį pirkimą, jokio Paypal nėra, nežinau kaip vertinti, ar tai didelis minusas g.gif Laukiu prekės gavimo, gal iki susiformuos mano nuomuonė. Iki šiol naudojausi ebay.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2013 02 26, 20:53)
Šitas mano vaikai žiauriai mėgsta, įdomu būtų kaip tokie eye q  g.gif kaupiuosi užsakyti kaip tik - ir didelis kiekis mažiau kainuoja, bet jei neskanu bus, tai kas iš to pigumo  doh.gif


Galiu duot paragaut kokia 10 - negaila wink.gif, jei tik atvažiuosit pasiimt smile.gif
Atsakyti
Mergaites, kas prie manes TESCO jungesi - siandien gavau 4u.gif
jei kuri i az laiskelio negavot - prasom man i az belstis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 02 26, 21:31)
Cia apie mexx kalba eina? Tai pristato pasto kurjeriai, o jie dazniausiai neskambina.

tai ne dhl?
O kaip atsiimti? tai aisku diena neras.. vis nepasimokau is karto rasyti darbo adresa.. nes paskambinus nukreipiu i diedo darba, nes salia...

kokiais varpais jiems skambinti?

dekui
Atsakyti