Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(magute @ 2013 02 26, 16:07)
todel kad gal skirtingai siuncia. vienam siuntinukui viena suma, kitam siuntinukui kita. praktiskai visada pagal siuntinius rezervuoja ir paskui nuskaito.

aha, paziurejau, du atskiri siuntinukai padaryti smile.gif Nu idomiai kaip smile.gif

Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 26, 16:10)
aha, paziurejau, du atskiri siuntinukai padaryti smile.gif Nu idomiai kaip smile.gif

pirkom 5 poras batų, tai padarė 4 siuntinius doh.gif Gausis už didesnį svorį iš UK į LT mokėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 02 26, 14:31)
Gal vienetams ir pasiseka smile.gif esu bandžiusi pirkt giminių adresu, nepraėjo, pradžioje lyg rezervavo, po keleto minučių grąžino pinigus. Šiaip, mano kortelė kol kas lyg daug kur praeina, kai tuo tarpu daugumos ne.

Nežinau ar LT kortas priima, nes as pirkau su angliska, ir tai jei adresas nesutampa su korteles iregistravimo, nepriima korteles. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 26, 16:18)
pirkom 5 poras batų, tai padarė 4 siuntinius doh.gif Gausis už didesnį svorį iš UK į LT mokėti doh.gif

as tai tiesiai i Lt siunciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 26, 17:18)
pirkom 5 poras batų, tai padarė 4 siuntinius doh.gif Gausis už didesnį svorį iš UK į LT mokėti doh.gif


Kad mums i lt atsiunte irgi dviem siuntiniais dvi poras, bet jos buvo tik i maiselius supakuotos savo originaliose batu dezutese... 4u.gif jauciu maziau sveria, nei visos dar i viena deze sumestos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 26, 16:31)
as tai tiesiai i Lt siunciu smile.gif


o kokio suma Jums gavosi uz siuntima? 4u.gif
as per PA uzsisakiau... man amazon'as padalino i dvi dalis siunta ir siuntimas uk nemokamas... ziuresiu kiek PA paskaiciuos siuntima i LT
veliau paskaiciuosiu kiek butu gavesi jeigu siustu tiesiai...
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 02 26, 16:52)
o kokio suma Jums gavosi uz siuntima?  4u.gif
as per PA uzsisakiau... man amazon'as padalino i dvi dalis siunta ir siuntimas uk nemokamas... ziuresiu kiek PA paskaiciuos siuntima i LT
veliau paskaiciuosiu kiek butu gavesi jeigu siustu tiesiai...


man uz 3 daiktus, paskaiciavo truputi virs 6 svaru uz siuntima i Lt. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 26, 08:35)
Pirksiu boots.com su 10 proc. nuolaida. Galite jungtis wink.gif
Dar vis galioja 3 už 2 akcija megstamiems equazen eye q zuvu taukams  ax.gif 
Tukis, SEB bankas.
el. p. mano nikas gmail.com

Imciau viena pakuote Eye-q su 360 kapsuliu, junkimes merginos!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 02 26, 16:52)
o kokio suma Jums gavosi uz siuntima?  4u.gif
as per PA uzsisakiau... man amazon'as padalino i dvi dalis siunta ir siuntimas uk nemokamas... ziuresiu kiek PA paskaiciuos siuntima i LT
veliau paskaiciuosiu kiek butu gavesi jeigu siustu tiesiai...



QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 26, 16:55)
man uz 3 daiktus, paskaiciavo truputi virs 6 svaru uz  siuntima i Lt.  rolleyes.gif


realiai is amazon.co.uk tiesiai i LTU = 5,69 svaro + 0.59 sv/kg....
na, reikia skaiciuoti... mano siunta gavosi apie 11 svaro preliminariai... ziuresiu ka PA paskaiciuos
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 26, 16:55)
man uz 3 daiktus, paskaiciavo truputi virs 6 svaru uz  siuntima i Lt.  rolleyes.gif

matyt, kažką lengvo siuntėt (iki 1 kg), nes pas juos fiksuotas mokestis gal 5,69 sv, o plius dar moki už svorį po 0,56 sv/kg. Bet tai per Tukį siunčiant tik 1,5 sv/kg moki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 02 26, 17:13)
realiai is amazon.co.uk tiesiai i LTU = 5,69 svaro + 0.59 sv/kg....
na, reikia skaiciuoti... mano siunta gavosi apie 11 svaro preliminariai... ziuresiu ka PA paskaiciuos



QUOTE(Audry @ 2013 02 26, 17:18)
matyt, kažką lengvo siuntėt (iki 1 kg), nes pas juos fiksuotas mokestis gal 5,69 sv, o plius dar moki už svorį po 0,56 sv/kg. Bet tai per Tukį siunčiant tik 1,5 sv/kg moki 4u.gif

Siunciuos 3 kraujospudzio matuoklius rolleyes.gif
Atsakyti
laba,
gal kam buvo tokia situacija su h&m , jog padarius uzsakyma ismete uzrasa "Your order could not be processed at the moment - please try again" ? g.gif nesuprantu, kas blogai, pinigus tai nuo korteles rezervuojasi, bet prie order history nieko nera, ir cofirmation laisko i el pasta neatsiuncia g.gif jau du kartus meginau, daugiau bijau biggrin.gif
Atsakyti