Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(Lelijėlė @ 2013 02 26, 14:50)
mano virtuonas praejo irgi  mirksiukas.gif


na tai jums pasiseke thumbup.gif

specialiai dabar pabandziau su Visa kreditine, nepraejo schmoll.gif
o kokio banko pas jus kortele g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 02 26, 15:21)
na tai jums pasiseke  thumbup.gif

specialiai dabar pabandziau su Visa kreditine, nepraejo schmoll.gif
o kokio banko pas jus kortele g.gif


jei Virtuon... tai SEB turetu buti g.gif
Atsakyti
Benarsydama, uztikau parduotuve plaukams, nemokamas siuntimas i Lietuva http://www.ukhairdre...store/index.asp
Atsakyti
Gal kas mintinai pamena: asda maistas ar tesco pigiau pristatymas?
asda kiek pamenu pigiausiai 3 GBP (neskaitant 2GBP mokesčio tukiui), o tesco?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 02 26, 15:34)
nesuprantu kodėl man tokiu aukštu kursu nuskaitė g.gif  doh.gif o kas keisčiausia, rašo tik litais nuskaitytą sumą, EUR vertės nesimato..Šiaip visad būdavo kursas nurodytas, o dabar išsiskaičiavau pati pagal užsakymo vertę

kursas atsiranda kai pinigai yra rezervuoti, o ne pakabinti. Kai jau parduotuve patvirtina uzsakyma ir atsiranda irasas "atideta iki". Tada ir kursa nurodo ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kuriai atlikęs Bio balzam (batų tepalas garsusis)? ax.gif O gal kas užsakinės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 02 26, 14:34)
nesuprantu kodėl man tokiu aukštu kursu nuskaitė g.gif  doh.gif o kas keisčiausia, rašo tik litais nuskaitytą sumą, EUR vertės nesimato..Šiaip visad būdavo kursas nurodytas, o dabar išsiskaičiavau pati pagal užsakymo vertę

ar tikrai nuskaite? gal tik rezervavo? man buna nuo 3,462 iki 3,47
siaip jei nuskaite, tai kazkur pas save banke paspaudziu ir matau koks kursas
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2013 02 26, 15:31)
Benarsydama, uztikau parduotuve plaukams, nemokamas siuntimas i Lietuva http://www.ukhairdre...store/index.asp

esu siuntusi is cia smile.gif Truputi ilgokai ejo siuntinukas, tai pabendravau per facebooka su jais. rolleyes.gif Zadejo, kad jei iki tam tikros dienos negausiu, grazins pinigus. Bet siuntinuka gavau, viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 26, 08:35)
Pirksiu boots.com su 10 proc. nuolaida. Galite jungtis wink.gif
Dar vis galioja 3 už 2 akcija megstamiems equazen eye q zuvu taukams  ax.gif 
Tukis, SEB bankas.
el. p. mano nikas gmail.com
galima biggrin.gif  4u.gif tik aiskumo delei, kieno clearance? ax.gif

ar galit koduka parasyti tbs kur duoda nuolaida? Ji galioja ir is clearance taip? iki kada galios kodukas, as negavau :/
Atsakyti
QUOTE(*Bitukas* @ 2013 02 26, 16:01)
ar galit koduka parasyti tbs kur duoda nuolaida? Ji galioja ir is clearance taip? iki kada galios kodukas, as negavau :/

kodukas "spring"-jis yra parašytas TBS puslapyje, kaip suprantu galios iki kovo 10 dienos.
Atsakyti
Kazin kaip suprast, kodel perkank amazon.co.uk, 3 vienodus daiktus, rezervavo dvi skirtingas sumas ? g.gif (bendra suma tai tokia, kokia turi but, bet vat ja isskaide i du rezervus) g.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 26, 16:06)
Kazin kaip suprast, kodel perkank amazon.co.uk, 3 vienodus daiktus, rezervavo dvi skirtingas sumas ?  g.gif  (bendra suma tai tokia, kokia turi but, bet vat ja isskaide i du rezervus)  g.gif

todel kad gal skirtingai siuncia. vienam siuntinukui viena suma, kitam siuntinukui kita. praktiskai visada pagal siuntinius rezervuoja ir paskui nuskaito.
Atsakyti