Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

AS KALBEJAU SU VIENA perkancia next.uk, tai perka LT korta ir jai praeina. Kiek tiesos, nezinau, bet ji daug perka sale prekiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 02 26, 15:24)
AS KALBEJAU SU VIENA perkancia next.uk, tai perka LT korta ir jai praeina. Kiek tiesos, nezinau, bet ji daug perka sale prekiu  ax.gif

Gal vienetams ir pasiseka smile.gif esu bandžiusi pirkt giminių adresu, nepraėjo, pradžioje lyg rezervavo, po keleto minučių grąžino pinigus. Šiaip, mano kortelė kol kas lyg daug kur praeina, kai tuo tarpu daugumos ne.
Atsakyti
nesuprantu kodėl man tokiu aukštu kursu nuskaitė g.gif doh.gif o kas keisčiausia, rašo tik litais nuskaitytą sumą, EUR vertės nesimato..Šiaip visad būdavo kursas nurodytas, o dabar išsiskaičiavau pati pagal užsakymo vertę
Atsakyti
sakykit, kas yra javaryje.de MwSt? kazkoks mokestis prisidejo doh.gif gal yra kokiu nuolaidu kodu javari?
Atsakyti
mergaites, gal kas Kaune pirks mytoys ?? prisijungciau blush2.gif Esu jau pirkusi, tai neturiu nuolaidu jau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 02 26, 14:24)
AS KALBEJAU SU VIENA perkancia next.uk, tai perka LT korta ir jai praeina. Kiek tiesos, nezinau, bet ji daug perka sale prekiu  ax.gif

Ir as vakar pirkau is next.uk su lietuviska korta, anglisku adresu uzsiregistravus. Praejo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 02 26, 14:34)
nesuprantu kodėl man tokiu aukštu kursu nuskaitė g.gif  doh.gif o kas keisčiausia, rašo tik litais nuskaitytą sumą, EUR vertės nesimato..Šiaip visad būdavo kursas nurodytas, o dabar išsiskaičiavau pati pagal užsakymo vertę

gal Paypal priskyret nauja kortele ir nenustatet, kad skaiciuotu banko,o ne Paypal kursu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 26 vasario 2013 - 14:46
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 02 26, 14:24)
AS KALBEJAU SU VIENA perkancia next.uk, tai perka LT korta ir jai praeina. Kiek tiesos, nezinau, bet ji daug perka sale prekiu  ax.gif


mano virtuonas praejo irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelijėlė @ 2013 02 26, 14:50)
mano virtuonas praejo irgi  mirksiukas.gif



ne directe, o next sale? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 02 26, 14:46)
gal Paypal priskyret nauja kortele ir nenustatet, kad skaiciuotu banko,o ne Paypal kursu 4u.gif

g.gif lyg keičiau nustatymus..jau ne pirmą kartą pirkau..visad lyg normalus atrodė kursas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 26 vasario 2013 - 15:00
TBS reikia pirkti UK adresu ?
gal kas is Vilniaus renkat ?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 26, 15:56)
ne directe, o next sale?  bigsmile.gif

Ir man smalsu bigsmile.gif nes kiek žinau anksčiau tai LT kortų nepriėmė g.gif
Atsakyti