Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(pilvuziukas @ 2013 02 26, 13:27)
rinkinius dekit is outlet skilties, paprastiems negalioja

ACIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(NNata @ 2013 02 26, 13:34)
Jus cia apie NEXT ar Nextdirect? As visada galvojau kad NEXT nepriima lietuvisku korteliu g.gif . O ir is sale NEXT perkant galima atsiskaityt lietuviska korta? unsure.gif

GALIMA, tik giminiu adresu.
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2013 02 26, 13:34)
aš pabandžiau įsidėti 4 rinkinius kur po 15 svarų-už visus 30 svarų paskaičiavo, tai rinkinio kaina 7,5 svaro išeina, na merginos, kuri organizuosit užsakymą aaa?

o kažin dar galioja ta nuolaida 10 imi-gauni 50 proc nuolaidą?


body shope galima tik viena koda ivesti, taip kad negalioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2013 02 26, 12:34)
aš pabandžiau įsidėti 4 rinkinius kur po 15 svarų-už visus 30 svarų paskaičiavo, tai rinkinio kaina 7,5 svaro išeina, na merginos, kuri organizuosit užsakymą aaa?

o kažin dar galioja ta nuolaida 10 imi-gauni 50 proc nuolaidą?

As galvoju sau du rinkinius pasiimti, tai galeciau dar du kazkam paimti 4u.gif Kaunas, Panevezys. I AZ
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 02 26, 12:43)
ACIU  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:

GALIMA, tik giminiu adresu.


Cia kaip ir HM negalima komerciniais adresais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2013 02 26, 12:25)
Nebutinai vienodus, minusuoja dvi pigiausias prekes mirksiukas.gif

Pirksiu TBS didziuosius dovanu rinkinius po 15sv, gal kas nori jungtis. Pirksiu per PA 4u.gif

man žinokit minusuoja didžiausias prekes,tai nežinau ar sistema kvailioja,kažin leistų pirkti g.gif pati neturiu kortos,tad norėčiau prisijungti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2013 02 26, 12:45)
As galvoju sau du rinkinius pasiimti, tai galeciau dar du kazkam paimti 4u.gif  Kaunas, Panevezys. I AZ

Jau neberasykit, uzvertet cia mane rinkinukais lotuliukas.gif
Atsakyti
Na as dejau 4 didelius, tai tikrai gavosi po 7,50 sv, o dejau tuos po 7 sv, tai neminusavo taip, kad butu 2 perki, du nemokamai. Kitaip paskirste ax.gif

kaip supratau, krepsy 2 perki, du nemokai, o jei daugiau, tai jau nebus to principo, kad 2 perkama, o 2 nemokamai, tik 4 daiktai taip. Taigi apsimoka tik tiems rinkiniams, daugiau ne, nes uz mazesnius daiktus bus siuntimo mokestis tada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustina2000: 26 vasario 2013 - 13:09
paskaičiavau pas mane krepšiuko suma su nulaidinėm kainom 50svarų,galutinė mokėt 18sv.+ dar aišku siuntimas,užtenka įsidėt 3rinkinius ir pigiausiaą prekę kokią randat ir duoda nuolaidą 2 brangiausioms prekėms smile.gif
Atsakyti
Darysiu viena uzsakyma is TBS Vilniuje. Nepersiuntinesiu.
Galite prisijungti su rinkiniais smile.gif
Tukis, tik SEB bankas (pinigai is anksto, is kt. banko +1,40 Lt).
el. p. mano nikas gmail.com
tik nesiulykite naudotis PA paslaugomis ir pan. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
man idejus 3 brangius rinkinius, viena pigu, minusavo brangu ir pigu.
Atsakyti
klausimas del everything5pounds. vakar dariau uzsakyma ir siandien vis dar kabo uzrasas "25/02/2013 pending". pinigai rezervuoti. tai cia normaliai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hela77: 26 vasario 2013 - 13:22
meraites gal galit pagelbet? kaisp su sita parduotuve tanforless.com ar be tarpininkiu iseina apsipirkti
Atsakyti