Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(Jolė*** @ 2013 02 26, 11:56)
Čia pabandykit pažiūrinėti, kažko spalvoto ir vaikiško lyg ir yra, gal ką atrasit  http://www.aliexpres...h...=0&manual=y biggrin.gif 
http://www.tinydeal.com
http://www.buyincoins.com/  ir dar nemažai kitų, tame tarpe ir jau nurodytas http://www.aliexpress.com/, kuris man gal labiausiai šiuo metu tinka ir patinka smile.gif

Čia perkant tinka tik kreditinė kortelė? Ar ir debetinė?
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2013 02 26, 10:40)
Sveikos,

gal kas TBS pirktų prisijungčiau,turiu 16sv. krepšiuką  4u.gif

merginos, per kur perkat iš TBS ax.gif aš taip pat prisijungčiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(deltadu @ 2013 02 26, 11:08)
Nesuprantu to TBS. Turi imti 4 vienodus daiktus už 60 sv., tada 30 minusuos?
Pasakykite, kas naudojate sviestus kūnui.. Jie ir yra sviestinio pagrindo, tokie blizgūs, neįsigeriantys? Turėjau taukmedžio sviestą rankoms, tai išmečiau, nes jis visai neįsigeria.. Tai bijau su šiuo užsišokt.. ax.gif


aš naudoju sviestus, man jie super, jokio riebumo jausmo nepalieka, oda tikrai neblizga, bet tikrai gerai sudrėkina, turiu mėlynių ir tą dvigubą makadamijų smile.gif taip pat anksčiau naudojau sveistmedžio svietsą iš TBS-super 4u.gif

dar mačiau su "spring" koduku taiko tokią nuolaidą-du perki-du nemokamai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 26 vasario 2013 - 11:59
Merginos ar yra koks papildomas mytoys kodukas blush2.gif jetau kaip uzsikabinau vel man reik doh.gif lotuliukas.gif

Gal kam teko siustis baldus is kinieciu g.gif g.gif vakar suzinojau kad mano norima komplekta Gintaro baldai parduoda ir kinieciu gamybos biggrin.gif bigsmile.gif kazin pabandzius siustis biggrin.gif g.gif tik is kur ?
Atsakyti
QUOTE(EDITA* @ 2013 02 26, 09:19)
Labas rytas, gal kas man blondinei galit padeti. Uzsiregistravau Next. Padariau uzsakyma . Gavos suma 37 svarai. Vakar prekes pristate (i Londona), bandziau pamoketi bet gal del tech. kliuciu neprieme korteles. Siandien is tu 37 svaru pasidare 45 svarai . Nieko nesuprantu... Kodel? Bet kortele jau prieme .Apmokejima padariau.
Panos jei kas galite paaiskinkite kodel?

Lietuviskos korteles Nextui tinka
Dekui  4u.gif


QUOTE(Mėtinė kava @ 2013 02 26, 09:23)
As vakar bandziau moketi - neprieme korteles, siandien vel error mete  doh.gif  galu gale jau spaudziau kad vel moket ir ismete, kad don't worry, jau prime ir jau nupirkta, ryt atsius, bet Order tracking nieko nerodo. Manau, kad luzineja saitas  doh.gif


Tai kad nepriima Nextas lietuviškų kortelių g.gif

QUOTE(deltadu @ 2013 02 26, 11:08)
Pasakykite, kas naudojate sviestus kūnui.. Jie ir yra sviestinio pagrindo, tokie blizgūs, neįsigeriantys?


Asmeniškai aš visada tų kūno sviestų privengiau, man vien žodis SVIESTAS skamba riebiai lotuliukas.gif Galvojau blizgėsiu kaip dešra ant saulės lotuliukas.gif Bet pabandžiau ir likau maloniai nustebusi bigsmile.gif Žiauriai geras daiktas, taip gerai ir greit susigeria ir taip skaniai kvepia bigsmile.gif Kaip iš pieno plaukus paskui jaučiuosi blush2.gif biggrin.gif Ir skalsus, ne tiek daug naudojasi kaip pvz koks skystas losjonas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2013 02 26, 12:42)
merginos, per kur perkat iš TBS  ax.gif aš taip pat prisijungčiau  4u.gif
Papildyta:
aš naudoju sviestus, man jie super, jokio riebumo jausmo nepalieka, oda tikrai neblizga, bet tikrai gerai sudrėkina, turiu mėlynių ir tą dvigubą makadamijų smile.gif taip pat anksčiau naudojau sveistmedžio svietsą iš TBS-super  4u.gif

dar mačiau su "spring" koduku taiko tokią nuolaidą-du perki-du nemokamai  4u.gif

Pabandziau isidet 4 rinkinius, nenuminusavo nieko schmoll.gif visa suma ir matau, kodas man neveikia kazkodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 02 26, 13:25)
Pabandziau isidet 4 rinkinius, nenuminusavo nieko  schmoll.gif visa suma ir matau, kodas man neveikia kazkodel  g.gif


rinkinius dekit is outlet skilties, paprastiems negalioja
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 26, 09:35)
galima biggrin.gif  4u.gif tik aiskumo delei, kieno clearance? ax.gif

nu as pagal tema apie ta clearance klausiau smile.gif apie kazkokius rinkinius kalba ejo.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 02 26, 12:25)
Pabandziau isidet 4 rinkinius, nenuminusavo nieko  schmoll.gif visa suma ir matau, kodas man neveikia kazkodel  g.gif

Man minusavo ax.gif
Sitiems http://www.thebodysh...-clearance.aspx
Atsakyti
at tik ne 2 perki 2 nemokamai... o daugiau ir negali pasirinkti ax.gif vsi tiek nemokamai bus 2vnt ax.gif

http://www.thebodyshop.co.uk/
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 26, 12:46)
Gal kam teko siustis baldus is kinieciu  g.gif  g.gif  vakar suzinojau kad  mano norima komplekta Gintaro baldai parduoda ir kinieciu gamybos  biggrin.gif  bigsmile.gif  kazin pabandzius siustis  biggrin.gif  g.gif  tik is kur ?

ir as esu girdejus. ir pries pora metu bandziau suzinoti, bet tada dar nemokejau apsipirkinet internetu, todel nieko nesuzinojau. tindirindi kazka buvau radusi.
Atsakyti
QUOTE(EDITA* @ 2013 02 26, 09:19)
Labas rytas, gal kas man blondinei galit padeti. Uzsiregistravau Next. Padariau uzsakyma . Gavos suma 37 svarai. Vakar prekes pristate (i Londona), bandziau pamoketi bet gal del tech. kliuciu neprieme korteles. Siandien is tu 37 svaru pasidare 45 svarai . Nieko nesuprantu... Kodel? Bet kortele jau prieme .Apmokejima padariau.
Panos jei kas galite paaiskinkite kodel?

Lietuviskos korteles Nextui tinka
Dekui  4u.gif



QUOTE(Mėtinė kava @ 2013 02 26, 09:23)
As vakar bandziau moketi - neprieme korteles, siandien vel error mete  doh.gif  galu gale jau spaudziau kad vel moket ir ismete, kad don't worry, jau prime ir jau nupirkta, ryt atsius, bet Order tracking nieko nerodo. Manau, kad luzineja saitas  doh.gif


Jus cia apie NEXT ar Nextdirect? As visada galvojau kad NEXT nepriima lietuvisku korteliu g.gif . O ir is sale NEXT perkant galima atsiskaityt lietuviska korta? unsure.gif
Atsakyti
aš pabandžiau įsidėti 4 rinkinius kur po 15 svarų-už visus 30 svarų paskaičiavo, tai rinkinio kaina 7,5 svaro išeina, na merginos, kuri organizuosit užsakymą aaa?

o kažin dar galioja ta nuolaida 10 imi-gauni 50 proc nuolaidą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 26 vasario 2013 - 12:35