Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

QUOTE(Kriiste @ 2013 02 24, 22:58)
pas mane ta pati situacija - laukiu kol nurasys pinigus ar gausiu prekes... Pirma suma (visa) nusirase jau, laukiu grazinimo 7 svaru, uz cancelinta preke, bet jie uzsirezervavo tuos 7 kaip nauja suma lotuliukas.gif  Sakau gal susimaise ir vietoje grazinimo dar nusiimt sumaste rolleyes.gif


nusirase jau ar rezervavo tik? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 02 24, 22:03)
nusirase jau ar rezervavo tik?  g.gif

nurase mirksiukas.gif antra suma dar kaba rezervuota (7 svaru)
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 24, 23:04)
nurase mirksiukas.gif antra suma dar kaba rezervuota (7 svaru)


doh.gif nu visai.

reiks pasitikrint ir man... g.gif

o tai jus jiems raset kad turi grazinti ar jie patys susiprotes? g.gif

neteko dar su jais bendraut del grazinimu .. visada kai uzsakydavau tai viska ir atsiusdavo. nebudavo jokio atsaukimo prekiu g.gif unsure.gif
Atsakyti
Merginos, pagelbėkit: užsisakiau tesco rūbus, rašo, kad pristatys dpd, bet va bėda- nemoku siuntinio sekti doh.gif Gal kas pagelbėsit, kaip ten duotą 8 skaičių numerį pritaikyti siuntos sekimui g.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 02 24, 22:08)
doh.gif  nu visai.

reiks pasitikrint ir man...  g.gif 

o tai jus jiems raset kad turi grazinti ar jie patys susiprotes?  g.gif

neteko dar  su jais bendraut del  grazinimu .. visada kai uzsakydavau tai viska ir atsiusdavo. nebudavo jokio atsaukimo prekiu  g.gif  unsure.gif

nea, as dar jiems nieko nerasiau - nes taip nera buve, yra buve kad atsaukia prekes, bet tada arba nuraso mazesne suma, arba daro grazinima - antros rezervacijos ner buve schmoll.gif . Be to nenoriu rasyt - kol negavau prekiu, o jos keliauja per Tuki, ir dar luktersiu, kol nurasys tuos 7 svarus - tada drasiai galesiu juos kuo nors kaltinti - dabar nesuku galvos, tik patikrinu situacija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 24, 23:13)
nea, as dar jiems nieko nerasiau - nes taip nera buve, yra buve kad atsaukia prekes, bet tada arba nuraso mazesne suma, arba daro grazinima - antros rezervacijos ner buve schmoll.gif . Be to nenoriu rasyt - kol negavau prekiu, o jos keliauja per Tuki, ir dar luktersiu, kol nurasys tuos 7 svarus - tada drasiai galesiu juos kuo nors kaltinti - dabar nesuku galvos, tik patikrinu situacija lotuliukas.gif


biggrin.gif nu tada ir as kantriai lauksiu lotuliukas.gif

parasysiu kai gausiu .. ka jei cia sumaste biggrin.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2013 02 24, 23:11)
Merginos, pagelbėkit: užsisakiau tesco rūbus, rašo, kad pristatys dpd, bet va bėda- nemoku siuntinio sekti  doh.gif Gal kas pagelbėsit, kaip ten duotą 8 skaičių numerį pritaikyti siuntos sekimui  g.gif Ačiū  4u.gif


anksciau budavo nuoroda prie kiekvieno rubo .. o daba neber tai ir as nemoku sekti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 24, 22:13)
nea, as dar jiems nieko nerasiau - nes taip nera buve, yra buve kad atsaukia prekes, bet tada arba nuraso mazesne suma, arba daro grazinima - antros rezervacijos ner buve schmoll.gif . Be to nenoriu rasyt - kol negavau prekiu, o jos keliauja per Tuki, ir dar luktersiu, kol nurasys tuos 7 svarus - tada drasiai galesiu juos kuo nors kaltinti - dabar nesuku galvos, tik patikrinu situacija lotuliukas.gif


Man per sventes pries pat kaledas buvo panasia nesamone padare, ta pacia visa suma rezervavo o paskui kai nurase nuo saskaitos rezerva buvo palike dar dviem dienom doh.gif . Bet niekur nerasiau patys sutvarke ax.gif gerai kad suma nebuvo didele, o tai pries sventes nesinori kad pinigai uzsilaikytu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 02 24, 22:39)
Man per sventes pries pat kaledas buvo panasia nesamone padare, ta pacia visa suma rezervavo o paskui kai nurase nuo saskaitos rezerva buvo palike dar dviem dienom doh.gif . Bet niekur nerasiau patys sutvarke ax.gif gerai kad suma nebuvo didele, o tai pries sventes nesinori kad pinigai uzsilaikytu unsure.gif


as irgi manau kad jie sutvarkys kazkaip pats, nes pas mane isvis idomu buvo - jie issiunte, ir pateike nuoroda, o sekancia diena parase kad anuliavo ta preke, ko pasekoje dar 7 svarus pakabino saskaitoje - tai va ir svarstau - ka jie issiunte, ka as gausiu, ir kaip baigsis su tais pinigais 4u.gif
Atsakyti
o tai cia virsuj http://www.dpd.lt/ ivedus siuntos numeri, ne nuorodos nr - nerodo? blink.gif



[quote=Selga,2013 02 24, 22:11]
Merginos, pagelbėkit: užsisakiau tesco rūbus, rašo, kad pristatys dpd, bet va bėda- nemoku siuntinio sekti doh.gif Gal kas pagelbėsit, kaip ten duotą 8 skaičių numerį pritaikyti siuntos sekimui g.gif Ačiū 4u.gif
[/quote]


Papildyta:
anksciau budavo nuoroda prie kiekvieno rubo .. o daba neber tai ir as nemoku sekti g.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2013 02 24, 23:46)
o tai cia virsuj http://www.dpd.lt/ ivedus siuntos numeri, ne nuorodos nr - nerodo? blink.gif

Ne, nerodo.
Jie man parašė 8 skaitmenų numerį, o suvedus jį meta užrašą: "Įvestas siuntos nr. per trumpas!" g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 24 vasario 2013 - 22:56
Sveikos,

gal galetumete pasidalinti nuolaidos koduku is http://www.feelunique.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 02 24, 23:54)
Ne, nerodo.
Jie man parašė 8 skaitmenų numerį, o suvedus jį meta užrašą: "Įvestas siuntos nr. per trumpas!" g.gif

ten uzsakymo nr o ne dpd sekimo nr.
Atsakyti