Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

kiniečiai šventė vasario pradžioj naujus metus ir jų puslapyje buvo parašyta,kad vėluos užsakymai...Nu bet ne visi akivaizdu skaitė wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 24 vasario 2013 - 20:59
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 24, 21:56)
O raso, kad ruosia? Tikrai neissiusta? Nes siaip buna nurodytas laikas, kad per tam tikra laika issiuncia, (apie 10 dienu buna), o jei tada neissiuncia, anuliuojasi. Ner jokio siuntimo numeriuko?
kaina tai nereali  biggrin.gif  Bet manau, cia bus sitesmos klaida.

o kaip ir kada pinigus grazna kuriuos bankas rezervaves? as atsaukiau viena prekia tai kada atgausiu rezervuotus pinigus?

bet kad daugiau tokiom kainom radau ir kelniu ir megstiniu ir dzinsu vyram. zadu pabandyt uzsakyt, bet jei sistemos klaida g.gif
ai vienus megstinius irgi buvau radus panasia kaina isimeciau i krepseli, bet po keliu valandu jau rase kad isparduoti, tai gal rimtai tokia kaina pardavineja g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 02 24, 20:51)
na sito tai negaliu pasakyt. as ketvirtadieni padariau uzsakyma, o siandien va 2 prekes jau issiunte, dar viena liko, bet buvo jiem neaiskumu, siandien susirasem tai gal ryt issius.
o del to atsaukimo, tai viena irgi atsaukiau, o kur ziuret ar patvirtino ar ne g.gif kai pirma kart uzsakineju isvis is uzsienio tai nezinau visu niuancu. atsaukiau ir maniau jau viskas nebereik nieko daryt, tik reik laukt pinigu grazinimo g.gif


prie my orders kur jūsų visi užsakymai, vidurininame stulpelyje pas mane rašo awaiting cancellation bigsmile.gif pas jus matyt iš karto viską sutvarkė thumbup.gif



QUOTE(murashke @ 2013 02 24, 20:53)
atostogavo visi, tik sia savaite pradejo po truputi siuntineti smile.gif  4u.gif

oi tiesa,šio varianto net nesugalvojau doh.gif nes kur užsisakinėjau,ten visur ir rašė laiką,kada nepakuos ir nesiųs, tai gal tikėjausi ir čia taip blush2.gif

QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 24, 20:56)
O raso, kad ruosia? Tikrai neissiusta? Nes siaip buna nurodytas laikas, kad per tam tikra laika issiuncia, (apie 10 dienu buna), o jei tada neissiuncia, anuliuojasi. Ner jokio siuntimo numeriuko?
kaina tai nereali  biggrin.gif  Bet manau, cia bus sitesmos klaida.

Na taip aš manau,nes buvo galimybė atšaukti, ką ir padariau. Nes ir privačią žinutę rašiau nieko netrašė ir dabar. Ypač keistai pasirodė,kad akcijas kitom prekėm daro, o į mane nereaguoja g.gif
O dėl laiko,kaip minėjau jau 25 dienos ruošė ir skaičiavo laiką,kad berods dar 10 dienų laukti iki kol atšauks ir grąžins pinigėlius.
Bet gera klaida,kaži jei užsisakius biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 24, 20:59)
kiniečiai šventė vasario pradžioj naujus  metus ir jų puslapyje buvo parašyta,kad vėluos užsakymai...Nu bet ne visi akivaizdu skaitė wink.gif  4u.gif

Ane? Bent jau aliexpress aš nemačiau to parašyto, kituose psl mačiau ir nesiskubinau laukti. Tuolabiau pirmą kartą dariau užsakymus,tai ir iškilo toks klausimas ar taip visada ar čia tik šį kartelį.
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 02 24, 22:07)

Ane? Bent jau aliexpress aš nemačiau to parašyto, kituose psl mačiau ir nesiskubinau laukti. Tuolabiau pirmą kartą dariau užsakymus,tai ir iškilo toks klausimas ar taip visada ar čia tik šį kartelį.

tikrai buvo drinks_cheers.gif nes mama norėjo kempinėlių, vyras pelytės ir klaviatūros - tai visiems parodžiau info puslapio viršuj, kad viskas vėluos...tai ir nusiteikė visi ax.gif ir jau pajudėjo prekėm ax.gif Taip kad viskas čiki piki su alienu wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 24, 21:18)
tikrai buvo  drinks_cheers.gif  nes mama norėjo kempinėlių, vyras pelytės ir klaviatūros - tai visiems parodžiau info puslapio viršuj, kad viskas vėluos...tai ir nusiteikė visi  ax.gif  ir jau pajudėjo prekėm  ax.gif  Taip kad viskas čiki piki su alienu wink.gif  4u.gif

Kitą sykį žinosiu bigsmile.gif dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
noriu pirmą kart pirkti iš amazon.co.uk, ar nėra kokio koduko perkant pirmą kartą, ar šiaip koduko.... ax.gif
Atsakyti
gal kas zino rankiniupasaulis.lt koki koduka 4u.gif g.gif

beja.. susiduriau su tokia situacija. dariau tesco uzsakymas 20 diena ir 21. rezervavo pinigus uz visa uzsakyma. taciau paskui tiek vieno tiek kito uzsakymo gavau po laiska kad dalies prekiu neber doh.gif taigi uzsakymo sumos mazesnes. bet rezervuota yra tos didesnes g.gif
ir kita diena pamatau kad dar rezervavo 19 svaru blink.gif nesupratau kodel. jokio laisko negavau g.gif doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(grazida @ 2013 02 24, 21:18)
noriu pirmą kart pirkti iš amazon.co.uk, ar nėra kokio koduko perkant pirmą kartą, ar šiaip koduko.... ax.gif

galima gauti koduką batų ir rankinių pirmam pirkimui -reikia užsisakyti naujienlaiškį 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, bandysiu.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 02 24, 21:23)
gal kas zino rankiniupasaulis.lt koki koduka  4u.gif  g.gif

beja.. susiduriau su tokia situacija. dariau tesco uzsakymas 20 diena ir 21. rezervavo pinigus uz visa uzsakyma. taciau paskui tiek vieno tiek kito uzsakymo gavau po laiska kad dalies prekiu neber  doh.gif  taigi uzsakymo sumos mazesnes. bet rezervuota yra tos didesnes  g.gif
ir kita diena pamatau kad dar rezervavo 19 svaru  blink.gif  nesupratau kodel. jokio laisko negavau  g.gif  doh.gif  unsure.gif


Tai nesvarbu, ką jie ten rezervavo, vis tiek nurašys tiek, kiek priklauso 4u.gif
Jei bus kokių problemų - visada jiems gi tiesiai galima parašyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 02 24, 22:36)
Tai nesvarbu, ką jie ten rezervavo, vis tiek nurašys tiek, kiek priklauso  4u.gif
Jei bus kokių problemų - visada jiems gi tiesiai galima parašyti  4u.gif


paskaiciavau kad tas 19svaru lygia itiek pat kiek man panaikino prekiu is antrojo uzsakymo g.gif ar gali but kad jei neinformave vis tik atsius tas atsauktas prekes g.gif bigsmile.gif

eik laukt rytojaus .. ryt tureciau gaut siuntinius.. arba poryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 02 24, 21:47)
paskaiciavau kad tas 19svaru lygia itiek pat kiek man panaikino prekiu is antrojo uzsakymo  g.gif  ar gali but kad jei neinformave vis tik atsius tas atsauktas prekes  g.gif    bigsmile.gif

eik laukt rytojaus .. ryt tureciau gaut siuntinius.. arba poryt  g.gif


pas mane ta pati situacija - laukiu kol nurasys pinigus ar gausiu prekes... Pirma suma (visa) nusirase jau, laukiu grazinimo 7 svaru, uz cancelinta preke, bet jie uzsirezervavo tuos 7 kaip nauja suma lotuliukas.gif Sakau gal susimaise ir vietoje grazinimo dar nusiimt sumaste rolleyes.gif
Atsakyti