Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 171 tema

tesco groceries maN REIKIA BUITINES CHEMIJOS IR KLAUSIMAS KIEK KAINUOS PARSIUNTIMAS?
Atsakyti
QUOTE(samienta @ 2013 02 24, 20:07)
tesco groceries maN REIKIA BUITINES CHEMIJOS IR KLAUSIMAS KIEK KAINUOS PARSIUNTIMAS?


Nu tai žiūrint per kokius vežėjus siųsitės, šiaip pagal svorį kainuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 24 vasario 2013 - 20:13
Gal primintumėt kur šalmus vaikam perkat dviračiam? ax.gif
ir patalynę į mažas lovytes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 24 vasario 2013 - 20:31
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 24, 20:30)
Gal primintumėt kur šalmus vaikam perkat dviračiam?  ax.gif
ir patalynę į mažas lovytes  ax.gif

mytoys.de 4u.gif
Atsakyti
merginos ar apsiperkate kuri aliexpres?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 02 24, 21:35)
merginos ar apsiperkate kuri aliexpres?? 4u.gif

as pirma kart pabandziau uzsisakyt, tai dabar lauksiu prekiu, dvi is triju uzsakytu jau issiunte siandien thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 02 24, 20:35)
merginos ar apsiperkate kuri aliexpres?? 4u.gif


Perkam ir kiekvienoj temoj po kelis kartus apie tai diskutuojam
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
drauge savo mergytei iesko virtuvytes zaislines 000552.gif , pakankamai aukstos.
kur butu galima paziureti? maciau kelias mytoys.de, tik nzn kokios vertos demesio? 4u.gif
aciu is anksto uz nuorodas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 02 24, 20:38)
as pirma kart pabandziau uzsisakyt, tai dabar lauksiu prekiu, dvi is triju uzsakytu jau issiunte siandien thumbup.gif

Aš nelabai suprantu kodėl ten mėnesį ar net ilgiau ruošia tą prekę? Laikrodžio laukiau jau 25 dienos ir žiūriu tas pats pardavėjas padarė jam 20lt nuolaidą blink.gif nu tai atšaukiau savo pirmą pirktąjį,tai laukiu trečia diena atšaukimo patvirtinimo doh.gif nelabai suvokiu,kaip jie taip nesuinteresuoti kuo greičiau išsiųsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 02 24, 21:41)
Aš nelabai suprantu kodėl ten mėnesį ar net ilgiau ruošia tą prekę? Laikrodžio laukiau jau 25 dienos ir žiūriu tas pats pardavėjas padarė jam 20lt nuolaidą blink.gif  nu tai atšaukiau savo pirmą pirktąjį,tai laukiu trečia diena atšaukimo patvirtinimo doh.gif  nelabai suvokiu,kaip jie taip nesuinteresuoti kuo greičiau išsiųsti g.gif

na sito tai negaliu pasakyt. as ketvirtadieni padariau uzsakyma, o siandien va 2 prekes jau issiunte, dar viena liko, bet buvo jiem neaiskumu, siandien susirasem tai gal ryt issius.
o del to atsaukimo, tai viena irgi atsaukiau, o kur ziuret ar patvirtino ar ne g.gif kai pirma kart uzsakineju isvis is uzsienio tai nezinau visu niuancu. atsaukiau ir maniau jau viskas nebereik nieko daryt, tik reik laukt pinigu grazinimo g.gif

o cia reali kaina http://www.aliexpres..._754617385.html kodel taip pigiai g.gif gal kokios brokuotos ar kas, ne viska gal matau kas parasyta. nes kad but kas ne taip ar papildomos salygos kad tokia kaina galetum pirkt tai nematau nieko kad but parasyta g.gif
Papildyta:
ai ir tai prekei kur atsaukiau tai rodo kad laukia atsiliepimo is manes, tai ka as galiu parasyt jei as jos nepirkau ir nieko apie ja nezinau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute32: 24 vasario 2013 - 20:50
QUOTE(Thea! @ 2013 02 24, 20:41)
Aš nelabai suprantu kodėl ten mėnesį ar net ilgiau ruošia tą prekę?

atostogavo visi, tik sia savaite pradejo po truputi siuntineti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 02 24, 20:41)
Aš nelabai suprantu kodėl ten mėnesį ar net ilgiau ruošia tą prekę? Laikrodžio laukiau jau 25 dienos ir žiūriu tas pats pardavėjas padarė jam 20lt nuolaidą blink.gif  nu tai atšaukiau savo pirmą pirktąjį,tai laukiu trečia diena atšaukimo patvirtinimo doh.gif  nelabai suvokiu,kaip jie taip nesuinteresuoti kuo greičiau išsiųsti g.gif

O raso, kad ruosia? Tikrai neissiusta? Nes siaip buna nurodytas laikas, kad per tam tikra laika issiuncia, (apie 10 dienu buna), o jei tada neissiuncia, anuliuojasi. Ner jokio siuntimo numeriuko?


QUOTE(saulute32 @ 2013 02 24, 20:51)

o cia reali kaina http://www.aliexpres..._754617385.html kodel taip pigiai g.gif gal kokios brokuotos ar kas, ne viska gal matau kas parasyta. nes kad but kas ne taip ar papildomos salygos kad tokia kaina galetum pirkt tai nematau nieko kad but parasyta g.gif
Papildyta:
ai ir tai prekei kur atsaukiau tai rodo kad laukia atsiliepimo is manes, tai ka as galiu parasyt jei as jos nepirkau ir nieko apie ja nezinau g.gif  biggrin.gif

kaina tai nereali biggrin.gif Bet manau, cia bus sitesmos klaida.
Atsakyti