Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

QUOTE(As ir Morka @ 2013 05 26, 23:10)
Rodausi...  blush2.gif

user posted image
user posted image

Labai gražu.......noriu....... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif labai grazus jusu meskiai wub.gif As pas jus truputi kitu klausimu kreipiuosi. Jus meskiams pacios gaminat dezutes? jei taip, tai galbut galit pasidalinti keleta nuorodu, kur butu galima pasiziureti, kaip tas procesas vyksta smile.gif man ne meskiams ipakuoti reikia, siaip labai noreciau savo reikmems, tokiu ivairiu graziu dezuciu paisgaminti.
Atsakyti
Nauja meškutė 22,5 cm.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sakykyte mergaites, kaip nuvaskuoti meskuciui nosi? Gal kokia nuorodele turite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2013 06 12, 09:14)
Sakykyte mergaites, kaip nuvaskuoti meskuciui nosi? Gal kokia nuorodele turite?  ax.gif

Va čia labai aiškiai: http://senasnaujas.b...utine.html#more
Aš vaško gabaliuką dėjau į tokią žvakidę dviejų aukštų - apačioj statosi maža žvakutė, o aukščiau indelyje vaško gabaliukas. Jis ištirpsta ir laikosi vienodos konsistencijos kol žaidžiu su tuo vaškavimu smile.gif Ir dar kai baigi visą procedūrą galima nosytę nupoliruot. Tiesiog su paprastu popierium, medžiagos gabalėliu, labai greitais judesiais, kaip, kad nagus poliruoja, bet būtinai viena kryptimi - tada nosiukas labai gražiai blizga, beveik susilieja siūlai tarpusavyje, tokia vienalytė labiau gaunasi nosytė. Aš tam reikalui išbandžiau nagų poliravimo blokelį, platų, patį švelniausią - super thumbup.gif
Atsakyti
as dar esu bandzius su vasko zvake- kazkaip man visai patiko. palasini, palauki kol susigers- man kazkaip problemu nesudare.....
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2013 06 12, 09:52)
Va čia labai aiškiai: http://senasnaujas.b...utine.html#more
Aš vaško gabaliuką dėjau į tokią žvakidę dviejų aukštų - apačioj statosi maža žvakutė, o aukščiau indelyje vaško gabaliukas. Jis ištirpsta ir laikosi vienodos konsistencijos kol žaidžiu su tuo vaškavimu smile.gif Ir dar kai baigi visą procedūrą galima nosytę nupoliruot. Tiesiog su paprastu popierium, medžiagos gabalėliu, labai greitais judesiais, kaip, kad nagus poliruoja, bet būtinai viena kryptimi - tada nosiukas labai gražiai blizga, beveik susilieja siūlai tarpusavyje, tokia vienalytė labiau gaunasi nosytė. Aš tam reikalui išbandžiau nagų poliravimo blokelį, platų, patį švelniausią - super thumbup.gif


Aciu Odeta, bendysiu ir ars pasinaudoti sia pamokele smile.gif
Atsakyti
Kokie gražuoliai jūsų lepečkojai merginos wub.gif

Per visą nebuvimo laiką aš irgi vieną meškiukę pasiuvau ax.gif

Meškutė Gugutė

user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
PUPA 19,5 cm. vaskuota nosyte naturaliu biciu vasku blush2.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti

Uoj kiek smagiu meskiu merginos pridare smile.gif Visos saunuoles....

As per visus darbus, net nebeuzsuku paskaitineti ir paziurineti....

Bet noriu pasirodyt su vienu meskiu, nes jau irgi senokai nesirodem nieko smile.gif Dar pavasari gimes Michael'as 28cm, uzmerkiamom akytem smile.gif

user posted image

Labai patiko man meskiai miegaliai... smile.gif))
Atsakyti
Labai grazus meskutis miegalius wub.gif

Maniske GERDA 22,5 cm. ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
ziuriu Juratele atrado nauja aistra- meskiukus. nu labai sauniai gaunasi....
Atsakyti