Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

Merginos, viskas paprasta - verčiu su anatominiu pincetu (chirurginis su aštriais dantytais galais netinka, drąsko kailiuką)
Atsakyti
Mano naujas mažylis smile.gif
user posted image
Atsakyti
kodel as apie piceta nepagalvojau smile.gif
o mazylis meskiukas toks mielas- man labai vaikisko veidelio smile.gif o kiek cia mm kailiukas- nes as vis nusiperku- man vis trumpas...........
Atsakyti
Tie meškiukai tuom ir žavūs, sumanai vieną, finale gaunasi taip kaip gaunasi, ir šis gavosi toks mažylis 2.gif
Kailiuko ilgis nepamenu, berods 11 mm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arbatėlė @ 2013 04 18, 18:14)
na jie reikia zuikio, tai bus. Tik niekas dar nežino kokios spalvos hihihi.gif

uoj lauksim lauksim.... bigsmile.gif O su kuo kailiuka dazai?

QUOTE(Mielinamai @ 2013 04 20, 15:37)
Jei ne Arbateles kiskio ziogelis, tai visai neitartum, kad jis toks mazutis. man irgi idomu- kaip cia tada detale isversti........
o su tuo pliusu buvo taip- ejau as turguj, ziuriu  moteriske pliuso uztiesalu uztiesus stala ir kazka pardavineja- pasiuliau 20 lt ir sutiko, bet gavau nuo vyro bart nes 20 litu is karto siuliau, sako, kad butu ir uz 10 atidavus smile.gif. atskalbiau, padaziau ir visai nieko toks lyg isejo.....

nu vadinasi vis neuztaikau niekur biggrin.gif
O as netycia vienam skuduryne radau meski... NU ir spekit is kolekciniu, bet tuo momentu grinu neturejau, o kitadien jo jau nebebuvo... Nagucius graziau... O vyras juokesi, bus tau be grinu vaikstinet...

QUOTE(Jurblond @ 2013 04 24, 19:58)
Mano naujas mažylis smile.gif


Toks issigandes ir nedrasus truputeli atrodo smile.gif Fainuolis....

Merginos ketinu uzsisakineti kailiu, jei kam ko reikia brukstelkit i AZ iki pirmadienio....
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2013 04 26, 12:33)
uoj lauksim lauksim....  bigsmile.gif  O su kuo kailiuka dazai?

Viskuo. Pradedant arbatomis, žolėmis ir baigiant dažais vilnai, šilkui smile.gif
Atsakyti
Gal dar nematete, bet senas naujas daro virtualia parodele, galit sudalyvaut...

http://www.senasnauj...info=txt&id=121

Papildyta:
QUOTE(Arbatėlė @ 2013 04 26, 13:40)
Viskuo. Pradedant arbatomis, žolėmis ir baigiant dažais vilnai, šilkui smile.gif


Chi chi ale as vis pamirstu apie tuos zolinius dazymus... dar kazkas sake raudonu vynu visai neblogai smile.gif

Gal reiks kada pabandyt smile.gif
Atsakyti
Bandau uzsisakyti is Probear, gal yra norinciu prisijungti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2013 04 29, 08:14)
Gal dar nematete, bet senas naujas daro virtualia parodele, galit sudalyvaut...
http://www.senasnauj...info=txt&id=121
Chi chi ale as vis pamirstu apie tuos zolinius dazymus... dar kazkas sake raudonu vynu visai neblogai smile.gif
Gal reiks kada pabandyt smile.gif


Priklauso nuo vyno, gali būti labai murzinas, kaip ir nuo raudonos arbatos smile.gif
Pražiopsojau parodėlę sad.gif
Na, bet mes keliausim į lėlių teatro parodėlę. Toks pigus meškino variantas - iš trikotažo, bet su sąnariais, stiklinėmis akimis ir stikline nosimi biggrin.gif Siuvimas buvo ekspresu, iškarpa padaryta geriant kavą, be taisymų hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arbatėlė: 03 gegužės 2013 - 11:08
Arbatėle, dar nepražiopsojai, dar priimtų, bet tik tris dienas tepabūtų. wink.gif

Toks fainas pieninis meškiukas biggrin.gif
O kas per daiktas yra stiklinė nosis? g.gif Kur jų būna? O prisisiuva kaip akytė, su viena kilpele?
Atsakyti
Ai, bus dar tų švenčių ir parodų irnesakyk.gif

Nosis stiklinė su kilpute kaip ir akys. Mūsų Naca jas daro biggrin.gif
Atsakyti
Jei kas nežino kaip stiklines nosytes rasti NOSYS
Tikrai kokybiškos ir kilputės tvirtai įstatytos.
Atsakyti