Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

Jeigu bijai sugadinti kailiuka, pradziai imk kokia paprasta medziagele ir susisiuk, prisimsk, mazdaug pamatyti kokios formos ir ar viskas tenkina...

As atrkim nelabai megstu iskarpu su "klynu" kaip tu pavadinai smile.gif Beveik visada naudoju dvieju daliu galvas arba jau tada keturiu.... Tik jei maziau detaliu tai daugiau ir didesniu isiuvu buna.... wink.gif Siaip tikrai bandyk ir nestabdyk.... Labai smagu siiuti ir ziureti, kas gi gausis is to naujo brezinuko....


Vintazinio nupiepusio zuikio as irgi noreciau smile.gif ale viskozes negavauu tokios kokios norejau, teks laukti....
Atsakyti
Na va pagaliau sukeliau nuotraukeles.... Pristatau ziurke Larisa smile.gif 24cm stovint, nors stovi nelabai tvirtai del koju formos.
Pamilau viskozes kailiuka.... Reiks daugiau uzsisakyti....

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.B.M.: 17 balandžio 2013 - 11:33
[quote=S.B.M.,2013 04 17, 12:32]
Na va pagaliau sukeliau nuotraukeles.... Pristatau ziurke Larisa smile.gif

Niekada nemaniau, kad ziurkes gali buti tokios mielos! smile.gif super! pirma mintis buvo apie spragtuka ir ta ziurke karaliene! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2013 04 16, 15:08)

Vintazinio nupiepusio zuikio as irgi noreciau smile.gif ale viskozes negavauu tokios kokios norejau, teks laukti....

as tai ci avisai neseniau gavau toki dideli gabala geltono tarybinio pliuso, toks pavarges biski smile.gif daziau, isejo ryzai rausvas- va galvoju bus kaip tik vintazinaims meskiams, bet triusio noreciau sviesesnio, nors reiktu ir is to pabandyt....
o jusu ziurkike ( prasom nesupykti kad taip pavadinau ) kazkodel turi vilko zvilgsni.... thumbup.gif
Atsakyti
Niu bet jau Larisa wub.gif Man tai ji tokia geriete atrodo heart.gif
Atsakyti
Žiurkikė biggrin.gif , jei ne uodega, nepasakytum, kad Larisa, gal nosies plonesnės norėtusi. Jei būtų oranžinė - galėtų būti lapė biggrin.gif Bet gražutė, miela, gerietė.
Aš siuvusi esu iš žurnalo schemos pelę. Jei rasiu iškarpą namuoseiu, galiu atskenuoti ir permesti.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurblond: 18 balandžio 2013 - 09:10
QUOTE(Mielinamai @ 2013 04 16, 15:47)

dabar galvoju, kad noreciau pasisiuti kiski- toki miela, nupiepusi, toki vintazini nutrinta... ir ka- stabdau del iskarpos- bijau daryti galva. jei dar sonines galvos detales galiu isivaizduoti , bet kiek galvos forma keicia vadinamasis klynas- vidurine detale... tai vis dar studijuoju sita klausima. norisi pagaliau jau kazka savo...


man labai daug naudos dave senasnaujas pamokeles. ten tikrai labai gerai yra paaiskinta ir apie galvytes iskarpas, kaip daryti savo, ir viso kunelio. tik nepamenu, kuris is triju meskuciu, gal Medute? nepatingek perziureti visas pamokeles, ten tikrai labai labai gerai aprasyta ir su nuotraukomis. ir drasiau bandyti bus 4u.gif

as pasiuvau dar 3 meskinus po paskutinio rodymosi cia, bet su dviem is ju bandysiu dalyvaut konkurselyje, tai nenoriu rodytis blush2.gif juos abu pasiuvau pagal savo darytas iskarpas, tikrai jie kitokie. bet aisku, pradziai reik nemazai isbandyt jau esamu iskarpu, kad zinot kaip atrodo ir ko noris paciai doh.gif kurybisnis procesas labai mielas, o rezultatas visad stebina rolleyes.gif dar daug ko turiu ismokti, siuo metu panirau i kitas veiklas, bet su nostalgija galvoju apie pradeta siut kiski wub.gif

S.B.M., Larisa labai miela, nors i rankas turbut neimciau, visiskai alergiska as peliu giminei lotuliukas.gif man kaip tik atrodo kad akys ir nosyte puikiai tinka vienos prie kitu, ir zaviuosi tavo gebejimais su iskarpomis thumbup.gif tavieji meskuciai ir kiti gyvuneliai labai individualus, nepakartojami. turbut tai ir yra didziausias savo iskarpu pliusas rolleyes.gif

man dar reik daug tobulet, nes as, kaip ir mielinamai, nelabai turiu ta isankstini erdvini matyma, kuris padeda is eskizo padaryt iskarpa. todel mano iskarpeles yra gana nedaug nutolusios dar nuo esamu isbandytu. visgi proporciju pakeitimas irgi daug duoda. o smagiausia tai aisku, meginti.

visoms grazaus atejusio pavasario 4u.gif
Atsakyti
Na nesakykit, visi meškiai turi savo žavesio. Labai smagu matyti skirtingus ir įdomius padarėlius wub.gif wub.gif wub.gif

Saulės zuikutis -sagė.
Pasiūtas iš rankomis dažyto mohero, su sąnariukais, rankos, kojos, galvytė juda.
user posted image...user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arbatėlė: 18 balandžio 2013 - 13:19
Gekui mergaites uz pagyras wink.gif wub.gif

QUOTE(Mielinamai @ 2013 04 17, 17:38)
as tai ci avisai neseniau gavau toki dideli gabala geltono tarybinio pliuso, toks pavarges biski smile.gif daziau, isejo ryzai rausvas- va galvoju bus kaip tik vintazinaims meskiams, bet triusio noreciau sviesesnio, nors reiktu ir is to pabandyt....

Manau ir triusis turetu smagiai atrodyti is vintazinio kailiuko wink.gif
As vis ieskau vintazo, ale kazkaip niekur neaptinku uz padoria kaina smile.gif))

QUOTE(Jurblond @ 2013 04 18, 10:07)
Žiurkikė  biggrin.gif , jei ne uodega, nepasakytum, kad Larisa, gal nosies plonesnės norėtusi. Jei būtų oranžinė - galėtų būti lapė  biggrin.gif  Bet gražutė, miela, gerietė.
Aš siuvusi esu iš žurnalo schemos pelę.

Matai plonesnem nosim jau daug kas siuves... O man norisi kazkokiu nestandartiniu ir nauju iskapeliu ir paciu padareliu smile.gif Kazkodel dazniausiai peles buna didelem ausim, nors realiai peliu ausytes mazos... Tai va ir stengiausi kazkaip kitaip padaryt...

Smagi zurnaline pelyte smile.gif

QUOTE(ziogelis2 @ 2013 04 18, 11:23)

Del senas naujas pamokeliu esi teisi... Ten smagiai ir graziai paaiskinta kaip ka dary...

Lauksim pasirodant su naujais meskiais.... Kokiam cia konkurseliuj darei?

O tobulejimui ribu nera manau... Man irgi dar reikia daug kur temptis smile.gif Bet po truputi vis kazko naujo ismokstu smile.gif



QUOTE(Arbatėlė @ 2013 04 18, 14:18)
Na nesakykit, visi meškiai turi savo žavesio. Labai smagu matyti skirtingus ir įdomius padarėlius  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Saulės zuikutis -sagė.
Pasiūtas iš rankomis dažyto mohero, su sąnariukais, rankos, kojos, galvytė juda.

Arbatele..... swoon.gif ir apsisisiojau.... wub.gif Ne nu rimtai biski baltai, o gal ir pilkai pavydziu tavo sugebejimo tokius mazius sukurti.....
NU juvelyrika, ne kitaip.... Noriu noriu noriu tokio kiskio.... doh.gif Jauciuosi kaip mazas vaikas pamates saldaini lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2013 04 18, 14:01)
Arbatele..... swoon.gif  ir apsisisiojau.... wub.gif  Ne nu rimtai biski baltai, o gal ir pilkai pavydziu tavo sugebejimo tokius mazius sukurti.....
NU juvelyrika, ne kitaip.... Noriu noriu noriu tokio kiskio....  doh.gif  Jauciuosi kaip mazas vaikas pamates saldaini  lotuliukas.gif

na jie reikia zuikio, tai bus. Tik niekas dar nežino kokios spalvos hihihi.gif
Atsakyti
OMG Arbatėle kokio mažumo bigsmile.gif Miniatiūra.
Atskleisk paslaptį - kaip išverti tokias mažytes detales?
Atsakyti
Jei ne Arbateles kiskio ziogelis, tai visai neitartum, kad jis toks mazutis. man irgi idomu- kaip cia tada detale isversti........


QUOTE(S.B.M. @ 2013 04 18, 14:01)

Manau ir triusis turetu smagiai atrodyti is vintazinio kailiuko wink.gif
As vis ieskau vintazo, ale kazkaip niekur neaptinku uz padoria kaina smile.gif))


o su tuo pliusu buvo taip- ejau as turguj, ziuriu moteriske pliuso uztiesalu uztiesus stala ir kazka pardavineja- pasiuliau 20 lt ir sutiko, bet gavau nuo vyro bart nes 20 litu is karto siuliau, sako, kad butu ir uz 10 atidavus smile.gif. atskalbiau, padaziau ir visai nieko toks lyg isejo.....
Atsakyti