Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

as taip pat mielai prisideciau prie uzsakymo. savo pirmaji meskina siuvau is seno baldinio audinio, kuris turi tik nedideli puka, tai siuliu visi trukumai matosi, noretusi pabandyti is ilgesno kailiuko pasiut smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssmall: 08 balandžio 2013 - 11:53
QUOTE(S.B.M. @ 2013 04 08, 09:05)
Mergaites, gal vis gi darom uzsakyma is probear?


S.B.M., gal darom:) ne per daugiausiai is manes butu, bet vis sis tas smile.gif

ssmall, sveika prisijungusi wink.gif Gal parodysi savo pirmaji meskuti? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Ar kas siuntėte nuotraukas "ornamentų" konkursėliui?
Aš net nesukirpau dar meškos hihihi.gif

"Namisėdos":
user posted image
Atsakyti
Kokia puiki kompanija wub.gif
Atsakyti
As prie uzsakymo neprisijungsiu turbut, nes uzsisakiau per Ina ir dabar neturiu pinigeliu, nors manija pirkti kailiukus jau pasigavau.........
noriu parodyti meskiuka, kuri siuvau dovanu brolio mergytei. kadangi deimushka man vis sakydavo, kad per minkstai prikemsu meski, tai prikimsau galva taip, kad nesugebejau privelti snukucio........ i akmeni juk neprisivelia sad.gif
meskutis siutas pagal Inos Smirnovos iskarpa- vis bijau pasidaryti savo....

Smilte. 26cm, velta vaskuota nosyte ( labai man skani- taip medum kvepia vaskas), stiklo akytes, mocheros kailiukas.

user posted image
user posted image
user posted image

su sita meskute bandysiu daluvauti ornamentu konkurse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mielinamai: 12 balandžio 2013 - 13:01
QUOTE(IndresS @ 2013 04 09, 08:28)
S.B.M., gal darom:) ne per daugiausiai is manes butu, bet vis sis tas smile.gif

ssmall, sveika prisijungusi wink.gif Gal parodysi savo pirmaji meskuti?  bigsmile.gif


vakar bandziau nufotografuoti, bet nei tinkamo apsvietimo, nei tinkamos aplinkos neradau. jis tamsiai rudas, tai nesinori, kad foto kaip plokscia tamsi deme atrodytu smile.gif tai dabar suku galva, kaip cia ji nupyskint g.gif
Atsakyti
Vis įlendu į meškas paspoksot ir taaiiip gera bei linksma pasidaro biggrin.gif O man dar klausimas iškilo. Kaip padarote, kad meskuti ką nors laikytų rankose? Prisiuvat/priklikuojat? Na, ne virvute, o daiktą maniškis turi laikyt ir nesumintiju kaip čia geriau padarius.... g.gif
Atsakyti
Arbatėlė, wau wub.gif
Atsakyti
Arbateles pulkelis nuostabus wub.gif

Mieli namai - as niekad nekemsu kietai galvytes, gal technologiskai tai neteisinga, bet taip lengviau itraukti akytes, ausytes prisiuti, ir snukuti privelti... nesu zinove siu meskuciu srityje biggrin.gif bet tiesiog tiek kiek siuvau, ju , niekad nekimsau labai kietai flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 15 balandžio 2013 - 16:48
Dėkui, merginos.

Turiu reikalą. Gal kas matėte Kauno lėlės teatre spektaklį "Meškiuko gimtadienis"? Apie ką veiksmas?
Atsakyti
QUOTE(Arbatėlė @ 2013 04 09, 14:01)
Sveikos.
Ar kas siuntėte nuotraukas "ornamentų" konkursėliui?
Aš net nesukirpau dar meškos hihihi.gif

"Namisėdos":


Nereali kompanija wub.gif As kai prisimenu taviskiu lepeckoju dydi, tai man kazkas nerealaus.... smile.gif))

QUOTE(Mielinamai @ 2013 04 12, 13:53)
As prie uzsakymo neprisijungsiu turbut, nes uzsisakiau per Ina ir dabar neturiu pinigeliu, nors manija pirkti kailiukus jau pasigavau.........
noriu parodyti meskiuka, kuri siuvau dovanu brolio mergytei. kadangi deimushka man vis sakydavo, kad per minkstai prikemsu meski, tai prikimsau galva taip, kad nesugebejau privelti snukucio........ i akmeni juk neprisivelia sad.gif
meskutis siutas pagal Inos Smirnovos iskarpa- vis bijau pasidaryti savo....

Smilte. 26cm, velta vaskuota nosyte ( labai man skani- taip medum kvepia vaskas), stiklo akytes, mocheros kailiukas.

su sita meskute bandysiu daluvauti ornamentu konkurse

Fainuole meske.... smile.gif Ale ko su iskarpom taip stabdai? Isvis bijoti ten nera ko...
Va dariau neseniai ziurkes iskarpa... Gal greitu laiku parodysiu... Tai viens du sugalvoji, kaip nori kad atrodytu(pasidarai eskiziuka), o po to jau braizaisi zaidi...
Man rikriausiai sunkiausia vieta, tai galvos ir kuno proporciju islaikymas... Na padarymas kokiu as noriu.... Isvis dabar stengiuos pirmiau pasidaryt galva, susisiut, o jei jau viskas tinka ir patinka, tai kuna darau....

QUOTE(As ir Morka @ 2013 04 13, 09:34)
Vis įlendu į meškas paspoksot ir taaiiip gera bei linksma pasidaro  biggrin.gif  O man dar klausimas iškilo. Kaip padarote, kad meskuti ką nors laikytų rankose? Prisiuvat/priklikuojat? Na, ne virvute, o daiktą maniškis turi laikyt ir nesumintiju kaip čia geriau padarius....  g.gif

As asmeniskai niekada neklijuoju ir nesiuvu... Man mieliau, kai gali nuimti ir dar ta maza detale apciupinet... Bet jei reiketu, tik siuciau, o ne klijuociau... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.B.M.: 16 balandžio 2013 - 07:57
QUOTE(S.B.M. @ 2013 04 16, 07:56)

Fainuole meske.... smile.gif Ale ko su iskarpom taip stabdai? Isvis bijoti ten nera ko...
Va dariau neseniai ziurkes iskarpa... Gal greitu laiku parodysiu... Tai viens du sugalvoji, kaip nori kad atrodytu(pasidarai eskiziuka), o po to jau braizaisi zaidi...
Man rikriausiai sunkiausia vieta, tai galvos ir kuno proporciju islaikymas... Na padarymas kokiu as noriu.... Isvis dabar stengiuos pirmiau pasidaryt galva, susisiut, o jei jau viskas tinka ir patinka, tai kuna darau....


reiktu bandyti, bet va bijau, kad jei pasipiesi veideli koki nori, paskui jam sunku atitaikyt detales- ta prasme lyg ir brezinius skaityti moku, bet paemus iskarpa- niekad nematau koks bus meskis- kiek i sonus issitemps prikista galva, kokios formos bus. va kai naudojau Inos iskarpa paskutiniam meskiui, niekad negalvojau, kad pagal sita iskarpa gali iseiti tokia apvali galvyte, pagal iskarpa tokia plokstoka pasirode, ypac pakausis ..... o is tiesu labai apvali isejo.
dabar galvoju, kad noreciau pasisiuti kiski- toki miela, nupiepusi, toki vintazini nutrinta... ir ka- stabdau del iskarpos- bijau daryti galva. jei dar sonines galvos detales galiu isivaizduoti , bet kiek galvos forma keicia vadinamasis klynas- vidurine detale... tai vis dar studijuoju sita klausima. norisi pagaliau jau kazka savo...
Atsakyti