Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

Man labai patinka tavo kiškučio galvos forma. Kaip tikras kiškutis. Gerai gavosi wub.gif wub.gif Šaunuolė!!!
Atsakyti
Oi koks gražus kiškiukas, toks mažylis, mielas. Nu super super wub.gif Ausytėse vielutės?
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2013 03 21, 17:51)
Na rodausi tikriausiai paskutini siu metu kiski smile.gif Velykinis smile.gif Candy/Saldainis


Dievulėliau koks grožis bigsmile.gif Meilė iš pirmo žvilgsnio - nerealus wub.gif Man irgi tokia galvytė labai patinka, toks švelnumas snukučio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaahra @ 2013 03 21, 18:20)
Man labai patinka tavo kiškučio galvos forma. Kaip tikras kiškutis. Gerai gavosi  wub.gif  wub.gif Šaunuolė!!!

Ai kazkaip kilo mintis labiau realia galvyte padaryt, tai pasibraiziau ir isbandziau.... smile.gif noretusi dar kuno proporcijas kiek keisti..... Bet viskas su laiku smile.gif

QUOTE(Jurblond @ 2013 03 21, 22:00)
Oi koks gražus kiškiukas, toks mažylis, mielas. Nu super super  wub.gif  Ausytėse vielutės?

Dekui dekui.... Ausytes be vieluciu smile.gif Cia tik siam kadrui susegtos... siaip tabaluojancios tiesiog.... Galvojau vietules det, bet pabijojau.... kad po to sulus ar dar kas....

QUOTE(vovere74 @ 2013 03 21, 23:54)
Dievulėliau koks grožis bigsmile.gif Meilė iš pirmo žvilgsnio - nerealus wub.gif Man irgi tokia galvytė labai patinka, toks švelnumas snukučio wub.gif

Aciu labai smile.gif
Atsakyti
man irgi fainas tas kiskis, o aliejinai dazai man kvepia smile.gif
Atsakyti
S.B.M. labai gražus zuikis. Man vienas gražiausių tavo darbų mirksiukas.gif

Ar matėte? Aš kažkaip pražiopsojusi buvau g.gif
http://www.facebook....1...e=1
Atsakyti
QUOTE(Arbatėlė @ 2013 03 27, 19:40)
S.B.M. labai gražus zuikis. Man vienas gražiausių tavo darbų  mirksiukas.gif

Ar matėte? Aš kažkaip pražiopsojusi buvau  g.gif
http://www.facebook....1...e=1

Kur prapuolus? smile.gif Kada Vilniuj busi?


Aga sita jau buvo uzrode temoj kazkas smile.gif Gal nusprendziam visos sudalyvaut? biggrin.gif Gi butu smagu visai....

Rodausi paskutini.... Vis bandau kazka naujo padaryt, ale jauciu, kad didziagalviai man buvo mieliausi smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.B.M.: 28 kovo 2013 - 14:04
Nuostabus wub.gif ,labai labai gražus bigsmile.gif Visi žemai siuvamos ausytės duoda tokio šarmo, mano visi su normaliom ausim. Reikia pabandyti nuleistaausį tongue.gif
Atsakyti
kokie grožiai 4u.gif Jaučiu sillpnybę didelėms meškių nosims wub.gif
Atsakyti
Kooooks mielas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ir as noreciau isitraukt i meskinu myletoju tarpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssmall @ 2013 03 28, 23:32)
Sveikos merginos, ir as noreciau isitraukt i meskinu myletoju tarpa smile.gif

Junkis drasiai smile.gif

Visada visus siltai priimame smile.gif


Mergaites, gal vis gi darom uzsakyma is probear?
Atsakyti