Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

QUOTE(S.B.M. @ 2013 03 16, 10:19)


Beje IndresS, greit rodykis


S.B.M., tu turbūt užuodi lotuliukas.gif 4u.gif , viena pūkuotoji jau sėdi prie kompo, laukia savo pasirodymo.. Bet kai pamačiau vieną tokią nosį, tai grįžau po savo lapais tobulinti... Dabar nesirodysiu pakol blizgės, bent jau mano supratimu.. ax.gif
Atsakyti
IndresS rodyk, rodyk.. Ot kokia, pati džiaugiasi meškučiu, o mums pasidžiaugti neleidžia unsure.gif

S.B.M. esu darius letenėles su viela, nėra sudėtinga ir kažkur esu mačius pamokėle. Peržiurėsiu, gal išsisaugojus kur esu.
Atsakyti
Rodausi smile.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Daugiau vaizdų štai čia :
http://www.facebook....2...6884&type=1
Atsakyti
QUOTE(IndresS @ 2013 03 17, 13:59)

Kokia miela būtybė wub.gif Labai labai wub.gif
Papildyta:
Ne meškutis, bet žadėjau parodyti ir čia - lėlytė, kurios rankos tvirtintos sagomis, o kojos teddžių principu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vovere74: 17 kovo 2013 - 14:44
QUOTE(zaahra @ 2013 03 16, 13:41)
IndresS rodyk, rodyk.. Ot kokia, pati džiaugiasi meškučiu, o mums pasidžiaugti neleidžia  unsure.gif

S.B.M. esu darius letenėles su viela, nėra sudėtinga ir kažkur esu mačius pamokėle. Peržiurėsiu, gal išsisaugojus kur esu.


Jei netycia surasi, tai butinai parodyk.... Lauksiu issiziojus bigsmile.gif Nu niekaip neradau kaip tai daroma, o pati nenoriu is naujo dviracio isradineti...


QUOTE(IndresS @ 2013 03 17, 13:59)
Rodausi smile.gif

Uploaded with ImageShack.us

Daugiau vaizdų štai čia :
http://www.facebook....2...6884&type=1

Nu ir ko cia dabar nenorejai rodyts? mirksiukas.gif Labai fainuoliska eziuke.... Maan tik vietoj sukneles, sijonuko noretusi, kad labiau spygliukai matytusi wink.gif

QUOTE(vovere74 @ 2013 03 17, 15:43)
Kokia miela būtybė wub.gif Labai labai  wub.gif
Papildyta:
Ne meškutis, bet žadėjau parodyti ir čia - lėlytė, kurios rankos tvirtintos sagomis, o kojos teddžių principu.

Fainuole.....
O leliu kurimas mane nerealiai zavi, tik va modelinas mano rankose nepasiduoda smile.gif Tai nezinau ar kada isbandysiu sita stebukla.... smile.gif
Atsakyti
Ačiū, vovere74, S.B.M. 4u.gif mirksiukas.gif
Kad juos kur, tuos ežius ir jų sukneles... ir apsirengti nieko nenorėjo, ir plika būti nesutiko. Dabar suprantu kodėl ežiukų nėra daug.. doh.gif

Faina lėlytė wub.gif Labai gražiai aprangėlė suderinta! Ir batukai kokie miniatiūriniai... wub.gif
Aš tai privengiu lėlių, nors man jos be galo gražios. Kažkada siaubeką mačiau...brrrr..
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2013 03 17, 16:08)
Fainuole.....
O leliu kurimas mane nerealiai zavi, tik va modelinas mano rankose nepasiduoda smile.gif Tai nezinau ar kada isbandysiu sita stebukla.... smile.gif

Ačiū 4u.gif
Oi, su modelinu tai ir aš sunkiai dar susidraugauju doh.gif Labai ilgai vargau su šios veideliu, daugybę kartų perlipdžiau, vis nepatikdavo ir nudroždavau jau išlipdytą ir iš naujo lipdžiau. Vien anatomiškai taisyklingai išlipdyt kiek vargo ir žinių kiek reik, o ką jau kalbėt apie charakterio, bruožų išgavimą doh.gif Tik aišku ir skųstis labai negaliu - ne tiek daug aš ir lipdau, išmokstama viskas, tik laiko daugiau skirti reikia.

QUOTE(IndresS @ 2013 03 17, 16:20)
Faina lėlytė wub.gif  Labai gražiai aprangėlė suderinta! Ir batukai kokie miniatiūriniai... wub.gif
Aš tai privengiu lėlių, nors man jos be galo gražios. Kažkada siaubeką mačiau...brrrr..

Ačiū 4u.gif Batukai nuimami, apatinės kelnytės ir pasijonis, kepurė taip pat, tik suknelė prisiūta.
Šiaip tai aš irgi į savo namus ne kiekvieną lėlę parsineščiau. Turi jos kažkokią savo dvasią. Kai kurios baugina. Man ypač baisokai atroro lėlės-kūdykiai, Tos labai tokios tikroviškos. Brrrr.
Atsakyti
IndresS faina ežiukė, be reikalo nenorėjai rodytis. Man labai akytės patinka.. Man irgi norėtųsi labiau spigliukus matyti, juk ežiukas..

vovere74 Vau, kokia lėlytė!! Kaip viskas kruopščiai padaryta.. O veidukas iš modelino?
Kartą esu buvus lėlyčių kursuose, tai tik vieną ir esu nulipdžius su meistrės pagalba. Įdomus užsiėmimas, tačiau pasirodė labai sudėtinga. Po to karto taip jokios ir nesukuriau, nors kartais norisi pamėginti.
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2013 03 16, 10:19)
Va va.... Labai teisingai sakai, kad ner ko ranku nuleidinet....

Pavyzdziuj niekaip nerandu info kaip padaryti skeleta meskiuj, kai i rankas ir kojas kisama viela.... Tarkim situose paskutiniuose rankoms butu labai gerai, nes jos laibos ir ilgos smile.gif





labai uzknisa per ta radikal ikelinet, bet turbus sito ieskojot?

user posted image
user posted image
Atsakyti
Merginos, jei darysite užsakymą kailiukų - prisijungsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mielinamai @ 2013 03 18, 20:36)
labai uzknisa per ta radikal ikelinet, bet turbus sito ieskojot?

user posted image
user posted image

Aga, dekui... Zaahra, jau parode, kas ir kaip smile.gif
Dabar tik belieka iki senuku nusigauti, vielos nusipirkt smile.gif Tikiuosi savaitgali pavyks nukeliauti...

QUOTE(Jurblond @ 2013 03 20, 16:23)
Merginos, jei darysite užsakymą kailiukų - prisijungsiu  4u.gif

Taip taip as irgi prisijungciau.... Pati bijau uzsakinet, nes bankrotuosiu.... Jau tiek kailiu uzsipirkus, kad pusmeciuj ar net metams i prieki.... doh.gif


Atsakyti
Na rodausi tikriausiai paskutini siu metu kiski smile.gif Velykinis smile.gif Candy/Saldainis

Kol dariau nezinojau, kas gausis nes visiskai nauja iskarpa bandziau ir rezultatas nelabai patiko.... Bet pagaliau isbandziau tonavima aliejiniais... Tai galiu pasakyt super.... Tik jau aliejiniu dazu kvapelis tai nosi riete smile.gif

user posted image
Atsakyti