Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

koks grazus begemotukas wub.gif

o toks Liuisas man gavosi smile.gif
na dabar jau piesiu ant kailiuko iskarpas rolleyes.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveiki smile.gif noriu pasikonsultuoti ,paklijuoju flizelinu,bet susiuvus ,apvaliose vietose ,medžiaga per siuvimą susiraukšlėja,ir nesigauna taip tolygiai,ką darau ne taip ? smile.gif gal siuvimo dygsnys smulkus ?

user posted image
Atsakyti
Nu toks garžus - nematau jokių susiraukšlėjimų. Vienintelė mintis, kokia kilo - gal per mažai ir neatidžiai kemšat? Na, bet foto to nematau g.gif
Atsakyti
man atrodo cia nuotrauka is interneto platybiu.
Atsakyti
Gal ne tą foto įmetė mirksiukas.gif nes toks meškiukas prekyboje. Ir aš įsivaizduoju, kad turėtų būti būtent probleminės vietos foto g.gif
Atsakyti
Taip tai ne mano darbas, bandžiau kelis kartus siūti,na vistiek toks idealus nesigauna.Tiesiog įmečiau meškiuko pavyzdį,apie kokį meškį turėjau omeny smile.gif na pabandysiu ,stambesniu dygsniu susiūt,ir daugiau prikimšt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 sausio 2015 - 17:39
Gal verčiau dėkit savo nuotraukas, tada ir patart būtų aiškiau
Atsakyti
Sveikos, darbštuolytės 4u.gif Labai noriu pasiūti meškiuką būsimam krikštasūniui - bus kaip dovana per krikštynas. Perskaičiau pirmas dvi temas, skaitysiu toliau, viską kas buvo svarbu išsisaugojau ir jau rūpinsiuos medžiagom. Bet kilo klausimas dėl tos ilgos adatos - gal jau atsirado ir Lietuvoje kur ją galima įsigyti? Ar jos neturint yra kokia išeitis? Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
as cia pirkau ilga adata
http://www.senasnauj...s...268&level=3
Atsakyti
QUOTE(wioletine @ 2015 04 23, 21:46)



Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mano naujas susimąstęs mažyliukas smile.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Labai mielutis zuikutis wub.gif
Atsakyti