Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

Zaahra wub.gif Zinok baisu risipazint, bet vos neapsisisiojau nuo tavo grazuolio smile.gif
Fsio reik man i kokius kursus....

Cia mano paskutine karaliska porele smile.gif

Jasmin 31cm.

user posted image


Ir Nicolas 32cm

user posted image
Atsakyti
Merginos jusu meskiukai nuostabus wub.gif as jau ir FB palaikinus ale galeciau ziuret ir ziuret wub.gif
Atsakyti
Mergaitės didelis didelis ačiū, visoms po baliončiką nuo mūsų su Čarliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As ir Morka taip, nosytė velta ir lakuota, kad blizgėtų.

S.B.M. hehe, prajuokinai. Man irgi į kursus reikia, norisi tobulėti, judėti pirmyn, išmokti kažko naujo..
Gražūs tavo meškučiai, grožėjausi jais FB. Tokie geriečiai, švelnūs.. Taip ir norisi juos paimti, priglausti prie savęs ir niekam neatiduoti wub.gif

Beje, mergaitės, gal kuri nors turite perleisti už pinigėlius sąnariukų komplektuką 12mm? Maniau, kad turiu.. Bet poto, kai susiuvau visas detales ir atėjo laikas tolimesniam darbui, tapo aišku, kad nebeturiu reikiamo dydžio.
Atsakyti
QUOTE(zaahra @ 2013 03 15, 16:48)
S.B.M.  hehe, prajuokinai. Man irgi į kursus reikia, norisi tobulėti, judėti pirmyn, išmokti kažko naujo..
Gražūs tavo meškučiai, grožėjausi jais FB. Tokie geriečiai, švelnūs.. Taip ir norisi juos paimti, priglausti prie savęs ir niekam neatiduoti    wub.gif

Beje, mergaitės, gal kuri nors turite perleisti už pinigėlius sąnariukų komplektuką 12mm? Maniau, kad turiu.. Bet poto, kai susiuvau visas detales ir atėjo laikas tolimesniam darbui, tapo aišku, kad nebeturiu reikiamo dydžio.


Nejuokinga smile.gif
Cia gal ir kitoms taip, kad kitu meskiai grazesni nei savo paties sukurti.... As vis varvinu varvinu seiles, ale atrodo niekada taip graziai nepadarysiu, kaip kiti smile.gif

Miniuka darai?
As tai turiu T sujungimu didesniems meskiams.... Netycia per klaida prisipirkau, o man jie per dideli... Gal yra mergaiciu kurios planuoja didesnius daryt? Perleisciau uz savikaina... 4.0x45mm. Jei kam reikia brukstelkit i az.

ir jei kas planuosit uzsakymuka daryt is probearo irgi brukstelkit... turiu keleta noru....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.B.M.: 15 kovo 2013 - 16:49
Tikriausiai todėl, kad prie savų visvien randi prie ko prikibti. Vis kažką sumastai patobulinti, pakeisti iškarpoj, veiduke..

Agam, nediduką pradėjau daryti.. Bet greičiausiai teks atidėti į šoną. Radau diskus senasnaujas, bet neturi T sujungimų.

Beje, Ornamentai Facebook'e skelbia meškučių konkursą bigsmile.gif
Atsakyti
Zaahra, S.B.M jusu meskiai super, jei jau jus kalbat apie kursus, ati ka jau man bekalbet.... kartais net rankos nusvyra visokiu groziu prisiziurejus- pagalvoji, kad man jusu nepavyt......... tai kam tada isvis siuti....... o paskui galvoji, kad siuni del malonumo ir vel krapstai ka nors naujo....

o sanariuku turiu atliekamu 15mm jei ka......... nereikalingi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mielinamai: 15 kovo 2013 - 17:22
Vajei, merginos, kaip gražu... wub.gif S.B.M., sakai, po du grazuolius darai wink.gif)
Ir aš pasižiūriu, apsisuku ir einu tobulintis kai prisižiūriu.. ax.gif Paskui nedrąsu būna savus rodyt blush2.gif
Prisijuokiau čia nuo kai kurių reakcijų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kada kailiukus merginos organizuosite uzsakineti? 4u.gif
Atsakyti
Mielinamai na jau, rankų tai tikrai nereikia nuleisti ir vytis nieko nereikia. Tiesiog daryk tai, kas džiugina tavo širdį ir mėgaukis tuo. Ir nesvarbu jei lepečkojis gausis kreivas šleivas ar netobulas.
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2013 03 15, 17:48)
Cia gal ir kitoms taip, kad kitu meskiai grazesni nei savo paties sukurti.... As vis varvinu varvinu seiles, ale atrodo niekada taip graziai nepadarysiu, kaip kiti smile.gif


Perskaičiau ir vos neišgriuvau - blink.gif Pirma mintis - nu jau tu tai tikrai nevaryk Dievo į medį irnesakyk.gif
Kai perskaitai kai taip kalba žmogus į kurio kūrybą žiūri ir seiles varvini, tai pats pasijauti visai niekam tikęs doh.gif Bet pagalvoji, pamąstai ir supranti - bet juk gi teisingai - siekis geriau ir geriau - galinga varomoji jėga thumbup.gif
Tokių nuostabių žvėrelių merginos prisiuvot thumbup.gif Aš tai jau pati savame kailyje nebesitveriu - taip pasiilgau ir lėlių ir žvėrelių, bet dar neturiu galimybių prisėst doh.gif Iškeliavom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2013 03 15, 13:11)

Cia mano paskutine karaliska porele smile.gif

Jasmin 31cm.

Vau kokie simpatiški ir meilučiai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaahra @ 2013 03 15, 22:40)
Mielinamai na jau, rankų tai tikrai nereikia nuleisti ir vytis nieko nereikia. Tiesiog daryk tai, kas džiugina tavo širdį ir mėgaukis tuo. Ir nesvarbu jei lepečkojis gausis kreivas šleivas ar netobulas.

Va va.... Labai teisingai sakai, kad ner ko ranku nuleidinet....

As gal cia truputi per grieztai issireiskiau... Jei ka, nepagalvokit, kad nemyliu savo meskuciu biggrin.gif Myliu, bet myliu ir jusiskius ir dar kitu autoriu smile.gif Ir naturalu manau, kad norisi judeti i prieki, sukurti kazka naujo visiskai kitokio ar tiesiog ismokti nauju paslapciu... Pavyzdziuj niekaip nerandu info kaip padaryti skeleta meskiuj, kai i rankas ir kojas kisama viela.... Tarkim situose paskutiniuose rankoms butu labai gerai, nes jos laibos ir ilgos smile.gif

Vovere74, tikrai nevarau niekur ir nieko wink.gif Tiesiog matyt esu truputi maksimaliste.... Turiu daug ideju, kurias noriu igivendint. Bet taip pat puikiai zinau, kad viskas tik su laiku smile.gif

Mergaites, o svarbiausia man rodos, kad mylim ir beprotiskai megaujames tuo ka darom ir butent paciu procesu....
As kaip ligone pasidariau smile.gif, jau vienu momentu norejau pailseti no meskiuku, nes siaip kas vakara su jais praleidziu.... Tai po poros vakaru siuvinejimo, zvilgsnis nevalingai sukosi, link kailiuku kruveles.... Ir ka jus manot.... Na negalejau atsispirti.... Emiau ir vel kibau i kailiuotakojus smile.gif

Beje IndresS, greit rodykis, as pasiilgau avo lepeckoju wink.gif

pupsiukelis123, dekui smile.gif
Atsakyti